474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec vede sérii 1:0

Klášterci se podařilo překonat celek z Jablonce nad Nisou. Klášterec pojede ve středu 23.2.2011 bojovat o postup do třetího kola do Jablonce nad Nisou. Jablonec v závěru utkání zkoušel powerplay, které se jim nezdařilo.
21. února 2011 | 18:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
5:3
0:2, 3:0, 2:1

branky a nahrávky: 26. Kalinovič (Stehlík), 31. Stoklasa (Polanský), 33. Stehlík, 50. Pražák (Kalinovič), 60. Panocha (Mazanec) - 3. Beránek (Šesták), 20. Pulec (Kapička), 53. Kapička (Pulec)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Loučka, Mazanec, Zmeškal, Řezníček, Žižka, Martínek, Mašek, Koblitz, Kalinovič, Stehlík, Pražák, Řepík, Šíp, Panocha, Polanský, Stoklasa, Miklovič, Jáchym, Toman, Hartman.

Vlci Jablonec nad Nisou: Hanousek (Pyrochta) - Špak, Beránek, Svoboda, Pulec, Abrahám, Duda, Vozka, Měrtl, Šesták, Stehno, Tondr, Kapička, Kadeřábek, Peřina, Brokeš, Lempfeld, Zeman, Šrejma.

V úvodu utkání dokázal Jablonec využít přesilovou hru po Šestákově střele, kterou za Kaššákova záda dorazil Milan Beránek. Jan Kaššák vychytal Stehnovu střelu vynikajícím zákrokem lapačkou. Petr Miklovič se prokličkoval až k Hanouskovi, ale ten měl však beton na správném místě. Těsně před koncem první částí zvýšil stav na 0:2 Ladislav Pulec střelou mezi Kaššákovy betony po přihrávce od Michala Kapičky.

Jan Stehlík poslal do úniku Martina Kalinoviče a ten překonal Hanouska. Michal Kapička utekl Klášterecké obraně a jel sám na Kaššáka. Ten byl natolik pozorný a jeho kličku zneškodnil. Tomáš Polanský poslal žabkou přes hráče přihrávku na Petra Stoklasu a ten už pálil do prázdné Hanouskovy branky. Jan Stehlík dopracoval puk za Hanouskova záda střelou z otočky a poslal tak Klášterec do vedení.

Martin Kalinovič se dostal k puku, když opouštěl trestnou lavici. Roman Pražák mu najížděl po druhé straně kluziště, dostal přihrávku a zakončil do prázdné Hanouskovy branky. Ladislav Pulec našel na útočné modré čáře Michala Kapičku, který jel sám na Kaššáka a snížil stav na 4:3. Jablonec zkouší powerplay, který se jim nevyplatilo. Jiří Panocha tak pojistil výhru po přihrávce od Martina Mazance.