Klášterec nezačal nový rok nejlépe

Děčínští si při svém neveselém postavení v tabulce mohou libovat aspoň v jedné věci: jsou totiž jediným mužstvem, které dokázalo v letošní sezóně dvakrát získat skalp vedoucího celku. A i tentokrát především díky povedenému závěru utkání. Klášterečtí sice dokázali v polovině zápasu dvěma rychlými góly otočit, jenže ve třetí dvacetiminutovce inkasovali třikrát. A znovu odjeli z Děčína bez bodu. "Děkovat" za to mohou Lukáši Zikovi. Bývalý hráč Klášterece se podepsal pod všechny děčínské góly.
5. ledna 2011 | 18:00
4:2
0:0, 1:2, 3:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 26. Zika (Oliverius), 51. Zika (Oliverius, Stezka), 53. Zika (Filipovský, Oliverius), 59. Zika (Filipovský) - 28. Freiberg (Bečvář), 31. Šíp (Martínek, Panocha). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička) - Kocek, Loučka, Řezníček, Mašek, Martínek, Hartman, Koblitz - Kalinovič, Stehlík, Pražák, Panocha, Šíp, Řepík, Bursík, Bečvář, Freiberg, Suk, Novotný, Miklovič, Jáchym

Lukáš Zika v minulosti strávil nějaký ten pátek v Klášterci a tenotkrát svým bývalým spoluhráčům pořáně zatápěl. Už v první třetině se hned dvakrát dostal do nebezpečné střelecké pozice. Jenže naštěstí pro Klášterec to zpočátku vypadalo, že Damašek má děčínského útočníka perfektně přečteného. Tedy alespoň v úvodní dvacetiminutovce.

Tu druhou hosté nezačali zrovna nejlépe a Damašek musel být hodně pozorný. Své spoluhráče podržel při trestném střílení Ondřeje Luky. Kapituloval až o čtyři minuty později. Michal Oliverius zavzpomínal na dobu, kdy byl nejlepším nahravačem v první lize a tentokrát poslal gólovou přihrávku komu jinému než Lukáši Zikovi. Dva rychlé góly ale Klášterci pomohly znovu do sedel. Petr Freiberg zblízka nedal Lavingerovi šanci. A vzápětí jej v produktivitě následoval také nejzkušenější hráč ve žlutomodrém dresu Radek Šíp, který zakončoval kombinaci s Martínkem a Panochou.

Jenže domácí hodně kousali a ani Damašek nedokázal svými zákroky porážce zabránit. Lukáši Zikovi totiž rozhodně nechyběla motivace a během dvou minut zkompletoval hattrick. Nejprve se trefil při signalizované výhodě, a vzápětí střelou do rohu otočil zápas. Závěrečný nápor Klášterce Lavinger dokázal ustát a Klášterečtí inkasovali ještě jednou. Do prázdné branky upravil na konečných 4-2 svým čtvrtým gólem v zápase Lukáš Zika.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...