474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec podlehl Bílině

Klášterečtí hokejisté ani napodruhé v přípravném období nedokázali vyzrát na Bílinu a odváží si prohru 5:3. Bílinští hokejisté ukázali svou dobrou formu i ve třetím přípravném utkání. Zápas přilákal i diváky, kteří mohli sledovat chladnější úvod zápasu, ale postupně se svěřenci trenéra Miroslava Kanise rozehráli a připsali si další vítězství v přípravných zápasech. Na závěr nechyběla ani boxerská vložka.
28. srpna 2012
5:3
1:2, 3:0, 1:1

branky a nahrávky: Branky Klášterce: Hofmeister, Mazanec, Žižka.

Bílina: Brzobohatý – Polák, Müller, Milovický, Řezníček, Havlůj, Kunrt, Šimanovský, Přeučil, Machulda, Hrubant, Jirkovský, Švácha, Buďa, Novák P., Novák O., Urban, Smolík, Bezpalec, Kail.

Klášterečtí hokejisté vstoupili do utkání aktivněji a po gólech Jakuba Hofmeistera a Martina Mazance se ujali vedení 2:0. Bílina se však po obdržených brankách oklepala a dokázala otočit výsledek až na 4:2 v její prospěch když góly postupně nasázeli Hrubant, Přeučil, Machulda a Řezníček. Klášteerc se dokázal do zápasu vrátit ještě naposledy po gólu Michala Žižky ale to bylo ze strany Klášterce vše a když se pět minut před koncem podruhé trefil domácí Přeučil nebylo o vítězi pochyb.

Klášterečtí hokejisté tak prohráli třetí ze čtyř přátelských zápasů. Pokud si klášterečtí borci budou vybírat prohry jen v přípravném období a mistrovská sezóna jim bude vycházet jako v posledních dvou letech tak se nikdo nebude zlobit.

25. září 2021 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:2, 0:2, 2:0

Tygři nestačili na Roudnici

26. září 2021

Druhé kolo Krajské hokejové ligy mužů nezastihlo klášterecké hráče v dobré formě. Klášterci proti Roudnici chybělo hned několik klíčových hráčů (Vlastník, Bečka, Blažek, M.Koblitz atd..) a na ledě to...

Číst více >

Sezónu jsme zahájili vítězstvím

25. září 2021

Klášterečtí hokejisté se představili v rámci úvodního kola mistrovské sezóny v nedaleké Kadani, kde se utkali s místním "B" týmem. Obě mužstva se utkala i v rámci přípravy a Klášterec dokázal svého...

Číst více >

Akce "Pojď hrát hokej" se vyvedla

25. září 2021

Číst více >