Klášterec opět vítězně.

Ve třetím kole druhé ligy přivítal Klášterec na svém kluzišti trápící se Jindřichův Hradec. V úvodu utkání byli aktivnější hosté, ale paradoxně to byl domácí tým kdo vstřelil branku a to jmenovitě Danko Deveri. Netrvalo dlouho a aktivní hra hostí byla odměněna brankou v podání Jiřího Lejčka. Hra byla v první třetině více než vyrovnaná, ale hosté dokázali strhnout vedení na svou stranu, když se štastně trefil David Košťál. Poté byl Vajgar aktivnějším týmem na ledě, ale branku nevstřelil a tak přišla branka domácích z hole Bronislava Andrese. Vyrovnaná hra pokračovala i ve druhé třetině. Jediným úspěšným střelcem ve druhé periodě byl domácí Danko Deveri. Třetí třetina byla už plně v režii domácích. Vajgaru došla síla a domácí tým toho využil hned čtyřikrát, když se postupně trefili Lukáš Hrdlička, Danko Deveri, Patrik Huňady a Bronislav Andrés. Klášterec si tak připsal třetí vítězství v řadě a na svém kontě má momentálně osm bodů z devíti možných.
19. září 2015 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
7:2
2:2, 1:0, 4:0

branky a nahrávky: 6. Deveri (Kozák, Žižka), 16. Andres (Jáchym, Huňady), 28. Deveri (Kozák, Hrdlička), 49. Hrdlička (Vrtek), 52. Deveri (Vrtek, Hrdlička), 55. Huňady (Mála), 60. Andres (Vrtek, Deveri) – 10. Lejčko (Kohút, Drda), 13. Košťál

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kozák, Žižka, Drobný, Toušek, Neuman, Zicho, Hrdlička, Vrtek, Deveri, Andres, Jáchym, Huňady, Mála, Toman, Nguyen, Schönauer

Jindřichův Hradec: Kubeš (Marek) – Pípal, Tržil, Kohút, Kadlec, Šergl, Jon, Brabec, Voříšek, Bílek, Košťál, Drda, Tomšík, Jasanský, Šafář, Bednařík, Lejčko

Do utkání vstoupil lepé Vajgar, který se několikrát pokoušel prostřelil domácího Kaššáka v brance, to se mu ale nepovedlo. V 5.minutě dostala trest ve hře střídačka hostujícího celku za příliš mnoho hráčů na ledě a Klášterec si s nabídnutou přesilovou hrou rychle poradil. K odraženému puku se před hostující brankou dostal domácí ostrostřelec Danko Deveri, který psolal puk za záda Kubeše a poslal tak domácí do vedení. Po vstřelené brance se hrál velmi vyrovnaný hokej, ale žádná větší šance se neurodila. V 10.minutě se mohl poprvé v zápase radovat také Jindřichův Hradec. Jiří Lejčko si zkušeně počkal u pravé tyče domácí branky, kde už pro něj nebyl po přesné přihrávce zasunout puk za bezmocného Kaššáka. Ve 12.minutě mohli klášterečtí hokejisté využít šanci ke skórování a to když bylo nařízeno trestné střílení - Vladislav Vrtek ale neuspěl. O minutu později už se radoval v tu dobu aktivnější celek na kluziští, kterým byl Jindřichův Hradec. Po souboji v rohu kliziště se dostal puk před kláštereckou branku, kde se záhadným způsobem odrazil až do domácí svatyně. Branka byla připsána Davidu Košťálovi. Vajgar se radoval z vedení ale jen tři minuty. Marek Jáchym vybojoval puk za hostující brankou, poté nahrál Bronislavu Andresovi, který zblízka prostřelil brankáře hostí. Do konce třetiny již branka nepadla a tak se odcházelo do šaten za stavu 2:2.<úp>

Druhá třetina byla také velmi vyrovnaná a za zmínku stojí jen pár šancí. Po dvou minutách hry se pokoušel prostřelil domácího muže v masce Bílek, to se mu však nepodařilo. Ve 27.minutě byl vyloučen hostující Kadlec za podražení. Po pár vteřinách se puk po trase Lukáš Hrdlička - Michal Žižka dostal až k Danku Deverimu, který prostřelil vše co mu stálo v cestě. Do konce druhé třetiny divácí moc šancí neviděli a tak se do šaten odcházelo za stavu 3:2.

Třetí třetina už byla v řežii domácích, ale hostující celek se držel co to jen dalo. První půlka třetiny byla velmi vyrovnaná. Nejprve to zkoušel hostujcí Jasanský, který ale se svou střelou nespěl. Stejně dopadl i jeho spoluhráč Špergl, který pálil z mezikruží. Co se nepovedlo Vajgaru, povedlo se domácím. Lukáš Hrdlička využil přihrávku od Vrtka, a poslal tak domácí poprvé v zápase do vedení o dvě branky. Poté měl přesilovou hru Jindřichův Hradec, který se ale marně zkoušel dostat do větší šance a tak nabídnutá šance nebyla využita. Co se nepovedlo hostům, povedlo se domácím. V 52.minutě si odpykával Špergl trest za podražení a početní převahu přetavil Klášterec v branku. Vladislav Vrtek přihrál puk do jízdy Danku Deverimu, který prudkou střelou poslal puk do sítě - čepice na led, je tu "Hattrick". Po pár minutách se radovali domácí znovu a opět z přesilové hry. V 55.minutě zafungovala spolupráce Františka Mály a Patrika Huňadyho, když se druhý jmenovaný trefil do branky hostí. V 60.minutě ještě zpečetil domácí výhru Bronislav Andres, který si tak v utkání připsal druhou branku. Klášterec si tak i ve svém třetím duelu v sezóně poradil se soupeřem a na kontě má momentálně osm bodů.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...