474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec podlehl Mostu

Ani v pořadí třetí přítelské utkání neskončilo pro klášterecké hokejisty vítězstvím. Mostečtí, kterým se podle vlastních slov podařilo sestavit prvoligový kádr, ale neměli se svým soupeřem vůbec jednoduchou práci. Klášterečtí neponechali nic náhodě a v páté minutě již vedli rozdílem dvou branek. Teprve po polovině zápasu, když led opustili opory hostujícího týmu, srovnali domácí se soupeřem krok. Díky dvěma využitým přesilovým hrám pak vyrovnali i skóre. Rozhodující čtvrtou branku vstřelil ve 42. minutě syn domácího trenéra Ondřej Kašťák.
11. srpna 2006 | 18:00
4:3
1:2, 2:1, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 8. Oliverius (Kašťák, Kašík), 35. Gergel (Šulc, Zetek), 36. Plaček (Zetek, Plachý), 42. KAšťák (Kašík). Rozhodčí: Petružálek - Šulo, Koskuba. Vyloučení: 13:12, navíc Tenkač (KNO) 5+OK. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30.

Mostečtí Lvi: Hanuljak - Zetek, Klement, Plaček, Stütz, Zenk, Drenčko - Doležal, Gergel, Šulc - Kašťák, Oliverius, Kašík - Bartoš, Novák, Plachý - Nedrda, Růžek, Horejsek

Klášterec nad Ohří: Vacke (31. Farkaš) - Nerad, Znojemský, Kocek, Pokorný, Janouch, Hach, Kreuz, Kohoutek - Suk, Kotrouš, Babka - Vyžďura, Hahn. Řepík - Panocha, Novotný, Tenkač - Kout, Šedivý, Windisch

I letos mají Mostečtí ambice na postup do první ligy, o čemž svědčí také nová jména na soupisce. Při střetnutí s kláštereckými hokejisty ale domácí nevěděli, kam dřív skočit. Hosté diktovali tempo zápasu a už ve 3. minutě lovil Hanuljak puk ze sítě. Z nájezdu dvou na jednoho se trefil Václav Kotrouš. O minutu a půl později se hráči ve žlutomodrém radovali znovu. Panocha vyslal Lukáše Tenkače a mostecký brankář kapituloval podruhé. Vzápětí mohl Jiří Panocha ještě zvýšit, ale trefil jen břevno. Dezorientovaným domácím hráčům pomohli k probuzení až rozhodčí, kteří neodpískali postavení mimo hru. Michal Oliverius sice dostal přihrávku až za modrou čarou, gól ze samostatného nájezdu byl ale uznán.

Klášterečtí si zpravili chuť hned v úvodu druhé části. V přesilové hře pět na tři překvapil Hanuljaka baseballovým úderem Václav Kotrouš. Domácím se v kombinaci příliš nedařilo, a tak přitvrdili hru. V polovině utkání skončil na brankové konstrukci Panocha, kterého nevybíravým způsobem dohrál jeden z bývalých spoluhráčů z Baníku. V polovině zápasu opustili kluziště nejzkušenější klášterečtí hráči, aby mohli trenéři vyzkoušet také nováčky. Teprve tehdy se začali domácí prosazovat. V přesilové hře pět na tři nedal střídajícímu Farkašovi v klášterecké brance šanci Lukáš Gergel. Pokračující přesilovku pět na čtyři využil o minutu později Ondřej Plaček.

Domácí se poprvé dostali do vedení ve 42. minutě. Čtvrtou mosteckou branku zaznamenal syn trenéra Baníku Ondřej Kašťák a prakticky tak rozhodl zápas.

3. prosince 2023 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:1, 1:4, 2:0

Tygři podlehli soupeři o gól.

6. prosince 2023

Číst více >

UTKÁNÍ V KADANI JE ODLOŽENO!

21. listopadu 2023

Sobotní utkání Krajské hokejové ligy mezi týmy SK Kadaň a HC Tygři Klášterec nad Ohří je po dohodě klubů ODLOŽENO. O náhradním termínu vás budeme informovat.

Číst více >

Tygři přivezli z Lovosic dva body

19. listopadu 2023

V dalším kole Krajské hokejové ligy zavítal Klášterec na kluziště Lovosic, kde se nakonec se vší úctou k soupeři nadřel více, než si myslel. Tygři museli celé utkání dotahovat a domácí se dostali ve...

Číst více >