474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec odolal Akademické reprezentaci ČR

Klášterec dokázal odolat Akademické reprezentaci ČR. V první půli utkání hrála spíše mladší část mužstva, kdežto v druhé půli hrála ta starší. V závěru utkání nebyl k vidění žádná branka ani pomalu žádná branková šance.
6. prosince 2010 | 18:15 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
4:3
4:1, 0:2, 0:0.

branky a nahrávky: 3. Řezníček, 8. Pražák, 10. Stehlík (Loučka, Pražák), 11. Bečvář (Řepík, Toman) - 9.Červenka(Martiník, Matouš), 31. Nedrda, 32. Kubišta(Červenka),

Klášterec nad Ohří: Studnička (Kaššák), Mazanec, Hartman, Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Koblitz, Martínek, Mužík, Stoklasa, Kadlec, Kalinovič, Stehlík, Pražák, Řepík, Bečvář, Toman, Szakal, Novotný, Jáchym.

Česká republika "18": Ševčík (Chvátal), Černý, Paška, Drak, Panuška, Čermák, Kašpar, Švácha, Matouš, Kubišta, Červenka, Nedrda, Martiník, Nestrašil, Bláha, Křepelka, Brzobohatý, Valášek.

Ve 3.minutě se prosadil Ladislav Řezníček střelou od modré čáry a poslal tak Klášterec do vedení. V 8.minutě vymetl pavučinky u Ševčíkovi braky Roman Pražák. V 9.minutě založil Michal Matouš akci ve středním pásmu, poslal tak dopředu Ondřeje Martiníka, který přihrál Adamu Červenkovi a ten se trefil přesně nad Studničkovo levé rameno. V 10.minutě se prosadil Jan Stehlík po krásné kombinační akci, asistence Jakub Loučka a Roman Pražák. V 11.minutě propálil Jiří Bečvář puk mezi Ševčíkovi betony a tím ho vyhnal z braky, asistence Libor Řepík a Jan Toman.

Ve 31.minutě ujel sám na branku v oslabení Vítěslav Nedrda. Po této brance se se vysřídali i brankáři na domácí straně, nastoupil Jan Kaššák. Následně se i vyměnila druhá polovina hráčů na domácí straně, která byla celou první půli v šatně a čekala na svou příležitost. Ve 32.minutě neváhal Jan Kubišta a vypálil na Kaššáka, který měl zakrytý výhled a prakticky nic neviděl, asistence Adam Červenka.

V závěru utkání si Akademická reprezentace vzala oddechový čas a zkoušeli powerplay 6:4, když byl vyloučen Mazanec za menší potyčku. Akademické reprezentaci se powerplay nevydařilo a tak se musí spokojit s prohrou.