Klášterec skvělým obratem obral Bílinu o všechny body

V posledním letošním zápase zajížděl Klášterec k utkání do nedaleké Bíliny a tento zápas se pro něj nevyvíjel vůbec dobře. Po první třetině vedli domácí už 2:0. V prostřední části se dostala Bílina už do vedení 3:0 a 4:1, ale do šaten se šlo za stavu 4:2. V poslední části hry se ale Klášterec herně zvedl a předvedl parádní obrat, který vyvrcholil výhrou 6:4. Hattrickem se předvedl klášterecký Jan Müller, který se tak velkou zásluhou podílel na velkolepém obratu Klášterce.
30. prosince 2015 | 18:00 | Bílina
4:6
2:0, 2:2, 0:4

branky a nahrávky: 3. Petráš (Polák), 14. Trübenekr (Jirkovský, Brettschneider), 27. Zdeněk (Fučík), 35. Zdeněk (Čmolík) – 28. Hrdlička (Vrtek), 39. Müller (TS), 45. Charousek (Vrtek), 50. Müller (Deveri), 51. Müller (Vrtek), 53. Charousek

HC Draci Bílina: Slysarchuk (Horák) – Polák, Šefl, Fučík, Machač, Jirkovský, Brettschneider, Kolíček – Sekerka, Petráš, Řezníček, Štěpka, Kýhos, Böhm, Procházka, Zdeněk, Čmolík, Pánek, Trübenekr, Štěpanek. Trenér: Kanis

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kuncl, Müller, Žižka, Koblitz, Páleník, Pokorný, Kozák, Deveri, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Lehnert, Toušek, Nguyen, Diviš, Toman, Váňa. Trenér: Mikes

Od úvodního vhazování měla navrh domácí Bílina. Ve 3.minutě svou převahu přeměnil domácí tým v úvodní branku, když se trefil Zdeněk Petráš. Po této brance tlak domácího mužstva ještě nabral na intenzitě a Klášterec hledal marně cestu k brance. V 8.minutě vyzkoušel pozornost brankáře klášterecký Toušek, ale jeho střela úspěch nezaznamenala. Ve 13.minutě už se radovala opět domácí střídačka. Po individuální akci se trefil Jan Trubenekr. Do konce třetiny se již nic nestalo.

Druhá třetina začala stejně jako ta první a hned v jejím úvodu pálil bílinský kapitán Kýhos, ale jeho střela hostující branku přeletěla. Ve 27.minutě ale už Bílina odskočila na rozdíl tří branek. Jakub Zdeněk šikovně tečoval střelu od modré a s kláštereckým týmem to nevypadalo vůbec dobře. Hned vzápětí se ale trefil Lukáš Hrdlička, který vrátil hostující celek zpět do hry. Domácí tým ale chtěl zpět své tříbrankové vedení a to se mu také povedlo. Ve 35.minutě se podruhé v utkání trefil Jakub Zdeněk a zvýšil vedení svého týmu již na 4:1. Kdo si ale myslel že Klášterec složí zbraně byl na velkém omylu. Ještě do konce třetiny snížil Jan Muller a do šaten se tak šlo za stavu 4:2.

Do poslední části hry jakoby nastoupilo úplně jiné klášterecké mužstvo. Ve 44.minutě snížil na rozdíl jediné branky Jiří Charousek a tahle branka jakoby "nakopla žlutomodrý motor" a klášterečtí převzali nad hrou kontrolu. Ve 47.minutě už se radoval klášterecký tým z vyrovnávací branky, ale ta nemohla být unána pro kopnutí puku do branky bruslí. To ale nemuselo hosty dlouho trápit, protože už o dvě minuty později udeřil pozdější hrdina zápasu Jan Muller a k šoku domácího mužstva to rázem bylo 4:4. A to ještě nebylo zdaleko vše. Hned za minutu totiž převzal puk kdo jiný než Jan Muller a svou třetí brankou dovršil nejen hattrick ale také obrat v utkání ve prospěch svého týmu. O další minutu později se radoval Klášterec znova a to když se trefil Jiří Charousek. Klášterec tak během tří minut nasázel do bílinské branky tři góly. Do konce třetiny se již nic nestalo a tak si Klášterec připsal důležité tři body do tabulky.

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!