Klášterec po přestřelce porazil Jablonec v prodloužení

Dnešní utkání plné zvratů dopadlo lépe pro Klášterec. Po první třetině sice už prohrával 0:3, ale ve druhém dějství se klášterečtí hokejisté neuvěřitelně zvedli a dokázali otočit stav utkání na 4:3 ve svůj prospěch. Poslední třetina vyzněla sice lépe pro Jablonec, který dokázal první vyrovnat na 4:4 a pak dát i branku na 5:4 jenže Klášterec znovu vyrovnal a šlo se do prodloužení. V tom se trefil minutu před koncem Stanislav Škorík díky kterému si Klášterec tedy připisuje dva body.
24. listopadu 2012 | 18:00 | Jablonec nad Nisou
5:6p
3:0, 0:4, 2:1, 0:1

branky a nahrávky: 3. Stehno (Abraham), 15. Vašek (Mulač, Brokeš), 16. Tondr (Bříška), 48. Mulač (Brokeš), 55. Stehno (Kedršt) - 32. Mála (Toman, Salač), 32. Pozděna (Freiberg), 33. Loučka (Hartman), 37. Jáchym (Diviš), 57. Freiberg (Hartman), 64. Freiberg

Vlci Jablonec nad Nisou: Hanousek (Bouška) - Petrmichl "C", Kadeřábek, Peřina, Hloušek, Zeman, Abraham, Šulc, Bříška, Tondr, Kedršt, Kinkor, Stehno, Mulač, Brokeš, Vašek, Krátký, Oppelt.

Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý) - Loučka, Pozděna, Havlůj, Žižka, Mašek, Dostál, Škorík, Freiberg, Hartman "C", Diviš, Jáchym, Heindl, Mála, Salač, Toman, Ptáčník.