474 376 851 hcklasterec@email.cz
13. prosince 2014 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
7:1
1:0, 3:0, 3:1

branky a nahrávky: 4. Mála (Hrdlička, Jáchym), 31. Boušek (Vlastník, Strejček), 31. Mála (Hrdlička), 39. Hrdlička (Strejček, Jáchym), 51. Hrdlička (Jáchym, Mála), 58. Toušek (Freiberg), 60. Hrdlička (Vlastník, Žižka) – 54. Vondryska.

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Loučka, Žižka, Strejček, Kunrt, Zicho, Koblitz, Bohuslávek, Hrdlička, Jáchym, Mála, Freiberg, Toušek, Boušek, Divíš, Toman, Nguyen, Vlastník, Procházka.

SHC Klatovy: Lavička (Lejsek), Zeman, Martinec, Blumentrit, Žáček, Černý, Bouček, Houfek, Nejdl, Hobl, Kubeš, Topinka, Pejchar, Vondryska, Noga, Pondělík, Pech, Čuban, Pitel.

Začátek utkání předznamenal vývoj celého duelu mezi domácím Kláštercem a hostujícími Klatovy. Od úvodního hvizdu neuplynula ani minuta, když první hráč Klatov seděl na trestné lavici a klášterečtí nebezpečně ohrozili branku hostujícího celku. O půl minuty později zazvonila tyč za zády hostujícího gólmana a domácí hráči měli našlápnuto k nadějnému utkání. V polovině 3. minuty pak domácí korunovali úvodní tlak gólem. Z ostrého úhlu prostřelil Lejska František Mála. Na začátku 9. minuty se před Kaššákem objevil osamocený Vladislav Kubeš, ale jeho střela skončila jen na břevně klášterecké branky.

Další gól utkání tak padl opět do klatovské sítě. Bylo to ovšem až ve 30. minutě. Při domácí přesilovce tečoval Ladislav Boušek střelu Martina Kunrta a domácí vedli 2:0. O minutu později, při další domácí přesilovce, klášterečtí opět trestali klatovskou nedisciplinovanost. Hrdličkovo nahození tečoval do sítě hostů František Mála a bylo to 3:0. Neustálé oslabení hostujícího mužstva vytočilo klatovského trenéra, ale hlavní sudí zůstal neoblomný. Počtvrté se puk ocitl v klatovské síti ve 39. minutě. Marek Jáchym zabojoval před brankou hostů, puk se poté dostal až k volnému Lukáši Hrdličkovi a Klášterec vedl 4:0. Půl minuty před koncem třetiny si nadějnou šanci vypracovali také hosté, ale Nogův pokus skončil vysoko nad Kaššákovou brankou.

V prvních deseti minutách poslední třetiny si hosté trochu vydechli, ale domácí jen nabírali síly. V 51. minutě si Lukáš Hrdlička nabruslil před klatovskou branku a překvapivou střelou zvýšil vedení domácích už na 5:0. Čestnou branku vstřelili hosté v 54. minutě. Podivným řízením osudu se tak stalo při jejich oslabení. Houfkova dělovka se odrazila od bruslí Jakuba Loučky k volnému Romanu Vondryskovi a bylo to 5:1. Jenže domácí se svou střeleckou exhibicí neskončili. V 58. minutě vyškolil Lejska Ondřej Toušek a Klášterec vedl rozdílem pěti branek. Na začátku 20. minuty si domácí hráči pohráli s hostující obranou jako kočka s myší, ale Bouškův pokus skončil jen na tyči Lejskovy branky. Přesto se puk ocitl v klatovské síti ještě posedmé. V poslední vteřině zápasu, při dvojnásobné domácí přesilovce, prostrčil puk pod betony klatovského gólmana Lukáš Hrdlička a Klášterec si připsal tři body za vysokou výhru 7:1.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Tygři mají zastoupení v reprezentačních výběrech!

15. dubna 2024

Klášterecká brankářka Lili Chmelařová se po jednodenním kempu výběru Future Olympians "U15" v Praze dostala do nominace na turnaj Europeans Girls Trophy a po skvělých výkonech jak ve zlatém...

Číst více >

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ – Tygři ovládli SeveroZápadní ligu

7. dubna 2024

Ačkoliv poslední zápas s celkem HC Verva Litvínov na domácím ledě Tygři jako jediný v turnaji těsně prohráli 4:5, stali se vítězi SeveroZápadní části Ligy Starších žáků. V tabulce získali 18...

Číst více >

Se smutkem v srdci oznamujeme.

29. března 2024

V pondělí 25. března nás navždy opustil hokejový trenér, dlouholetý funkcionář a skvělý člověk p. Václav Cajthaml. Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a blízkým...

Číst více >