Klášterec konečně zvítězil

Klášterečtí hokejisté měli před tímto utkáním velmi špatnou bilanci devíti zápasu bez jediného bodu. A ani začátek tohoto utkání nevypadal, že by se měl dnes domácí tým radovat ze zisku nějakého toho bodu. Klášterec prohrával už ve 12.minutě 0:2 po brankách Matěje Kose a Lukáše Kužela. Za tohoto stavu ale klášterečtí hokejisté převzali kontrolu nad hrou a odměnou jim byly hned tři branky do hostující klece do konce první třetiny. Ve druhé třetině se také diváci dočkali pěti branek a opět to byl domácí tým kdo vstřelil tři zatímco hosté se prosadili dvakrát. Do třetí třetiny se tak šlo za stavu 6:4. V poslední třetině se Řisuty snažily utkání ještě minimálně zdramatizovat, to se jim ale nepovedlo a konečnou podobu výsledku dal Lukáš Hrdlička. Klášterec si tak připsal po devíti porážkách konečně vítězství.
21. listopadu 2015 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
7:4
3:2, 3:2, 1:0

branky a nahrávky: 13. Vrtek (Andres, Müller), 16. Hrdlička (Mála, Jáchym), 18. Charousek (Koblitz, Andres), 23. Hammerbauer (Lehnert, Deveri), 26. Charousek (Vrtek, Andres), 32. Vrtek (Charousek, Andres), 53. Hrdlička (Jáchym, Mála) – 6. Kos (Janeček, Kužel), 12. Kužel (Butor, Muláček), 23. Kos, 36. Fortelka (Brém, Sedláček)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Koblitz, Müller, Žižka, Kozák, Neuman, Pokorný, Andres, Charousek,Vrtek, Mála, Jáchym, Hrdlička, Lehnert, Hammerbauer, Deveri, Diviš, Nguyen

HC Řisuty: Ilašenko (Škubal) – Kašák, Kužel, Babický, Bílek, Muláček, Sedláček, Butor, Kos, Janeček, Sladký, Brém, Záleský, Fortelka, Slavíček, Arnošt, Krpata

Od 8. kola 2. ligy nepoznali klášterečtí hokejisté radost z výhry. A začátek utkání proti řisutským buldokům nenaznačoval, že by se na tom mělo něco změnit. V 6. minutě se ocitl u pravé tyče Kaššákovy branky osamocený Matěj Kos a hosté vedli. O šest minut později využili hosté přesilovku a dostali se do dvoubrankového vedení. Na konci řisutské akce byl Lukáš Kužel. Domácí hráči ovšem nehodili flintu do žita a už o minutu později snížil Vladislav Vrtek na 1:2, když zakončoval do odkryté branky. V 16. minutě nezvládla hostující obrana situaci před svým gólmanem a výsledkem bylo vyrovnání z hole Lukáše Hrdličky. Na cestu do šaten pak ještě domácí hráči přidali hostům třetí branku. Na útočné modré si počíhal Kamil Charousek a po perfektní samostatné akci dostal Klášterec do vedení 3:2.

Ve 3. minutě druhé části hry zvýšil na 4:2 Jan Hammerbauer, ale ještě v téže minutě fauloval Jáchym pronikajícího Matěje Kose a bylo z toho trestné střílení. Řisutský kapitán nezaváhal a snížil na 4:3. O tři minuty později zachytil Vrtek řisutskou rozehrávku, nahrál před branku a od Charouskovy brusle putoval puk do sítě. Klášterec vedl 5:3. Ve 32. minutě si Vrtek s Charouskem vyměnili role. Charousek zpoza branky přesně našel najíždějícího Vrtka a Klášterec vedl už 6:3. O čtyři minuty později dokázali hosté snížit. V pádu dorazil puk za Kaššákova záda Michal Fortelka.

Na nic jiného se však hosté už nezmohli, naopak v 53. minutě využili domácí hráči přesilovku a Lukáš Hrdlička zvýšil na 7:4 střelou z ostrého úhlu.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...