Klášterec na lídra skupiny nestačil!

Zápas mezi domácím Kolínem, kterému patří suveréně první příčka tabulky a hostujícím Kláštercem, který se letos bude muset "porvat" o udržení v soutěži měl jasného favorita - domácí tým. V první třetině odskočil Kolín hostujícímu celku o dvě branky. Druhá třetina branku nenabídla a tak mohl ještě Klášterec ve třetí části pomýšlet na překvapivý obrat v utkání, ten ale nepřišel. Ve třetí části přidal domácí tým další dvě branky a jediný čestný úspěch Klášterce zaznamenal Lukáš Hrdlička.
6. února 2016 | 17:00 | Kolín
4:1
2:0, 0:0, 2:1

branky a nahrávky: 9. Chvojka (Kadlec, Morkes), 13. Veselý (Pácal, Malý), 44. Morkes (Ježek), 60. Veselý (Zumr, Morkes) – 47. Hrdlička (Jáchym, Kozák)

SC Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Kadlec J. st. "A", Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý "C" – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Navrátil, Chvojka, Ježek – Jelínek, Hlavatý, Kadlec J. ml.

Klášterec nad Ohří: Kaššák – Kuncl "C", Koblitz "A", Žižka, Kopica, Chotaš, Pokorný, Kozák, Toušek, Hammerbauer, Vrtek, Hrdlička "A", Nguyen, Jáchym, Diviš, Lehnert, Toman

Převzato z: sckolin.cz

V první situaci dobře zabojoval na brankovišti Chvojka a došťouchal puk za Kaššákovy záda. Pak domácí hned po konci své přesilovky dokonali tlak. Kaššák dvě střely vyrazil, ale na další dorážku Veselého byl krátký – 2:0. Na další góly se pak čekalo až do posledního dějství. Kozlové nejprve odskočili na rozdíl tří branek. Když Ježek ujel s Morkesem dva na jednoho. První jmenovaný předal puk zleva doprava na nejlepšího střelce Kozlů a ten nezklamal – 3:0. Pak se ale prosadili i hosté. Po chvilce, kdy byla díky zraněnému divákovi v bezvědomí přerušena hra, se Kozlové příliš nekoncentrovali a najednou se Klášterečtí rozjeli do přečíslení a Hrdlička zakončoval pod víko – 3:1. Na víc se hosté ale nezmohli. Rozhodně nemohli pomýšlet třeba na remízu. I když měli k dispozici přesilovku nedali a naopak v šedesáté minutě se ještě prosadil Kolín. Hned po oslabení se po ose Morkes-Zumr-Veselý radoval Jan Veselý z druhého gólu v utkání a potvrdil tak svou nominaci na nejlepšího hráče utkání.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...