474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterečtí si připsali pouze bod

S nadsázkou by se dalo říci, že kláštetečtí hokejisté dnes nastoupili proti svému B týmu. V dresech Jindřichova Hradce se po ledě proháněli hned čtyři hráči, kteří v letošní sezóně Klášterec opustili. Jeden z nich dokonce svým bývalým spoluhráčům pěkně zavařil. Karel Ton vstřelil obě dvě úvodní branky a domácí měli co dělat, aby manko vůbec stáhli. Ze hry měli více hosté, kteří si vytvořili také více tutovek. V jejich zakončení jim ale zabránil výborně chytající Damašek.
30. ledna 2008 | 18:00
2:2p
1:0, 1:1, 0:1 - 0:0
Jako první se do šance dostali hosté. Na konci první minuty vyzkoušel reflexy domácího brankáře Ondřej Cikán. Klášterečtí si vytvořili slibnou akci až o několik minut později, ale jejich snahu zastavila posunutá branka. Z prvního vstřeleného gólu se tedy radovali hosté na začátku deváté minuty. Autorem branky se stal Kamil Šťastný za asistence Karla Tona. Do konce třetiny už se pak více vylučovalo, než hrálo, a tak ani jeden z celků nevstřelil další branku.

V druhé třetině si domácí na pár minut udrželi hosty v jejich obranném pásmu, avšak soupeř byl silný a dokázal svůj náskok svojí taktickou hrou zvýšit. Ve 30. minutě se trefil Karel Ton po přihrávce Ondřeje Cikána. Domácí se však včas probrali a v minutu před koncem druhé části skóroval Martin Hartman po krásné akci, ve které si asistenci vysloužil Ladislav Řezníček.

Po úpravě ledu se obě mužstva dostavila na hrací plochu a aspoň na chvíli se začal hrát pořádný hokej. Nejprve se domácí ocitli v oslabení 5:3, ze kterého vyšli bez inkasovaného gólu. Poté došlo i na vyrovnávací gól, a to po střele Radka Krpenského a asistenci Libora Řepíka. Rozhodnout tedy mělo, jako skoro všechny poslední zápasy doma, prodloužení.

Klášterec měl výhodu přesilové hry, kterou nevyužil a hosté se pak v plném počtu snažili dostrkat puk za Damaškova záda. Domácí několikrát namazali, a tak se zdálo, že se to Hradeckým možná i povede. Pohotový brankář však zlikvidoval i několik akcí, kdy proti němu vyrazil osamocený hráč hostí. To vedlo k tomu, že konečný výsledek byl po velké námaze 2:2. Příští zápas sehrají Klášterečtí opět doma. Tentokrát proti celku z Benešova od 17.00.

2. března 2019 | Louny
2:0, 1:0, 1:0

Tygři vyhráli turnaj 4.tříd.

12. března 2019

Trenéři Petr Mikeš a Pavel Damašek, za přispění rodičů, uspořádali v neděli 10.3. 2019 na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří turnaj 4.tříd v ledním hokeji. Turnaje se zúčastnily čtyři celky (Tygři...

Číst více >

Klášterci skončila sezóna!

4. března 2019

Klášterečtí hokejisté nezvládli po domácí prohře 1:5 s Louny ani druhé finálové utkání tentokrát na kluzišti soupeře a po prohře 0:4 jim tak skončila sezóna. Už úvodní třetina nevyšla Klášterci podle...

Číst více >

Klášterec dostal lekci z produktivity

24. února 2019

První utkání finálové série je již minulostí a Klášterec z něj bohužel nevyšel jako vítěz. První třetina patřila jednoznačně domácím hokejistům, kteří se však nedokázali prosadit. Naopak hosté...

Číst více >