474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec prohrál i proti Klatovům

Po prohře v Havlíčkově Brodě, nezískali klášterečtí hokejisté body ani na domácím ledě v utkání proti Klatovům. První třetinu prohráli dokonce 0:2, když se postupně trefili za Kaššákova záda Kristl a Michel. Ani ne dvacet vteřin po začátku druhé třetiny prohrávali domácí už 0:3. Ještě do konce třetiny sice domácí snížili na 2:3 brankami Kuncla a Zicha, ale půl minuty po druhé klášterecké brance zvyšoval Holý už na 2:4. Na konečných 2:5 pro Klatovy upravil skóre ve 43. minutě Tulačka.
28. září 2015 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
2:5
0:2, 2:2, 0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 26. Kuncl (Andres, Deveri), 37. Zicho (Huňady, Vrtek) - 3. Kristl (Holý), 19. Michel (Přikryl, Váchal), 21. Beran (Kristl), 37. Holý (Přikryl), 43. Tulačka (Kepka, Kristl). Vyloučení: 11:15.

Klášterec nad Ohří: Kaššák - Drobný, Sklenička, Kuncl, Koblitz, Žižka, Zicho - Hrdlička, Hammerbauer, Huňady, Andres, Jáchym, Deveri, Schönauer, Toman, Nguyen, Vrtek, Toušek, Benda.

SHC Klatovy: Kukin - Chalupa, Holý, Marcel, Andrlík, Houfek, Kubík, Slavík - Tulačka, Kristl, Kepka, Michel D., Přikryl, Beran, Kubeš, Němec, Váchal, Topinka, Pacanda,. Michel F.

Již od úvodního vhazování patřil led hostujícím hráčům, kteří byli u puku vždy o něco dříve než klášterečtí. Úvodní tlak Klatov přinesl také rychlou branku do domácí branky. Richard Kristl se dostal z levé strany sám před Kaššáka a jeho střela skončila až za ním. Z rychlé branky se bohužel klášterečtí hráčí nedokázali rychle otřepat a hostující hráči ještě přidali na své aktivitě. V 5.minutě měl domácí tým výhodu přesilové hry , ale Klatovy se velmi dobře bránily a domácí mužstvo hledalo marně recept na jejich obranu a hlavvně dobře chytajícího Kukina v brance. V první třetině se hrálo hodně u klášterecké branky a domácí muž v masce Jan Kaššák, měl hodně starostí udržet klášterecké na dostřel. V čase 18:29 se povedlo hostům přidat druhou branku, když se v přesilové hře trefil z mezikruží David Michel. Do šaten se tak odcházelo za stavu 0:2.

Druhá třetina začala pro klášterecké snad ještě hůře než ta první. Dvacet vteřin po jejím začátku se totiž po špatné rozehrávce domácích před domácí brankou ujmul opuštěného puku Richar Kristl a rychlou střelou překonal domácího brankáře. Poté se už se také konečně klášterečtí dostali do hry. Ve 26.minutě dostal nabídku v podobě přesné přihrávky k modré čáře Miroslav Kuncl a jeho dělovka poté skončila až v síťi. Domácí mužstvo bylo rázem trochu zpět ve hře. Domácí tým převzal poté otěže zápasu do svých rukou, ale překonat výborného brankáře Klatov se mu nepodařilo. Ve 32.minutě bylo proti Klášterci nařízeno velmi přísné trestné střílení. Roman Přikryl se rozjlej na Kaššáka v úmyslu ho prostřelil, ale to se mu nakonec nepovedlo. O pět minu později se už klášterečtí mohli radovat. Před skrumáží před klatovskou brankou se nejlépe zorientoval obránce Patrik Zicho a na jeho dorážku byl už Kukin krátký - 2:3. Klášterec se ale neradoval dlouho protože za minutu bylo opět vše jinak. Na modré čáře se dostal k puku Jan Holý a po jeho střele skončil puk až za bezmocným Kaššákem, před kterým bylo bohužel pro domácí až moc hráčů a střelu neviděl. Do šaten se šlo za stavu 2:4.

Třetí třetina už přinesla opět stejný obrázek jako první dvě. Klášterečtí si nepohlídali začátek periody a opět inkasovali. Ve 43.minutě se po nádherné kombinaci hostujících hráčů trefil do odkryté branky Vojtěch Tulačka, který tak jen dal razítko výkonu Klatov, který byl opravdu výbroný. Klášterec se sice snažil s utkáním ještě něco udělat, ale bohužel jeho soupeř si v klidu hlídal svůj náskok a klášterecké už do ničeho vážnějšího nepustil. Klatovy tak vyhrály v Klášterci 5:2 a domácí tak prohráli už druhý zápas v řadě.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Tygři mají zastoupení v reprezentačních výběrech!

15. dubna 2024

Klášterecká brankářka Lili Chmelařová se po jednodenním kempu výběru Future Olympians "U15" v Praze dostala do nominace na turnaj Europeans Girls Trophy a po skvělých výkonech jak ve zlatém...

Číst více >

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ – Tygři ovládli SeveroZápadní ligu

7. dubna 2024

Ačkoliv poslední zápas s celkem HC Verva Litvínov na domácím ledě Tygři jako jediný v turnaji těsně prohráli 4:5, stali se vítězi SeveroZápadní části Ligy Starších žáků. V tabulce získali 18...

Číst více >

Se smutkem v srdci oznamujeme.

29. března 2024

V pondělí 25. března nás navždy opustil hokejový trenér, dlouholetý funkcionář a skvělý člověk p. Václav Cajthaml. Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a blízkým...

Číst více >