474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec je ve finále!

Po vítězných duelech neměli trenéři příliš důvodů míchat se sestavou, a tak prakticky jediná změna nastala v brankovišti, kam se místo Kaššáka postavil Pavel Damašek. Jistý brankářský výkon a spolehlivá defenziva dovolily Jablonci pouze jediný gólový zářez. Naopak v kláštereckém dresu se dokázaly prosadit tři útočné formace. Vítězný a hlavně postupový gól vstřelil ve 31. minutě Martin Kalinovič.
23. února 2011 | 18:00
1:4
0:0, 1:2, 0:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 39. Šesták (Stehno) - 21. Řepík (Šíp), 31. Kalinovič (Stehlík, Pražák), 56. Polanský (Stoklasa), 60. Stehlík. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák) - Loučka, Mazanec, Zmeškal, Řezníček, Žižka, Martínek, Mašek, Koblitz, Kalinovič, Stehlík, Pražák, Řepík, Šíp, Panocha, Polanský, Stoklasa, Miklovič, Jáchym, Toman, Hartman.

Klášterec sice vyhrál úvodní duel, ale v úvodu druhého zápasu se do žádných velkých akcí nepouštěl. Jablonec totiž dokázal ve dvou utkáních vyřadit Řisuty a v Klášterci prohrál až po velké bitvě. Základním pilířem, na který vítěz základní části spoléhal, tak byla spolehlivá defenziva. I když měli hosté více ze hry, žádné velké šance k vidění v úvodní dvacetiminutovce nebyly.

Střeleckou smůlu prolomil až, stejně jako v klíčovém duelu proti Roudnici, Libor Řepík. Už po devětapadesáti sekund hry ve druhé třetině. A téměř přesně o deset minut později mohl po souhře prvního útoku Klášterecké uklidnit Martin Kalinovič. Klášterecké uklidnit Martin Kalinovič. Jenže cbybička se vloudila i do té doby nepropustné klášterecké defenzivy a domácí vrátil do hry ve 39. minutě Jakub Šesták. Vstřelený gól navíc domácí probral k nebývalé aktivitě.

Jenže důsledná obrana a rychlý pohyb hostujích hráčů a spolehlivý Damašek dělali Jablonci problémy. Pojistku v podobě třetího gólu zařídil Tomáš Polanský a čtvrtý gól hostů zaznamenal v poslední minutě hry střelou do prázdné brány Jan Stehlík. Klášterec porazil Jablonec 4-1 a zahraje si finále!

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Tygři mají zastoupení v reprezentačních výběrech!

15. dubna 2024

Klášterecká brankářka Lili Chmelařová se po jednodenním kempu výběru Future Olympians "U15" v Praze dostala do nominace na turnaj Europeans Girls Trophy a po skvělých výkonech jak ve zlatém...

Číst více >

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ – Tygři ovládli SeveroZápadní ligu

7. dubna 2024

Ačkoliv poslední zápas s celkem HC Verva Litvínov na domácím ledě Tygři jako jediný v turnaji těsně prohráli 4:5, stali se vítězi SeveroZápadní části Ligy Starších žáků. V tabulce získali 18...

Číst více >

Se smutkem v srdci oznamujeme.

29. března 2024

V pondělí 25. března nás navždy opustil hokejový trenér, dlouholetý funkcionář a skvělý člověk p. Václav Cajthaml. Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a blízkým...

Číst více >