Klášterec držel krok jen dvě třetiny.

Klášterec hostil v dalším kole druhé ligy na svém kluzišti Nymburk a jak se později ukázalo, hosté byli nad jeho síly. První třetina nabídla divákům vyrovnaný hokej, ale branku nepřinesla. Druhou třetiny začal lépe Klášterec, který zásluhou Lukáše Hrdličky zužitkoval přesilovou hru kterou si přenesli klášterečtí hokejisté z první třetiny. Nymburk skóroval v polovině zápasu a to zásluhou Martina Šimka, který se trefil po párádní indivudální akci. Stav 1:1 vydržel až do konce druhé periody. Poslední část hry patřila už výhradně Nymburku, který o své výhře rozhodl prakticky během prvních sedmi minut hry. První branku obstaral David Protivný a o dvě minuty přidal další v pořadí třetí branku do domácí klece exklášterecký Jan Stehlík. Klášterec se sice pokoušel utkání ještě zvrátit na svou stranu, ale parádně se v utkání ukázal hostující brankář Brázdil, který zlikvidoval několik dobrých šancí domácích. Poslední branku vstřelil čtyři minuty před koncem řádné hrací doby Jaroslav Rittig a dal tak definitivní tečku za výhrou Nymburku.
17. října 2015 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
1:4
0:0, 1:1, 0:3

branky a nahrávky: 21. Hrdlička (Vrtek, Andres) – 31. Šimek (Král), 46. Protivný (Eis), 48. Stehlík (Šimek, Knesl), 57. Rittig (Eis)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Pokorný, Kozák, Žižka, Neuman, Zicho, Andres, Vrtek, Hrdlička, Mála, Jáchym, Deveri, Diviš, Toman, Toušek, Schönauer, Nguyen

Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Kříž, Loučka, Knesl, Novák, Rittig, Bičiště, Eis, Král, Stehlík, Šimek, Protivný, Michálek, Kuzďas, Barbora, Smejkal, Ječný, Jebavý, Jindra

Začátek utkání se lépe povedl Klášterci. Hned ve 2.minutě se mohl radovat Danko Deveri, ale jeho pokus do opuštěné klece skončil mimo tři tyče. Hned poté měl Nymburk výhodu přesilové hry. Klášterec oslabení odehrál velmi dobře a jedinou vážnější situaci musel řešit Kaššák v domácí brance po střele Knesla od modré čáry. Hra byla v první třetině velmi vyrovnaná. V 11.minutě se předvedl domácí muž v masce Jan Kaššák, který na poslední chvíli vykopl svým pravým betonem puk, který už směřoval do poloprázdné branky. Ve 14.minutě byl vyloučen hostující Knesl za sekání, ale kláštereckým hráčům se přesilová hra vůbec nepovedla a to když ani jednou nikdo z hráčů nevystřelil na branku. Ke konci první třetiny byla ještě vyloučená hráčská lavice hostí za příliš mnoho hráčů na ledě a tuto přesilovou hru pro Klášterec nakonec rozdělila do dvou částí závěrečná siréna po první třetině.

Druhou třetinu začal Klášterec v početní převaze a tu také dokázal zužitkovat. Po křižné přihrávce od Vrtka se k puku u pravé tyče hostující branky dostal Lukáš Hrdlička, který si zkušeně počkal a poté překonal ležícího Brázdila v hostující brance. Bohužel to bylo od kláštereckých hokejistů v tomto utkání vše. Ve 25.minutě netrefil prázdnou branku Ondřej Toušek. O minutu později se opět ukázal domácí brankář, který reflexivně vyrazil dorážku Jebavého. V čase 30:29 už se ale hosté zaslouženě radovali. Po přihrávce od zkušeného Krále se dostal k puku Martin Šimek a ten pak po krásné individuální akci poslal puk až za domácího brankáře. Od té doby byl na ledě aktivnější Nymburk, což se také odrazilo na průběhu hry. Do konce druhé části branka nepadla a tak se do třetí třetiny šlo za stavu 1:1.

Bohužel pro Klášterec se ve třetí třetině ukázalo že si Nymburk pošetřil více sil. Ve 44.minutě byl vyloučen domácí Hrdlička za hákování a hosté tuto nabídku v podobě přesilové hry využili. V čase 45:05 se v levém kruhu dostal k puku David Protivný a jeho střela zaplula až do branky. A o dvě minuty později už to vypadalo s kláštereckým týmem ještě hůře. Po pravé straně ujel hostujcí Šimek, který poté přihrál před domácí branku kde se objevil exklášterecký Jan Stehlík a ten se poté už mohl radovat z branky. Tato branka jakoby srazila klášterecký tým ještě více na kolena a na konci zápasu už nezbyla pro hráče od řeky Ohře žádná síla na zvrat v utkání. V 57.minutě dal definitivní pojistku Nymburku Jaroslav Rittig, který tak rozhodl o výhře svého týmu v podobě 4:1.