474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec schytal v Kolíně výprask

Šestý zápas - pátá prohra. Klášterečtí hokejisté opět nedokázali urvat v zápase ani bod a z Kolína si odváží debakl 1:8. Držet krok s domácím týmem dokázal Klášterec jen v úvodní třetině, po které prohrával 1:2. Od druhé třetiny byl ale zápas jednoznačně pod taktovkou Kolína, který hostům uštědřil lekci z produktivity. Druhou třetinu vyhrál Kolín 4:0 a tu poslední 2:0. Díky marodce v kádru Jindřichova Hradce, který teď vynechá minimálně tři zápasy má Klášterec zajištěné předposlední místo do doby, než opět vyhraje.
5. října 2013 | 17:00 | Kolín
8:1
2:1, 4:0, 2:0

branky a nahrávky: 1. Valášek (Malý, Pýcha), 18. Šafránek (Jankovský), 24. Pýcha (Mejzr, Valášek), 27. Morkes (Barták, Kadlec), 33. Morkes (Valášek), 35. Valášek (Mejzr, Malý), 53. Kadlec (Skokan, Morkes), 58. Šafránek (Pácal, Šifta) – 19. Matějka (Freiberg, Štrach)

SC Kolín: Moravec (Sejpal) – Barták, Pácal, Pýcha, Skokan, Chaloupka, Hanzl, Kulhánek, Čtvrtečka – Morkes, Kadlec, Ježek – Malý ,,C,, , Mejzr, Valášek – Šifta, Šafránek, Jankovský – Semirád, Zumr, Kubát

Klášterec nad Ohří: Damášek (Kutnar) – Štrach, Žižka, Loučka, Mašek, Pokorný, Koblitz, Mála, Freiberg, Matějka, Diviš, Bečvář, Deveri, Horváth, Kabeláč, Zicho, Jäger

Převzato z sckolin.cz

První minuta. Milan Valášek otevřel skóre utkání. Pýcha nahodil kotouč od modré na bránu, puk se odrazil od Pepíka Malého až k Valáškovi a ten zamířil přesně k tyčce po zemi – 1:0. Šafránek pak na konci třetiny ještě zamířil přesně z mezikruží a nebýt přesilovkového gólu hostí za příliš mnoho kolínských hráčů na ledě, nesl by si Kolín do kabin vedení 2:0. Takhle dovolil jít hostům do kontaktu - 2:1.

Jak se ale ukázalo v dalším průběhu hry, bylo to jedno. Kozlové přidali ve druhé třetině hned čtyři góly, v poslední pak dva a brali jednoznačnou výhru 8:1, která je na páté místo tabulky.

Když se vrátíme k průběhu utkání, o třetí branku Kolína se postaral Petr Pýcha, a to po krásné akci útočníků své lajny. Martin Mejzr se prosmýkl mezi beky, natáhl na sebe dva hráče Klášterce a předal puk do tandemu na Valáška. Ten zase předal puk ještě dál doprava na Pýchu, který zamířil přesně mezi betony. V oslabení pak Morkes dorážel Bartákův puk a v přesilovce chvíli na to zase Morkes proměnil Valáškovu nahrávku – 5:1. Mejzrův tlak před bránou hostí pak ještě využil Valášek, který už šestou trefou Kozlů vyhnal gólmana hostí Pavla Damaška z brány. Kolínští hokejisté tak šli do kabiny za stavu 6:1.

V poslední třetině pak chvíli domácí se vsítěnými brankami otáleli, ale nakonec bez slitování přidali do kasy hostí další dva puky. Kadlec tečoval Skokanův puk od modré a akci třetí pětky dokonal tři minuty před koncem nechytatelnou střelou Šafránek. Kozlové brali výhru 8:1.

Nejlepší hráči: Martin Mejzr (Kolín) - Loučka Jakub (KNO).

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2