474 376 851 hcklasterec@email.cz

Zasloužené tři body pro Klášterec

Klášterec si v dnešním utkání vydobyl zasloužené tři body. K dnešnímu vítězství přispěl svým excelentním výkonem Jan Kaššák, který podržel Klášterec ve velice důležitých chvílích. Klášterec se v poslední minutě úporně bránil ve vlastní třetině. Důležitou branku na začátku utkání vstřelil Libor Řepík. Uklidňující branku vstřelil těsně před sirénou Roman Pražák do prázdné branky.

4. dubna 2012 | 18:00 | Klášterec
3:1
2:0, 0:1, 1:0

branky a nahrávky: 16. Řepík (Hofmeister, Jáchym), 19. Hofmeister (Řepík), 60. Pražák - 37. Vachovec (Přindiš, Rohan M.)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Žižka D., Kolčava, Žižka M., Dostál, Hartman, Loučka, Kocek, Mašek, Freiberg, Tenkač, Heindl, Pražák, Jáchym, Miklovič, Stehlík, Polanský, Řepík, Kalinovič, Mužík, Hofmeister.

Mostečtí Lvi: Benda (Melichar) - Rohan, Charousek, Přindiš, Hanzl, Látal, Havelka, Martinec, Parýzek, Kabeláč, Divíšek, Ondráček, Vrtek, Slavíček, Vachovec, Rohan, Přeučil, Tauš, Nedrda, Vaněk, Heinisch.

Kaššák se pořádné zapotil nejprve při likvidaci střely Tomáše Rohana. Tuto střelu vyrazil a do sítě se snažil puk umístit Martin Heinisch. Kaššák byl ale pohotovy a Heinischův pokus chytil skvělým zákrokem lapačkou. Ve vlastním oslabení se ocitl před Kaššákem Zdeněk Tauš. Na tuto akci obratem odpověděl v 16. minutě Libor Řepík, když propasíroval puk pod Bendovo lapačkou po přihrávce od Marka Jáchyma. V 19. minutě se nejprve snažil propálit Bendu Řepík. Druhý pokus měl Jakub Loučka, ale ten při střele zlomil hůl. Až na potřetí se povedlo překonat Bendu Jakubu Hofmeisterovi, který tečoval Řepíkovu střelu.

Kaššák předvedl svou obratnost a pružnost. Nejprve chytil Přeučilovu střelu a poté zneškodnil dorážku Tomáše Rohana skvělým výkopem betony. Dominik Vaněk vypálil na Kaššáka jedovatou střelu. Ten ale v dnešním utkání exceluje a střelu polapil vynikajícím zákrokem lapačkou. Tomáš Haindl poslal překrásnou přihrávku Liboru Řepíkovy. Jenže Řepíkovy puk přeskočil hůl. O Kaššákovo čisté konto se postaral Martin Hartman, když na vteřinku zaskočil za Kaššáka. Ve 37. minutě tečoval před Kaššákem Přindišovu střelu Michal Vachovec.Kaššák ve druhé třetině utvrdil svou vynikající formu šňůrou vynikajících zákroků proti mosteckému útoku.

Marek Jáchym promarnil svou šanci, když netrefil přihrávku od Libora Řepíka. Ve 48. minutě měl Klášterec výhodu dvojnásobné převahy a možnost tak odskočit o dvě branky. Této situace Klášterec nevyužil a musel branku dobývat proti plnému počtu. Charousek vypálil na Kaššáka nebezpečnou střelu od modré čáry. Kaššák měl volný výhled a střelu chytil. Klášterec se bránil minutu a půl proti dvojnásobné přesile po vyloučení Dostála a Pražáky. Půl minuty před koncem šedesátiminutovky se hostující trenér Beďouček vyžádal oddechový čas. Most odvolal Bendu z branky a pokoušel se vyrovnat. Definitivní vítězství pro Klášterec rozhodl Roman Pražák po trefě do prázdné branky.

3. prosince 2023 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:1, 1:4, 2:0