Klášterec odolal Akademické reprezentaci ČR

Klášterec dokázal odolat Akademické reprezentaci ČR. V první půli utkání hrála spíše mladší část mužstva, kdežto v druhé půli hrála ta starší. V závěru utkání nebyl k vidění žádná branka ani pomalu žádná branková šance.
6. prosince 2010 | 18:15 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
4:3
4:1, 0:2, 0:0.

branky a nahrávky: 3. Řezníček, 8. Pražák, 10. Stehlík (Loučka, Pražák), 11. Bečvář (Řepík, Toman) - 9.Červenka(Martiník, Matouš), 31. Nedrda, 32. Kubišta(Červenka),

Klášterec nad Ohří: Studnička (Kaššák), Mazanec, Hartman, Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Koblitz, Martínek, Mužík, Stoklasa, Kadlec, Kalinovič, Stehlík, Pražák, Řepík, Bečvář, Toman, Szakal, Novotný, Jáchym.

Česká republika "18": Ševčík (Chvátal), Černý, Paška, Drak, Panuška, Čermák, Kašpar, Švácha, Matouš, Kubišta, Červenka, Nedrda, Martiník, Nestrašil, Bláha, Křepelka, Brzobohatý, Valášek.

Ve 3.minutě se prosadil Ladislav Řezníček střelou od modré čáry a poslal tak Klášterec do vedení. V 8.minutě vymetl pavučinky u Ševčíkovi braky Roman Pražák. V 9.minutě založil Michal Matouš akci ve středním pásmu, poslal tak dopředu Ondřeje Martiníka, který přihrál Adamu Červenkovi a ten se trefil přesně nad Studničkovo levé rameno. V 10.minutě se prosadil Jan Stehlík po krásné kombinační akci, asistence Jakub Loučka a Roman Pražák. V 11.minutě propálil Jiří Bečvář puk mezi Ševčíkovi betony a tím ho vyhnal z braky, asistence Libor Řepík a Jan Toman.

Ve 31.minutě ujel sám na branku v oslabení Vítěslav Nedrda. Po této brance se se vysřídali i brankáři na domácí straně, nastoupil Jan Kaššák. Následně se i vyměnila druhá polovina hráčů na domácí straně, která byla celou první půli v šatně a čekala na svou příležitost. Ve 32.minutě neváhal Jan Kubišta a vypálil na Kaššáka, který měl zakrytý výhled a prakticky nic neviděl, asistence Adam Červenka.

V závěru utkání si Akademická reprezentace vzala oddechový čas a zkoušeli powerplay 6:4, když byl vyloučen Mazanec za menší potyčku. Akademické reprezentaci se powerplay nevydařilo a tak se musí spokojit s prohrou.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...