474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec končí v semifinále, s Litoměřicemi potřetí prohrál

Konec. Konec všech nadějí. Hokejisté Klášterce nad Ohří si v letošní sezóně vysněné finále nezahrají. Stopku mu vystavily v semifinále Litoměřice, které překvapivě vyřadily Severočechy v nejkratší možné době. Ve třetím utkání na ledě Klášterce vedli hosté, ale domácí v poslední minutě zásluhou Kajera srovnali. Prodloužení však trvalo jen tři a půl minuty. Potom se do kotouče opřel Jan Kloz a ránou nad Damaškovo rameno ukončil nejen semifinálovou sérii, ale pro Klášterec i celou letošní sezónu.
24. března 2010 | 18:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
1:2p
0:0, 0:1, 1:0 - 0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 60. Kajer (Zika) – 36. Hlusička, 64. Kloz (Slížek). Rozhodčí: Dundr – Chochola, Marek. Vyloučení: 8:10, navíc Kloz (LTM) 10 min. [NESP]. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: ---. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2. Stav série: 0:3, postupují Litoměřice.

Klášterec nad Ohří: Damašek – Martínek, Rutta, Mašek, Kocek, Boguský, Krupka, Řezníček, Zmeškal – Ton, Stehlík, Pražák – Řepík, Kajer, Kadlec – Freiberg, Buchal, Zika – Suk, Kalinovič, Derfler.

Litoměřice: Volke – Kouba, Macek, Kaltenböck, Musílek, Kolbaba, Zenk, Malý – Slížek, Hořčička, Novák – Buďa, Mrázek, Tvrzník – Procházka, Zuziak, Hlusička – Horejsek, Šaffer, Kloz.

V první třetině jsme bohužel neviděli ani jeden gól. Přesto šance byly vidět na obou stranách. Brankář Volke předvedl podivuhodné zákroky. Klášterecký Damašek nezůstal pozadu a své mužstvo podržel. V 18.minutě Kalinovič nahrál zpoza branky Freibergovi, který byl u volné levé tyčky, ale ten branku minul.

Ve druhé třetině se mnoho nezměnilo. Nebýt nešťastného sražení kotouče do klášterecké branky, stav by byl nezměněn. Oba brankáři předvedli povedené zákroky. Ve 24. minutě si Zika s Pražákem vyjeli proti jednomu litoměřickému obránci, ale branku netrefili. Ve 36.minutě Jakub Hlusička poslal přihrávku před branku a Jan Stehlík si srazil puk do vlastní branky. Ve 38. minutě Ton nahrál puk Buchalovi před branku, který se pokusil zakončit, ale Volke jeho ránu vykryl.

Ve třetí třetině bylo co k vidění, jak překrásné zákroky golmanů, tak i pěkné akce hráčů na obou stranách. Ve 45. minutě hlavní rozhodčí neuznal Klášterci branku, protože nestačil dobruslit situaci a nic neviděl. Ve 46. minutě měl před sebou Stehlík odkrytou klec, ale Volke mu skočil do střely a chytil puk. V čase 59:17 Volke špatně rozehrál, puk zachytil Miloš Kajer a vstřelil puk do prázdné branky. Stav utkání byl po šedesáti minutách nerozhodný a šlo se do prodloužení. V prodloužení byli aktivnější hosté. V 63. minutě Ladislav Slížek nahrál Janu Klozovi, který se trefil nad Damaškovo rameno.

Pro Klášterecké touto prohrou končí sezona.

18. února 2023 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
0:1, 2:2, 1:0

Junioři se zúčastní Memoriálu Zdeňka Vaculíka

24. března 2023

Juniorům sice už velmi úspěšná sezóna skončila, ale na tým čeká ještě jeden turnaj. Klášterec se totiž zúčastní 25.3.2023 Memoriálu Zdeňka Vaculíka, který se bude konat v Bílině. Zdeněk Vaculík byl...

Číst více >

Úspěšná sezóna juniorů

7. března 2023

Číst více >

Tygři podali skvělý výkon - Sezóna však končí

19. února 2023

Klášterec přivítal ve druhém utkání semifinále play-off draky z Bíliny a po úvodní porážce 2:9 musel v domácím prostředí uspět. To se bohužel však i přes veškeré úsilí nepodařilo a Tygrům tak po...

Číst více >