Klášterec nadělil výprask

Klášterec nadělil Mostu výprask. Nasázel jim hnedle sedm branek. Nejviditelnější byla lajna Kalinovič, Kadlec a Řepík. Klášterec si tak vybojoval naděj na postup. Bojovat o vyrovnání série bude v sobotu 5.3.2011 od 17:30.Odjezd autobusu pro fanoušky je v 16:30 od garáží nad fotbalovým hřištěm. Další zájemci si mohou zakoupit lístek na recepci Zimního stadionu nebo přímo u autobusu.
3. března 2011 | 18:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
7:3
1:1, 3:2, 3:0

branky a nahrávky: 20. Šíp (Mašek), 26. Řezníček (Šíp), 32. Stehlík (Řezníček), 35. Řepík (Kalinovič, Kadlec), 44. Kadlec (Kalinovič, Řepík), 47. Kadlec (Kalinovič), 53. Stehlík (Hartman) - 4. Slavíček (Divíšek), 22. Salač (Havlíček), 32. Salač (Panuška)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Loučka, Kocek, Zmeškal, Řezníček, Mašek, Martínek, Žižka, Koblitz, Stoklasa, Šíp, Pražák, Polanský, Stehlík, Panocha, Řepík, Kadlec, Kalinovič, Miklovič, Toman, Hartman.

Mostečtí Lvi: Brzobohatý (Melichar) - Charousek, Havlůj, Boháč, Kadela, Martinec, Panuška, Kabeláč, Kašťák, Tauš, Divíšek, Slavíček, Havlíček, Vrtek, Salač, Nedrda, Přeučil, Luštinec, Prorok, Setikovský, Bíza.

V úvodu utkání při oslabení Klášterce Dominik Boháč trefil břevno Kaššákovi branky. Jan Divíšek našel před Kašákovo brankou zcela volného Bohumila Slavíčka a ten pálil do odkryté branky. Před koncem první třetiny srovnal stav utkání na 1:1 Radek Šíp po přihrávce od Ondřeje Maška.

Na začátku druhé třetiny se prosadil Vlastimil Salač po přihrávce od Ondřeje Havlíčka. Po rozehrávce od Radka Šípa v obranném pásmu se vydal na výlet přes celé kluziště Ladislav Řezníček, který propálil Brzobohatého pod jeho pravou rukou. Za Kaššákova záda ve 12.minutě dotlačil puk Vlastimil Salač po střele od Jiřího Panušky. Odpověď na sebe dlouho nenechala čekat, když Ladislav Řezníček vyhodil puk z obranného pásma. Puk dobruslil Jan Stehlík a zakončil mezi Brzobohatého betony. Martin Kalinovič s Martinem Kadlecem vypálili na Brzobohatého velice jedovaté střely. Před ním stál šikovně postavený Libor Řepík, který doklepl puk až za záda Brzobohatého.

Libor Řepík poslal přihrávku Martinu Kalinovičovi a ten dále na Martina Kadlece, který propasíroval puk jen tak tak až do branky. Martin Kalinovič vypálil na Brzobohatého střelu, kterou za jeho záda dorazil Martin Kadlec a vyhnal ho tak z branky. Nastoupil místo něho Lukáš Melichar. Martin Hartman poslal přihrávku volnému Janu Stehlíkovi a ten zakončoval do prázdné Melicharovy branky.