Kobra uštkla hned šestkrát!

V dalším kole druholigové skupiny západ přivítal Klášterec na svém ledě Kobru Praha a jak se později ukázalo, tento zápas nezastihl domácí celek ve formě. První třetina začala pro klášterecké hororově a to když už hosté v 5.minutě vedli 3:0 a nutno podotknout že Kobra vstřelila dvě ze tří branek při vlastním oslabení. Klášterec se sice snažil o vstřelení kontaktní branky, ale v tomto zápase mu nebylo přáno. Ve druhé třetině přidal tým z Hlavního města další dvě branky a prakticky rozhodl o své výhře. V poslední části hry už jen upravil hostující Kučera na 6:0 ve prospěch svého týmu a rozhodl tak o tom, že Klášterec se propadl v tabulce už na patnácté místo.
28. října 2015 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
0:6
0:3, 0:1, 0:2

branky a nahrávky: 3. Lang (Vlach, Hanták), 5. Kučera (Kulich), 6. Novák (Jakeš), 36. Bureš (Jedlička, Strnad), 44. Jedlička, 58. Kučera

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Zicho, Kuncl, Kozák, Žižka, Benda, Sklenička, Hrdlička, Andres, Vrtek, Deveri, Mála, Jáchym, Huňady, Vlastník, Toušek, Neuman, Diviš, Toman, Nguyen

Kobra Praha: Bílek (Langer) – Kulich, Drahorád, Verbík, Šteiner, Bureš, Lang, Jakeš, Kučera, Hanták, Borovanský, Hlinka, Jedlička, Vlach, Hampl, Strnad, Kysela, Novák

Zápas začal pro domácím tým přímo hororově. Kobra se pustila do svého soupeře s vervou a odměnou jí bylo už 5.minutě vedení 3:0 a to když se ve třetí minutě trefil Lukáš Lang a po něm při vlastním oslabení Frank Kučera a Dominik Novák. Takový začátek utkání si jistě domácí hokejisté ani jejich příznivci nepředstavovali ani v tom nejhorším snu. V 9.minutě se mohl mezi střelce zapsat domácí Danko Deveri, ale jeho samostatný únik brankou neskončil. V čase 11:29 se hosté radovali z další branky, ale po dohodě rozhodčích nebyl tento gól uznán - puk totiž nepřekročil celým objemem brankovou čáru. Poté se hra konečně trochu uklidnila. Dvě minuty před sirénou zatrnulo všem na stadionu a to když domácí Patrik Huňady nešťastně narazil do otevřených vrátek u domácí střídačky a poté předčasně odešel do kabiny. To bylo v první třetině vše a tak se šlo do kabin za stavu 0:3 z domácího pohledu.

Ve druhé třetině se pokoušeli domácí hráči ještě zvrátit utkání ve svůj prospěch nebo přinejmenším se příblížit hostujícímu týmu na dostřel, ale to se jim vůbec nevedlo i zásluhou hostujícího Bílka v brance, který zneškodnil několik dobrých šancí Klášterce. To Kobra se nikam hnát nemusela a hrála velmi v klidu. Jediná branka v této třetině padla ve 36.minutě a opět se puk ocitl v domácí síťi. Josef Bureš šikovně tečoval nabídku od svého spoluhráče a hosté tak šli do vedení 4:0. Takto se šlo i do kabin.

Třetí třetina začala pro klášterecké velmi špatně. Při vlastním oslabení se hned třikrát dostal do zakončení Jakub Jedlička a upravil tak stav utkání už na 5:0 pro Kobru. Tato branka byla už třetí inkasovanou brankou, kterou v tomto utkání dostal Klášterec ve své vlastní početní převaze. V 50.minutě dostal Dominik Novák možnost navýšit skóre a to když se po faulu Skleničky na jeho osbou jelo trestné střílení, které však hráč neproměnil. V 58.minutě ale přeci jen padla ještě jedna branka a znovu do domácí svatyně. Frank Kučera se dostal na modré čáře k puku a poté pěknou střelou vymetl všechny pavouky v Kaššákově pravém rohu. Kobra si tak dovezla z Klášterce vysokou výhru 6:0.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...