Reportáž ze zápasu: Klášterec nad Ohří - Trutnov 2:1p

20.kolo, středa 11.1.2017, 18:00
2:1p
(0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
 

Branky a nahrávky: 35. Mála (Hrdlička, Vrtek), 62. Vrtek (Hrdlička) – 15. Kastner (Tomáš)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Páleník, Gröger, Kuncl, Pokorný, Zicho, Sklenička, Žižka, Macháček, Charousek, Deveri, Hrdlička, Vrtek, Mála, Toušek, Zdeněk, Strunz, Drazdík

Trutnov: Jeschke (Veselý) – Píša, Poul, Abrahám, Bažant, Vácha, Beneš, Bezděk, Sakaev, Ukhin, Půlpán A., Chytráček, Fedulov, Půlpán T., Kastner, Hlaváček, Smékal, Janoušek, Konečný, Tatar

V první třetině byl aktivnějším celkem ten hostující. Hned po půlminutě hry se ocitl sám před domácím brankářem hostující Kastner, ale s jeho střelou si Kaššák dokázal poradit. Na obou stranách bylo vidět, že chtěji vstřelit první branku, která by jednomu nebo druhému týmu hodně pomohla. V 15.minutě dokázali trutnovští hráči strhnout vedení na svou stranu. Lukáš Kastner se dokázal odpoutat od domácí obrany a poté tváři v tvář překonal Kaššák nad rameno. Trutnov tak by po první třetině spokojenější, protože do konce první části branka už nepadla.

Druhá třetina přinesla velmi aktivní hru kláštereckých hráčů, kteří se už od první minuty velmi snažili vyrovnat stav utkání. Trutnov hrozil vždy z brejku, ale i domácí obrana byla ostražitá a puk se tak do sítě nedostal. Domácímu mužstvu se podařilo vyrovnat až ve 35.minutě. Po parádní kombinaci předložil Hrdlička puk na hůl Františka Mály a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě. Vstřelená branka vlila kláštereckým novou krev do žil, ale do konce druhé třetiny branka nepadla.

Třetí třetina byla nejvyrovnanější a také v ní nepadla žádná branka, Za zmínku sotjí snad jen Kaššákův perfektní zákrok proti střele od modré, kterou vyslal Beneš. Jinak se ve třetí třetině nic neudálo a utkání muselo rozhodnout prodloužení. V něm se po necelých dvou minutách opřel do puku Vladislav Vrtek a puk zapadl přesně až za zadná konstrukci branky. Domácí hráči tak po boji získali dva body.

Copyright © 2018 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky