26. listopadu 2014 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
1:2
0:1, 0:0, 1:1

branky a nahrávky: 50. Huňady (Řepík, Jáchym) – 11. Kellner (Mrkvička), 48. Krätzer (Mařík)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Loučka, Strejček, Kunrt, Koblitz, Drobný, Váňa, Bohuslávek, Hrdlička, Nguyen, Řepík, Freiberg, Jáchym, Diviš, Boušek, Hammerbauer, Huňady, Mála, Toušek, Neuman

Tábor: Klestil (Panec) – Černý, Hlaveš, Kanov, Dvořák, Semrád, Hájek, Kellner, Mrkvička, Seidl, Krätzer, Boháč, Mařík, Barbora, Kolomý, Blažek, Zayml

V první nadějné šanci zápasu se ocitl už ve 2. minutě Libor Řepík, jenže hostující gólman Tomáš Klestil byl pozorný. Tolik štěstí ovšem neměl na druhé straně Jan Kaššák, když se před ním objevil na konci 11. minuty David Kellner, prostřelil kláštereckého brankáře a dostal Tábor do jednobrankového vedení. Klášterečtí se pak sice dostali do několika slibných šancí, ale ani jednou si puk nenašel cestu za Klestilova záda a tak se do šaten odcházelo veseleji hostům.

Zatímco první třetina nabídla alespoň vyrovnanou bitvu, ta druhá jen nezáživnou hru z jedné strany na druhou. Po rozpačité dvacetiminutovce se čekalo na rozuzlení v poslední části hry.

V ní se nejprve blýskl skvělým zákrokem Jan Kaššák, když zlikvidoval táborskou tutovku ve 45. minutě. Jenže o tři minuty později už byl i on krátký na střelecký pokus Jakuba Krätzera, po němž skončil puk podruhé v klášterecké síti. Ačkoli se pak hosté vybičovali k dalšímu náporu, byli to domácí, kteří skórovali. Na konci 50. minuty se před táborskou brankou prosadil Patrik Huňady a dostal Klášterec zpět do hry. V 54. minutě dostali domácí výhodu dvojnásobné přesilovky, ale před Klestilovou brankou se prakticky vůbec neohřáli a z výhody nakonec nic nevytěžili.

Tábor podržel až do konce výborný Tomáš Klestil i obětavá hra hostujících obránců. Domácím tak nepomohla ani závěrečná power-play a po závěrečné siréně svítilo na tabuli skóre 1:2.