474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec ukončil serii přátelských utkání vítězně

Klášterec do zápasu s chomutovskými mladíky nevstoupil příliš přívětivě. Do vedení se dostalo KLH v první třetině. Chomutov udržel vedení až do třetí třetiny, ale ta byla v roli domácích borců.
7. září 2010 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
3:1
0:1.0:0.3:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 42. Kalinovič (Kocek), 44. Řepík (Novotný , Kalinovič), 60. Novotný - 10. Ptáčník (Klouček). Rozhodčí: Zubzanda - Sentenský, Belko. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička) - Řezníček, Kocek, Vošta, Koblitz, Zmeškal, Krupka, Mašek, Hartman - Kalinovič, Stehlík, Pražák - Polanský, Bečvář, Miklovič - Řepík,, Novotný, Suk - Maznič, Jáchym, Oplt.

Piráti Chomutov: Příhoda (Matoušek) - Žižka M., Motejlek, Kolčava, Korim, Žižka D. Bartejs, Kolář, Škrdle - Csanyi, Hrabák, Heindl - Ptáčník, Chlouba, Klouček - Hofmeister, Mála, Zeman - Kunc, Flieger, Hučko.

V 7.minutě Roman Pražák poslal křižnou přihrávku Janu Stehlíkovi, který jel sám na Příhodu, ten byl však připraven a s jeho akcí si poradil. V 10.minutě vypálil na Damaška Klouček,jeho střelu však dorazil za Damaškova záda Ptáčník.

Ve 26.minutě se vyznamenal Pavel Damašek nádherným zákrokem, když pálil od modré čáry Michal Žižka.Ve 28.minutě David Suk doslova knock outoval Michala Žižku krosčekem do obličeje. Ve 36.minutě zaznamenal Pavel Damašek další vinikající zákrok, když před jeho brankou dorážěl Korim.

Ve 42.minutě nahrál za brankou Martin Kocek rozjetému Martinu Kalinovičovi, který se prokličkoval až k Příhodovy brance a umístil puk za Příhodovi záda. Ve 43.minutě se prosadil Libor Řepík, po nahrévce od Karla Novotného. V 59.minutě Chomutovští odvolali brankaře. V 60.minutě Karel Novotný zavěsil do scela prázdné branky. Po tomto poslední přátelském utkání Klášterečtí získali 10 bodů.

18. října 2025 | 17:00 | ZS Klášterec nad Ohří
2:2, 3:4, 3:2 - 0:1

Tygři berou po velkém boji bod

18. října 2025

Číst více >

Tygři se vrací z Bíliny bez bodů

4. října 2025

Klášterečtí hokejisté zajížděli v sobotu 4.10. k druhému mistrovskému utkání Krajské hokejové ligy do Bíliny, kde už na ně od 17:00 čekalo velmi těžké utkání. Tygři si po úvodní domácí výhře 8:3...

Číst více >

Uskutečnila se akce pojď hrát hokej

29. září 2025

Ve čtvrtek 25.9.2025 od 17.00 h proběhlo na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří Dětské sportovní odpoledne v rámci projektu ČSLH Týden hokeje.

Číst více >