474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterečtí si připsali pouze bod

S nadsázkou by se dalo říci, že kláštetečtí hokejisté dnes nastoupili proti svému B týmu. V dresech Jindřichova Hradce se po ledě proháněli hned čtyři hráči, kteří v letošní sezóně Klášterec opustili. Jeden z nich dokonce svým bývalým spoluhráčům pěkně zavařil. Karel Ton vstřelil obě dvě úvodní branky a domácí měli co dělat, aby manko vůbec stáhli. Ze hry měli více hosté, kteří si vytvořili také více tutovek. V jejich zakončení jim ale zabránil výborně chytající Damašek.
30. ledna 2008 | 18:00
2:2p
1:0, 1:1, 0:1 - 0:0
Jako první se do šance dostali hosté. Na konci první minuty vyzkoušel reflexy domácího brankáře Ondřej Cikán. Klášterečtí si vytvořili slibnou akci až o několik minut později, ale jejich snahu zastavila posunutá branka. Z prvního vstřeleného gólu se tedy radovali hosté na začátku deváté minuty. Autorem branky se stal Kamil Šťastný za asistence Karla Tona. Do konce třetiny už se pak více vylučovalo, než hrálo, a tak ani jeden z celků nevstřelil další branku.

V druhé třetině si domácí na pár minut udrželi hosty v jejich obranném pásmu, avšak soupeř byl silný a dokázal svůj náskok svojí taktickou hrou zvýšit. Ve 30. minutě se trefil Karel Ton po přihrávce Ondřeje Cikána. Domácí se však včas probrali a v minutu před koncem druhé části skóroval Martin Hartman po krásné akci, ve které si asistenci vysloužil Ladislav Řezníček.

Po úpravě ledu se obě mužstva dostavila na hrací plochu a aspoň na chvíli se začal hrát pořádný hokej. Nejprve se domácí ocitli v oslabení 5:3, ze kterého vyšli bez inkasovaného gólu. Poté došlo i na vyrovnávací gól, a to po střele Radka Krpenského a asistenci Libora Řepíka. Rozhodnout tedy mělo, jako skoro všechny poslední zápasy doma, prodloužení.

Klášterec měl výhodu přesilové hry, kterou nevyužil a hosté se pak v plném počtu snažili dostrkat puk za Damaškova záda. Domácí několikrát namazali, a tak se zdálo, že se to Hradeckým možná i povede. Pohotový brankář však zlikvidoval i několik akcí, kdy proti němu vyrazil osamocený hráč hostí. To vedlo k tomu, že konečný výsledek byl po velké námaze 2:2. Příští zápas sehrají Klášterečtí opět doma. Tentokrát proti celku z Benešova od 17.00.

18. února 2023 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
0:1, 2:2, 1:0

Junioři se zúčastní Memoriálu Zdeňka Vaculíka

24. března 2023

Juniorům sice už velmi úspěšná sezóna skončila, ale na tým čeká ještě jeden turnaj. Klášterec se totiž zúčastní 25.3.2023 Memoriálu Zdeňka Vaculíka, který se bude konat v Bílině. Zdeněk Vaculík byl...

Číst více >

Úspěšná sezóna juniorů

7. března 2023

Číst více >

Tygři podali skvělý výkon - Sezóna však končí

19. února 2023

Klášterec přivítal ve druhém utkání semifinále play-off draky z Bíliny a po úvodní porážce 2:9 musel v domácím prostředí uspět. To se bohužel však i přes veškeré úsilí nepodařilo a Tygrům tak po...

Číst více >