474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec si poradil s Trutnovem po nájezdech

Utkání mezi Kláštercem a Trutnovem nabídlo pěknou podívanou. V úvodní třetině mohli diváci na stadionu vidět hned pět branek - dvě do trutnovské sítě a tři do klášterecké. Druhá třetina přinesla jedinou branku a k radosti domácích příznivců jí vstřelil Klášterec a to jmenovitě Vladislav Vrtek. Třetí třetina branku nenabídla a tak se muselo prodlužovat. V prodloužení měl domácí celek výhodu dvojnásobné přesilové hry, tu ale nevyužil. Rozhodnout musely tak nájezdy a ty lépe vyšly kláštereckým a to když se trefil Jan Hammerbauer a z trutnovských nebyl úspěšný ani jeden exekutor. Klášterec si tak do tabulky připsal dva body.
19. prosince 2015 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
4:3sn
2:3, 1:0 , 0:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 11. Müller (Hammerbauer), 14. Hammerbauer (Deveri), 35. Vrtek (Charousek), rozh. náj. Hammerbauer – 7. Půlpán A. (Píša, Karlík), 18. Fedulov (Píša, Půlpan A.), 20. Půlpán A. (Píša)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kuncl, Koblitz, Žižka, Kozák, Müller, Pokorný, Váňa, Andres, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Mála, Toušek, Hammerbauer, Deveri, Nguyen, Lehnert, Huňady, Diviš.

Trutnov: Jeschke (Čáp) – Píša, Karlík, Kubica, Vácha, Suvorov, Beneš, Půlpán A., Chytráček, Fedulov, Malý, Kastner, Půlpán T., Smékal, Janoušek, Perutek, Shamolin, Ukhin.

Úvod třetiny se lépe vydařil hostům a to když se hned několikrát do zakončení dostali trutnovští hráči, ale ani jednu ze svých šancí nedokázal nikdo z nich přetavit v branku. V 5.minutě se osmělil také Klášterec, ale Kozákovo střela od modré čáry úspěch neslavila. O dvě minuty později ale bylo už vše jinak. Hostující Karlík s Píšou krásně vymysleli akci v obranném pásmu, poté našel druhý jmenovaný Aleše Pulpána a ten se po individuální akci mohl radovat ze vstřelené branky. Po této obdržené brance se ale domácí tým nabudil. V 11.minutě přišla chvilka domácího dua Jan Hammerbauer a Jan Müller, kerý se po krásné křižné nahrávce od svého parťáka trefil do poloprázdné branky. Už od dvě minuty později se mohl Klášterec radovat znovu. Danko Deveri s pozdějším hrdinou zápasu Janem Hammerbauerem vymysleli parádní akci po které se domácí celek dostal do vedení. To Klášterci ale nevydrželo dlouho. V čase 17:13 se rozjel Aleš Pulpán a Aleš Píša, kteří připravili pozici pro Pavla Fedulova, který prostřelil vše co mu stálo v cestě - 2:2. Když už to vyapdalo že do šaten se půjde za nerozhodného stavu ujmul se puku Aleš Pulpán, který i trochu se štěstím a v pádu dokázal překonat Kaššáka. Do šaten se šlo tak za stavu 2:3.

V úvodu druhé třetiny měl Trutnov výhodu dvojnásobné přesilové hry, tu ale nakonec nevyužil. Prvních deset minut nepřineslo příliš vzrušení na ledě, ale spíš na tribuně. Hostující fanoušci totiž posilněni alkoholem začali napadat bezdůvodně domácí příznivce a pořadatelé byli nuceni přivolat policii. Po jejich přijezdu se situace uklidnila. Ve 35.minutě se mohl už radovat klášterecký tým z vyrovnávací branky. Jiří Charousek přihrál Vladislavu Vrtkovi, který si položil Jeschkeho a poté zakončil. Do konce druhé třetiny se již nic nestalo.

Třetí třetina nabídla vyrovnaný hokej a také se nic závratného neudálo. Za zmínku snad stojí šance Danka Deveriho, který ve 47.minutě ujížděl sám na branku, ale neuspěl. Jnak oba týmy hrály zodpovědně a bez větších chyb. Na konci základní hrací doby byl tak stav vyrovnaný 3:3 a muselo se jít do přodlouženi. V něm Klášterec nevyužil výhodu dvojnásobné přesilové hry a ani hostující celek branku nevstřelil a to když Kastner v obrovské šanci trefil jenom horní tyč. Musely tak rozhodnout nájezdy.

Jako první se k nájezdu rozjel Pulpán T., který ale neuspěl. To za domácí proměnil hrdina zápasu Jan Hammerbauer a když nikdo z dalších hráčů své pokusy neproměnil, mohl si tak domácí celek přispat do tabulky dva body.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Tygři mají zastoupení v reprezentačních výběrech!

15. dubna 2024

Klášterecká brankářka Lili Chmelařová se po jednodenním kempu výběru Future Olympians "U15" v Praze dostala do nominace na turnaj Europeans Girls Trophy a po skvělých výkonech jak ve zlatém...

Číst více >

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ – Tygři ovládli SeveroZápadní ligu

7. dubna 2024

Ačkoliv poslední zápas s celkem HC Verva Litvínov na domácím ledě Tygři jako jediný v turnaji těsně prohráli 4:5, stali se vítězi SeveroZápadní části Ligy Starších žáků. V tabulce získali 18...

Číst více >

Se smutkem v srdci oznamujeme.

29. března 2024

V pondělí 25. března nás navždy opustil hokejový trenér, dlouholetý funkcionář a skvělý člověk p. Václav Cajthaml. Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a blízkým...

Číst více >