Klášterec prospal první třetinu a z Trutnova si odvezl debakl

Klášterečtí hokejisté zajížděli v dalším kole druhé ligy na daleký led Trutnova a cesta zpět bohužel příjemná určitě nebyla. Klášterec dostal v první třetině v rozmezí 15-20.minuty čtyři branky a prakticky bylo po zápase. Hosté se dokázali prosadit až ve druhé třetině. Michal Kozák a Josef Ptáčník dali ještě kláštereckým šanci, ale bohužel je brankově nikdo nedokázal napodobit. Za hostujícího brankáře nakonec zapadlo hned osm puků a Klášterec tak prohrál vysoko 2:8.
3. října 2015 | 17:00 | Trutnov
8:2
4:0, 2:2, 2:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 16. Malý (Chytráček), 19. Chytráček (Malý), 20. Kastner (Půlpán, Cetkovský), 20. Perutek (Surovov), 36. Fedulov (Uchin), 37. Janoušek (Luštinec), 46. Suvorov (Vácha, Malý), 60. Kastner – 29. Kozák (Deveri), 36. Ptáčník

Trutnov: Jeschke (Čáp) – Beneš "A", Poul, Karlík "C", Chaloupka, Vácha, Kubica, Suvorov – Bartoň, Luštinec, Kastner, Malý, Půlpán, Cetkovský, Perutek, Chytráček, Shamolin, Uchin, Janoušek, Fedulov

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Koblitz "C", Kuncl, Neman, Zicho, Kozák Michal, Žižka – Andres, Jáchym, Toušek, Ptáčník, Hammerbauer, Mála, Hrdlička "A", Vrtek, Deveri, Schönauer, Toman, Nguyen "A"

Úvodní třetina začala tlakem domácích. První šanci spálil Chytráček a po něm Bartoň, když nedokázali překonat hostujícího Kaššáka. Druhou příležitost měl Beneš, kterému přihrál Perutek, ale ani on Kaššáka nepřekonal. Na druhé straně zahrozil Andres, ale jeho pokus s přehledem chytil Jeschke. Skóre se měnilo v 16. minutě. Chytráček vyhrál vhazování a Pavel Malý vstřelil úvodní branku - 1:0. O tři minuty později si aktéři úvodní branky role vyměnili. Malý našel rozjetého Chytráčka a ten svůj únik zakončil blafákem do forhendu - 2:0. Dílo domácí dokonali v poslední minutě. Nejprve si první útok Trutnova pohrál s obranou Klášterce a přesně zakončil Kastner - 3:0. Jednu desetinu před koncem první třetiny se prosadil Jakub Luštinec a vyhnal hosty do kabiny - 4:0.

Po úvodní třetině už hostům moc šancí nezbývalo a tak vsadili vše na jednu kartu a to byl útok. To se jim vyplatilo, ale jen z poloviny. Šance Deveriho, Andrese a Tomana chytil skvělými zákroky domácí Jeschke. Až ve 29. minutě nestačil na přesnou střelu z přesilové hry hostujícího Kozáka, který využil přihrávku do brankoviště - 4:1. Domácí odpověděli v 36. minutě. Tlak před brankou Kaššáka si vytvořila čtvrtá, ruská, útočná formace a na konci pohledné akce stál nováček v sestavě Pavel Fedulov, který překonal Kaššáka střelou pod vyrážečku - 5:1. Ovšem hostující Klášterec dokázal znovu odpovědět. Nejlépe se zorientoval před brankou Jeschkeho Josef Ptáčník a vykřesal malou jiskřičku naděje pro hosty - 5:2. Ovšem o minutu později vyrobil fatální hrubku hostující brankář Kaššák a toho využil Janoušek, který trefil odkrytou branku - 6:2.

Třetí třetina se jen tak nedohrávala, ale mohli jsme vidět opět velmi pohledný a strhující hokej. Opět to byli domácí, kdo dominoval. První šanci si však vytvořil Klášterec, ale Vrtek nedokázal překonat výborně chytajícího Jeschkeho. Domácí to potrestali v 46. minutě. Mezi kruhy si najel Alexander Suvorov a trefil se přesně mezi betony - 7:2. Konečnou tečku za zápasem udělal sedm sekund před koncem Lukáš Kastner, který vymíchal v úniku Tichého a vstřelil osmou branku domácích - 8:2.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...