474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec nevyhrál ani v Jablonci

Černá série nemá konce. Klášterečtí hokejisté podlehli v dalším utkání druholigové skupiny západ Jablonci nad Nisou a připsali si tak už devátou porážku v řadě. Už ve 3.minutě se domácí tým ujal vedení 2:0 a v nastoleném tempu pokračoval po celé utkání. Klášterec se ani jednou nedokázal prosadit a domácí vlci roztrhali jeho naděje na výhru. Klášterec si tak nakonec připsal debakl 0:8. Z posledních devíti utkání Klášterec inkasoval už 54 branek.
17. listopadu 2015 | 18:00 | Jablonec nad Nisou
8:0
3:0, 2:0, 3:0

branky a nahrávky: 2. Peřina (Pavlů), 3. Nevyhoštěný (Pavlů, Mulač), 20. Homolka (Peřina), 22. Pilař (Tondr, Bříška), 33. Peřina (Nevyhoštěný, Pavlů), 52. Bříška (Šulc), 57. Peřina (Pavlů), 57. Bříška (Petrmichl)

Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal – Petrmichl "C", Pilař, Zeman, Pavlů, Pulec – Šulc, Bříška, Tondr – Nevyhoštěný, Homolka, Peřina – Mulač, Hric, Frk – Žďárský.

Klášterec nad Ohří: Kaššák – Pokorný, Páleník, Sklenička, Žižka, Müller, – Huňady, Koblitz "C", Vrtek – Deveri, Andres, Charousek – Hammerbauer, Hrdlička, Lehnert – Nguyen.

Převzato z: http://www.hcvlci.cz

Na počátku druhé minuty zachytil Pavlů rozehrávku hostí, přes Nevyhoštěného putoval kotouč k Peřinovi a ten odstartoval své střelecké vystoupení – 1:0. Neuběhly ani dvě minuty a v přesilovce pálil přesně Nevyhoštěný. Dvoubrankové vedení domácí uklidnilo a oboustranně se začal hrát více méně bezstarostný hokej, v němž se více útočilo než bránilo. Do konce první části pak přidal třetí branku do sítě hostujícího Kaššáka Homolka po rychlém výpadu ve dvojici s Peřinou. Ještě před tím měli Vlci výhodu trestného střílení za podražení Pulce. Ten však v nájezdu neuspěl, když Kaššák jeho úmysly přesně vystihl.

I druhá část hry se nesla ve stejném duchu a domácí v jejím úvodu skórovali po čtvrté. Po akci Bříšky s Tondrem doklepával puk do sítě Pilař. To již bylo znát, že hostům do formy z minulých let hodně chybí a zdaleka nejsou tak nebezpeční, jak u nich bylo zvykem. I tak si ale dokázali vytvářet šance, ke kterým jim mnohdy pomáhala lehkovážnost domácí defenzivy. Stejskal se ale překvapit nedal a držel si čisté konto. Ve 33.minutě pak přišla další Peřinova chvilka, když po přečíslení hostující obrany zužitkoval přesnou střelou Nevyhoštěného nahrávku. Po dvou třetinách tak svítilo na ukazateli skóre 5:0 a bylo jasné, že o osudu zápasu je rozhodnuto. Na hostujícím týmu ale bylo sympatické, že se ani za nepříznivého stavu neuchýlil k tvrdosti a hrál stále otevřený hokej.

A v poslední části hry to z počátku byli právě borci Klášterce, kteří párkrát zle zatopili domácí obraně. Hráči jako by zapomínali na důslednou obranu a na to, že mají pomoci svému brankáři udržet čisté konto. Skóre se pak měnilo až v 52.minutě, když nečekaně vypálil od levého mantinelu Bříška a brankář hostí nestihl reagovat. Definitivní tečka za vývojem stavu zápasu pak přišla v 57.minutě. V té se dočkali domácí fanoušci dvou hokejových lahůdek v průběhu pouhých 7 vteřin ! Nejprve Pavlů proháčkoval obranu Klášterce a ideální nahrávkou vybídl Peřinu k završení hattricku. A hned z následujícího vhazování projel celou obranou hostí Kamil Bříška a blafákem překonal Kaššáka. To vše v neuvěřitelně krátkém časovém rozmezí ! Byl tak vytvořen zřejmě nejenom klubový rekord v rychlosti vstřelení dvou po sobě jdoucích branek. V utkání se pak dočkal i zasloužené „nuly“ brankář Stejskal, přestože mu v závěrečné minutě ještě spoluhráči trochu „zavařili“ a pustili hosty do šance. Vlci tak získali zasloužené tři body a upevnili si šestou pozici v tabulce. A fanoušci Stejskalovi a střelci utkání Peřinovi nadšeně aplaudovali.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Tygři mají zastoupení v reprezentačních výběrech!

15. dubna 2024

Klášterecká brankářka Lili Chmelařová se po jednodenním kempu výběru Future Olympians "U15" v Praze dostala do nominace na turnaj Europeans Girls Trophy a po skvělých výkonech jak ve zlatém...

Číst více >

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ – Tygři ovládli SeveroZápadní ligu

7. dubna 2024

Ačkoliv poslední zápas s celkem HC Verva Litvínov na domácím ledě Tygři jako jediný v turnaji těsně prohráli 4:5, stali se vítězi SeveroZápadní části Ligy Starších žáků. V tabulce získali 18...

Číst více >

Se smutkem v srdci oznamujeme.

29. března 2024

V pondělí 25. března nás navždy opustil hokejový trenér, dlouholetý funkcionář a skvělý člověk p. Václav Cajthaml. Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a blízkým...

Číst více >