474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec skvěle odstartoval, ale nakonec prohrál.

Klášterec přivítal v dalším kole druholigové skupiny západ na svém kluzišti ještě loňské prvoligové mužstvo z Havlíčkova Brodu. Klášterec se ujal hned v prvních vteřinách vedení, když se trefil Jiří Charousek, ale do konce třetiny hostující tým vstřelil dvě branky a skóre otočil. V prostřední části padla jedna branka a to z hole havlíčkobrodského Miroslava Třetiny. V poslední části hry se Klášterec ještě pokusil srovnat krok s hostujícím mužstvem a skoro se mu to povedlo a to když jiskřičku naděje vykřesal druhou brankou Jan Hammerbauer. Do konce utkání už ale žádná branka nepadla a klášterečtí se tak museli "spokojit" s porážkou 2:3.
9. prosince 2015 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
2:3
1:2, 0:1, 1:0

branky a nahrávky: 1. Charousek (Hrdlička, Deveri), 49. Hammerbauer (Toušek, Deveri) – 10. Kozlík (Ludvík), 17. Endál (Kondratěv, Třetina), 28. Třetina (Kulhánek, Endál)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kuncl, Koblitz, Žižka, Schönauer, Pokorný, Ringler, Váňa, Huňady, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Mála, Nguyen, Deveri, Hammerbauer, Toušek, Lehnert, Toman, Diviš.

Havl.Brod: Novák (Dusík) – Duben, Lacina, Vala, Kolda, Loginovskij, Kulhánek, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Kuchta, Kozlík, Ludvík, Přidal, Třetina, Endál, Jelínek, Hlídek, Cejpek

Klášterec odstartoval utkání skvěle. Hned po čtrnácti sekundách se vydal na výlet Jiří Charousek, který střelou do protipohybu hostujícího brankáře poslal domácí tým do brzkého vedení. Ve 4.minutě dostal Havlíčkův Brod výhodu přesilové hry. Hosté se dlouho drželi před Kaššákem, ale ani jedna střela nezapadla za domácího muže v masce. V 10.minutě se už ale hosté radovali. David Kozlík dostal před Kaššákem až příliš prostoru a po několika dorážkách nakonec dostal puk do klášterecké klece. Poté se hrála vyrovnaná hra, ale aktivnějším celkem byl Havlíčkův Brod. V 15.minutě se dostal ke střele domácí Danko Deveri, ale jeho střela rozezněla tyč za Novákem. V 16.minutě hráli hostě dvojnásobnou přesilovou hru a to když na trestné lavici seděl Lehnert a k němu se poté přisedl také Toman, který odpykával přísný trest za domácího brankáře, který při přesunutí od pravé k levé tyčce nechtěně posunul branku z její pozice a hlavní rozhodčí ho vyloučil velmi přísně za zdržování hry. A Havlíčkův Brod tuto přesilovou hru využil. Ex-slávistický Lukáš Endál se dostal ke střele, která skončila až v domácí brance. Hosté tak šli do kabin z vedením o jednu branku.

Druhá třetina patřila nejen výsledkově ale také herně hostům. V úvodu druhého dějství hned několikrát prověřil havlíčkobrodský útok Jana Kaššáka, ten ale zatím držel svůj tým nad vodou. Ve 28.minutě už se ale hostující tým radoval. Miroslav Třetina si vybruslil z pravého rohu kluziště a pěknou střelou překonal Kaššáka. Havlíčkův Brod tak rázem vedl 3:1 a na ledě byl také aktivnějším celkem. Do konce třetiny se už nic neudálo.

Do třetí třetiny nastupoval Klášterec s odhodláním ještě utkání zdramatizovat a to se mu také povedlo. Ve 49.minutě se dostal za modrou čárou ke střele Jan Hammerbauer, který vystřelil zpoza hostujícího obránce a Novák v brance našel až puk ve své kleci. Klášterec byl od té doby mírně aktivnější, ale další branku se mu přidat nepodařilo. Na konci utkání ještě zkoušelo domácí mužstvo hru bez brankáře, ale ani ta své ovoce v podobě vstřelené branky nepřinesla. Ani Havlíčkův Brod už branku nepřidal, ale to ho nemuselo mrzet, protože z Klášterce si odvezl výhru 3:2.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Tygři mají zastoupení v reprezentačních výběrech!

15. dubna 2024

Klášterecká brankářka Lili Chmelařová se po jednodenním kempu výběru Future Olympians "U15" v Praze dostala do nominace na turnaj Europeans Girls Trophy a po skvělých výkonech jak ve zlatém...

Číst více >

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ – Tygři ovládli SeveroZápadní ligu

7. dubna 2024

Ačkoliv poslední zápas s celkem HC Verva Litvínov na domácím ledě Tygři jako jediný v turnaji těsně prohráli 4:5, stali se vítězi SeveroZápadní části Ligy Starších žáků. V tabulce získali 18...

Číst více >

Se smutkem v srdci oznamujeme.

29. března 2024

V pondělí 25. března nás navždy opustil hokejový trenér, dlouholetý funkcionář a skvělý člověk p. Václav Cajthaml. Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a blízkým...

Číst více >