474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec s odřenýma ušima udolal Roudnici

Klášterec udolal Roudnici jen tak tak, Když Jiří Panocha necelou minutu před koncem zvýšil na 3:2. Roudničtí tuto porážku neunesli a po skončení odešli rovnou do kabin bez podání rukou. Druhé utkání čeká naše hochy ve čtvrtek 17.2.11 od 18:00 na zimním stadionu v Roudnici nad Labem.
15. února 2011 | 18:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
3:2
0:0, 1:2, 2:0

branky a nahrávky: 38. Polanský (Kadlec, Martínek), 43. Polanský (Kadlec, Loučka), 59. Panocha (Řepík) - 33. Mrňa (Boháček, Hlusička), 40. Mrňa (Boháček, Hlusička)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Loučka, Kocek, Zmeškal, Řezníček, Žižka, Martínek, Mašek, Hartman - Kalinovič, Stehlík, Pražák - Řepík, Šíp, Panocha - Polanský, Kadlec, Miklovič - Bečvář, Novotný, Radulay.

Roudnice n. L.: Knap (Meravý) - Bílek, Antal, Topič, Knesl, Novák, Boháček, Novotný - Chamrád, Mrňa, Kouřil - Antončík, Hlusička, Sailer - Sladký, Štěpán, Veselý - Janíček, Bílek.

První třetina skončila pro obě mužstva bez brankového přínosu.Do samostatného úniku se v úvodu utkání dostal Martin Kadlec po chybě Roudnických obránců. Ladislav Řezníček nezpracoval letící puk a zmocnil se ho Jan Sladký, který jel úplně sám na Kaššáka. Ten byl však pozorný a s jeho akcí si poradil. Parádně rozjetou Pražákovu a Kadlecovu akci dokázal Meravý zmařit vynikajícím zákrokem lapačkou. Pavel Mrňa trefil tyčku Kaššákovy branky střelou od modré čáry.

Libor Řepík nevyužil trestné střílení, když byl faulován Janem Sladkým. Roudničtí dokázali využít přesilovou hru 3:5, když Jakub Hlusička poslal přihrávku na Modrou čáru Janu Boháčkovi. Ten našel před Kaššákem volného Pavla Mrňu, který trefil mezeru nad Kaššákovým levým ramenem. Petr Martínek poslal přihrávku do středního pásma Martinu Kadlecovi, který našel na druhé straně zcela volného Tomáše Polanského a srovnal stav na 1:1. Pavel Mrňa se prokličkoval až ke Kaššákovi a zakončil nad jeho levé rameno, asistence: Jan Boháček a Jakub Hlusička.

Tomáš Polanský se trefil puk mezi Meravého betony po přihrávce od Martina Kadlece a Jakuba Loučky. Libor Řepík poslal přihrávku Jiřímu Panochovi a ten zvyšuje na konečných 3:2.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Tygři mají zastoupení v reprezentačních výběrech!

15. dubna 2024

Klášterecká brankářka Lili Chmelařová se po jednodenním kempu výběru Future Olympians "U15" v Praze dostala do nominace na turnaj Europeans Girls Trophy a po skvělých výkonech jak ve zlatém...

Číst více >

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ – Tygři ovládli SeveroZápadní ligu

7. dubna 2024

Ačkoliv poslední zápas s celkem HC Verva Litvínov na domácím ledě Tygři jako jediný v turnaji těsně prohráli 4:5, stali se vítězi SeveroZápadní části Ligy Starších žáků. V tabulce získali 18...

Číst více >

Se smutkem v srdci oznamujeme.

29. března 2024

V pondělí 25. března nás navždy opustil hokejový trenér, dlouholetý funkcionář a skvělý člověk p. Václav Cajthaml. Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a blízkým...

Číst více >