474 376 851 hcklasterec@email.cz

Litoměřice navázaly na loňské play-off a vezou si výhru

Hokejisté Klášterce nad Ohří svůj první přípravný zápas nezvládli. Na domácím ledě podlehli nováčkovi první ligy, celku Litoměřic, 1:3. O jediný gól domácích se postaral až v samotném závěru obránce Martin Kocek. V té době už ale Severočeši prohrávali o tři branky. Šanci na reparát mají Klášterečtí příští týden v úterý, kdy se představí na ledě Baníku Sokolov.
5. srpna 2010 | 18:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
1:3
0:0, 0:2, 1:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 58. Kocek – 23. Bříza, 25. Rindoš, 56. Kocek. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 1:3.

Litoměřice: Wegert (32. Sklíba) - O. Kříž, Kaltenböck, Hillmich, Holomek, Mizera, Zenk, Martinka, Kolbaba - Přeučil P., Kříž P., Přeučil T. - Rindoš, Machulda, Šnajdr - Myšík, Nedrda, Diviš - Šrámek, Bříza, Novák.

Úvodní buly vyhrál Klášterec. V páté minutě vyskoušel Wegertovu pozornost Řezníček tvrdou střelou od modré čáry. V 9. minutě prověřil Wegerta Novotný střelou z mezikruží. Ve 14. minutě měl možnost překonat Wegerta Roman Pražák samostatným únikem. V 16. minutě trefil Libor Řepík pouze břevno z rohu kluziště. Pro zpestření první třetiny v 17. minutě vypadly pojistky, a tak se odcházelo do kabin. Ve 20. minutě Pavel Damašek pokryl samostatnou akci Kříže a Přeučila. V první třetině byli Klášterečtí lepší. Litoměřičtí se nedostali k žádné nebezpečné akci, která by mohla ohrozit Damaškovu branku.

Hnedka v úvodu druhé třetiny převzali roli Litoměřičtí, když ve 22. minutě překonal Damaška dorážkou Bříza Tomáš. Ve 25. minutě znovu překvapil Damaška Rindoš Lukáš střelou z mezikruží, která se odrazila od tyče do Damaškových zad a od nich poté do branky. Ve 26. minutě Karel Ton netrefil zcela odkrytou Wegertovu branku. Ve 28. minutě prověřil Stehlík Jan tvrdou střelou Wegerta. Ve 32.minutě zkoušel Miklovič Petr protlačit puk za Wegertova záda. Ve 36. minutě znova zkoušel Pražák Roman propasírovat puk za Wegwrtova záda. Ve 39. minutě se pokusil Bříza Tomáš obkroužit branku a dostak puk do Damaškovy branky. Druhá třetina byla spíše v roli Litoměřic. Klášterečtí si předávali puk jak horký brambor, naopak Litoměřičtí předváděli velice povedené akce, které se jim ve dvou případech podařily.

Ve 44. minutě byl Řezniček poslán k ledu tvrdým zákrokem. Ve 47. minutě se sešli na domácí trestné lavici hnedka 3 hráči. V 50. minutě tečoval Diviš střelu od Nováka pouze mimo Damaškovu branku. V 54. minutě Damašek pokryl Divišovu rychlou a svižnou střelu. V 56. minutě trefil přesnou střelou Novák Martin mezeru mezi Damaškovými betony. V 57. minutě prolomil smůlu Kocek Martin, když poslal přesnou a rychlou střelu mezi Sklíbovy betony. V 59. minutě Pražák vyprášil Sklíbovy betony střelou od modré čáry.

Klášterečtí v závěru zápasu zkoušeli power.play, ale svou převahu nedokázali využít. Ve třetí třetině byli Litoměřičtí stále lepší, ale nedokázali proměnit své šance. Klášterečtí se snažili ze všech sil vyrovnat zápas, ale síly už jim na to nestačily.

18. listopadu 2023 | 17:00 | Lovosice
1:2, 2:0, 3:4 - 0:1

UTKÁNÍ V KADANI JE ODLOŽENO!

21. listopadu 2023

Sobotní utkání Krajské hokejové ligy mezi týmy SK Kadaň a HC Tygři Klášterec nad Ohří je po dohodě klubů ODLOŽENO. O náhradním termínu vás budeme informovat.

Číst více >

Tygři přivezli z Lovosic dva body

19. listopadu 2023

V dalším kole Krajské hokejové ligy zavítal Klášterec na kluziště Lovosic, kde se nakonec se vší úctou k soupeři nadřel více, než si myslel. Tygři museli celé utkání dotahovat a domácí se dostali ve...

Číst více >

Tygři nastříleli oslabené Roudnici třináct branek.

5. listopadu 2023

Necelých 24h měli Tygři na odpočinek po odehraném utkání v Lounech a opět museli skočit do dalšího utkání. Tentokrát na ně čekal domácí duel proti Roudnici nad Labem, která taktéž o den dříve sehrála...

Číst více >