Klášterec je ve finále!

Po vítězných duelech neměli trenéři příliš důvodů míchat se sestavou, a tak prakticky jediná změna nastala v brankovišti, kam se místo Kaššáka postavil Pavel Damašek. Jistý brankářský výkon a spolehlivá defenziva dovolily Jablonci pouze jediný gólový zářez. Naopak v kláštereckém dresu se dokázaly prosadit tři útočné formace. Vítězný a hlavně postupový gól vstřelil ve 31. minutě Martin Kalinovič.
23. února 2011 | 18:00
1:4
0:0, 1:2, 0:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 39. Šesták (Stehno) - 21. Řepík (Šíp), 31. Kalinovič (Stehlík, Pražák), 56. Polanský (Stoklasa), 60. Stehlík. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák) - Loučka, Mazanec, Zmeškal, Řezníček, Žižka, Martínek, Mašek, Koblitz, Kalinovič, Stehlík, Pražák, Řepík, Šíp, Panocha, Polanský, Stoklasa, Miklovič, Jáchym, Toman, Hartman.

Klášterec sice vyhrál úvodní duel, ale v úvodu druhého zápasu se do žádných velkých akcí nepouštěl. Jablonec totiž dokázal ve dvou utkáních vyřadit Řisuty a v Klášterci prohrál až po velké bitvě. Základním pilířem, na který vítěz základní části spoléhal, tak byla spolehlivá defenziva. I když měli hosté více ze hry, žádné velké šance k vidění v úvodní dvacetiminutovce nebyly.

Střeleckou smůlu prolomil až, stejně jako v klíčovém duelu proti Roudnici, Libor Řepík. Už po devětapadesáti sekund hry ve druhé třetině. A téměř přesně o deset minut později mohl po souhře prvního útoku Klášterecké uklidnit Martin Kalinovič. Klášterecké uklidnit Martin Kalinovič. Jenže cbybička se vloudila i do té doby nepropustné klášterecké defenzivy a domácí vrátil do hry ve 39. minutě Jakub Šesták. Vstřelený gól navíc domácí probral k nebývalé aktivitě.

Jenže důsledná obrana a rychlý pohyb hostujích hráčů a spolehlivý Damašek dělali Jablonci problémy. Pojistku v podobě třetího gólu zařídil Tomáš Polanský a čtvrtý gól hostů zaznamenal v poslední minutě hry střelou do prázdné brány Jan Stehlík. Klášterec porazil Jablonec 4-1 a zahraje si finále!

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...