474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec se probojoval přes Roudnici

Klášterec se prodral přes Roudnici vítězným utkáním, ve kterém vyhrál 4:1, a pokračuje tak dále do druhého kola, kde se potká buď s Jabloncem nad Nisou. Zápas to byl velice vyrovnaný a Klášterec hrál velice tvrdě a dohrával veškeré souboje.
19. února 2011 | 17:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
4:1
1:0, 0:0, 3:1

branky a nahrávky: 4. Řepík (Šíp), 43. Stoklasa (Miklovič), 51. Pražák (Stehlík), 57. Stehlík - 53. Novotný (Hlusička)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Loučka, Mazanec, Zmeškal, Řezníček, Žižka, Martínek, Mašek, Koblitz, Kalinovič, Stehlík, Pražák, Řepík, Šíp, Panocha, Polanský, Stoklasa, Miklovič, Jáchym, Toman, Hartman.

Roudnice n. L.: Knap (Meravý) - Bílek, Antal, Topič, Knesl, Boháček, Novotný, Chamrád, Kouřil, Antončík, Hlusička, Sailer, Kotrba, Sladký, Veselý, Janíček, Bílek, Toma

V úvodu utkání se ujal vedení Klášterec po vyhraná buly Radka Šípa, který poslal puk na Libora Řepíka a ten propálil puk až za Meravé záda. Petr Miklovič nevyužil svou šanci, když se ocitl sám před Meravým.

Roman Pražák s Martinem Kalinovičem nevyužili své šence při situaci dva na jednoho. Jan Kaššák si poradil s Topičovou střelou od modré čáry. Radek šíp poslal nádhernou přihrávku Liboru Řepíkovi, ale ten minul Meravého branku. Šimon Antončík pozdravil Kaššáka tvrdou střelou od modré čáry, ten však jeho střelu zneškodnil vynikajícím zákrokem lapačkou.

Libor Řepík přebruslil Topiče, přihrál najíždějícímu Radku Šípovi, ale ten Meravého branku minul. Petr Miklovič poslal k Meravého brance nádhernou přihrávku, kde stál zcela volný Petr Stoklasa, který doklepl puk do úplně prázdné kasy. Jan Stehlík doklepl puk za Meravého záda vysokou holý, rozhodčí tak branku neuznal. Roman Pražák docvrnkal puk až za Meravého záda po akci s Janem Stehlíkem. Tomáš Novotný prostřelil puk až do branky po přihrávce od Jakuba Hlusičky. Mezeru mezi Meravého betony trefil Jan Stehlík.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2