Klášterec nevyhrál ani v Jablonci

Černá série nemá konce. Klášterečtí hokejisté podlehli v dalším utkání druholigové skupiny západ Jablonci nad Nisou a připsali si tak už devátou porážku v řadě. Už ve 3.minutě se domácí tým ujal vedení 2:0 a v nastoleném tempu pokračoval po celé utkání. Klášterec se ani jednou nedokázal prosadit a domácí vlci roztrhali jeho naděje na výhru. Klášterec si tak nakonec připsal debakl 0:8. Z posledních devíti utkání Klášterec inkasoval už 54 branek.
17. listopadu 2015 | 18:00 | Jablonec nad Nisou
8:0
3:0, 2:0, 3:0

branky a nahrávky: 2. Peřina (Pavlů), 3. Nevyhoštěný (Pavlů, Mulač), 20. Homolka (Peřina), 22. Pilař (Tondr, Bříška), 33. Peřina (Nevyhoštěný, Pavlů), 52. Bříška (Šulc), 57. Peřina (Pavlů), 57. Bříška (Petrmichl)

Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal – Petrmichl "C", Pilař, Zeman, Pavlů, Pulec – Šulc, Bříška, Tondr – Nevyhoštěný, Homolka, Peřina – Mulač, Hric, Frk – Žďárský.

Klášterec nad Ohří: Kaššák – Pokorný, Páleník, Sklenička, Žižka, Müller, – Huňady, Koblitz "C", Vrtek – Deveri, Andres, Charousek – Hammerbauer, Hrdlička, Lehnert – Nguyen.

Na počátku druhé minuty zachytil Pavlů rozehrávku hostí, přes Nevyhoštěného putoval kotouč k Peřinovi a ten odstartoval své střelecké vystoupení – 1:0. Neuběhly ani dvě minuty a v přesilovce pálil přesně Nevyhoštěný. Dvoubrankové vedení domácí uklidnilo a oboustranně se začal hrát více méně bezstarostný hokej, v němž se více útočilo než bránilo. Do konce první části pak přidal třetí branku do sítě hostujícího Kaššáka Homolka po rychlém výpadu ve dvojici s Peřinou. Ještě před tím měli Vlci výhodu trestného střílení za podražení Pulce. Ten však v nájezdu neuspěl, když Kaššák jeho úmysly přesně vystihl.

I druhá část hry se nesla ve stejném duchu a domácí v jejím úvodu skórovali po čtvrté. Po akci Bříšky s Tondrem doklepával puk do sítě Pilař. To již bylo znát, že hostům do formy z minulých let hodně chybí a zdaleka nejsou tak nebezpeční, jak u nich bylo zvykem. I tak si ale dokázali vytvářet šance, ke kterým jim mnohdy pomáhala lehkovážnost domácí defenzivy. Stejskal se ale překvapit nedal a držel si čisté konto. Ve 33.minutě pak přišla další Peřinova chvilka, když po přečíslení hostující obrany zužitkoval přesnou střelou Nevyhoštěného nahrávku. Po dvou třetinách tak svítilo na ukazateli skóre 5:0 a bylo jasné, že o osudu zápasu je rozhodnuto. Na hostujícím týmu ale bylo sympatické, že se ani za nepříznivého stavu neuchýlil k tvrdosti a hrál stále otevřený hokej.

A v poslední části hry to z počátku byli právě borci Klášterce, kteří párkrát zle zatopili domácí obraně. Hráči jako by zapomínali na důslednou obranu a na to, že mají pomoci svému brankáři udržet čisté konto. Skóre se pak měnilo až v 52.minutě, když nečekaně vypálil od levého mantinelu Bříška a brankář hostí nestihl reagovat. Definitivní tečka za vývojem stavu zápasu pak přišla v 57.minutě. V té se dočkali domácí fanoušci dvou hokejových lahůdek v průběhu pouhých 7 vteřin ! Nejprve Pavlů proháčkoval obranu Klášterce a ideální nahrávkou vybídl Peřinu k završení hattricku. A hned z následujícího vhazování projel celou obranou hostí Kamil Bříška a blafákem překonal Kaššáka. To vše v neuvěřitelně krátkém časovém rozmezí ! Byl tak vytvořen zřejmě nejenom klubový rekord v rychlosti vstřelení dvou po sobě jdoucích branek. V utkání se pak dočkal i zasloužené „nuly“ brankář Stejskal, přestože mu v závěrečné minutě ještě spoluhráči trochu „zavařili“ a pustili hosty do šance. Vlci tak získali zasloužené tři body a upevnili si šestou pozici v tabulce. A fanoušci Stejskalovi a střelci utkání Peřinovi nadšeně aplaudovali.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...