474 376 851 hcklasterec@email.cz

Poslední utkání v roce nedopadlo dobře


V posledním utkání tohoto roku se Klášterec moc nepředvedl. Necelou minutu před konce při oslabení Freiberg udělal hrubou chybu a Řisuty jí následně potrestali. Tato situace se stala Klášterci osudnou. Hnedka po novám roce čeká Klášterec dohrávka s Klatovama. Utkání se odehraje ve středu 4.1.2012 od 18:00 na Kláštereckém zimním stadionu.
21. prosince 2011 | 17:00 | Klášterec
3:4
1:2, 2:0, 0:2

branky a nahrávky: 5. Kalinovič (Loučka), 39. Bečvář (Růžek, Miklovič), 39. Mála (Toman) - 1. Kraus (Vach), 16. Kos (Kraus, Ton), 52. Kraus (Vach), 60. Veselý (Slánský)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák); Žižka M., Řezníček, Mašek, Loučka, Tollinger, Žižka D., Tenkač, Řepík, Freiberg, Polanský, Kalinovič, Stehlík, Pražák, Bečvář, Růžek, Miklovič, Mála, Toman, Hofmeister.

HC Řisuty: Vincenc (Schwamberger); Kašák, Ton, Sedláček, Šmíd, Babický, Fiala, Slánský, Čížek, Landa, Kos, Chamrád, Hlusička, Kraus, Vach, Procházka, Veselý, Doskočil, Záleský, Křepelka, Scherzl.

Už v první minutě se dokázal prosadit Jakub Kraus, který zavěsil pod horní tyč Damaškovy branky. Miklovič se prodral až před Vincence, ale ten jeho střelu pokryl vyrážečkou. V 5.minutě využil početní převahu Martin Kalinovič, když Jakub Loučka nahodil puk do pásma a Kalinovič si Vincence v klidu vychutnal. V přesilové hře 5:3 vystřeli na Damaška Jakub Kraus, Damašek jeho střelu vyrazil a Matěj Kos dorazil puk do branky. V 17.minutě byl Kalinovič faulován Čížkem, když jel sám na Vincence. Kalinovič trestné střílení neproměnil, nastřelil pouze tyč.

Damašek zneškodnil Fialovu střelu vynikajícím zákrokem lapačkou. Miklovič se pokusil překonat Vincence z velikého úhlu, nepovedlo se mu to. Freiberg poslal do samostatného úniku Polanského, ale ten svoji šanci nevyužil. Jakub Sedláček zkoušel propálit Damaška, ten byl pozorný a střelu zneškodnil. V 19.minutě s naprostým klidem dorazil puk za Vincence Jiří Bečvář, když nepokryl Růžkovu střelu. O necelých 40 vteřin přidal další branku Malá František, na kterou mu přihrál Jan Toman.

Matěj Kos se prokličkoval až k Damaškovi, ale trefil pouze tyč. Damašek se parádně zapotil, když musel zneškodňovat kanonádu Řisutského útoku. Damašek vychytal Jakuba Veselého vynikajícím zákrokem lapačkou. Vincenc se perfektně roztáhl v brankovišti a pokryl Tomanovu střelu. Ve 12.minutě Klášterecké obrana nechala před brankou zcela volného Jakuba Krause, toho našel Karel Vach a Kraus pálil do prázdné branky. V 59.minutě v oslabení nedokázal Freiberg vyhodit puk z pásma a Řisuty to potrestali brankou. Branku vstřelil Jakub Veselý, asistence Jan Slánský. Ke konci utkání Klášterec zkoušel power-play, ale neúspěšně.

3. prosince 2023 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:1, 1:4, 2:0