Klášterec dokázal zdolat Nejdek a v přípravě byl stoprocentní!

V posledním přípravném utkání před ostrým startem do nové sezóny přivítali klášterečtí hokejisté na svém kluzišti tým HC Rebel Nejdek. Utkání bylo více než vyrovnané a i když na začátku posledního dějství svítilo na tabuli průběžné skóre 5:0, Nejdek určitě nebyl horším týmem. Do poslední třetiny nastoupil do domácí branky Petr Hrdina, který si tak připsal první minuty v přípravě. Klášterec za jasného vedení trochu polevil a hostům se nakonec povedlo vstřelit dvě branky a dát tím tak konečnou podobu skóre zápasu. Tygři si tak připsali výhru 5:2 a v přípravě dokázali porazit všechny tři své soupeře (Kadaň "B", Chemnitz a Nejdek). Klášterec i v tomto utkání představil novou posilu a opět hráče z Kadaně "B". Jaroslav Kulich se pro letošní sezónu stal kláštereckým hráčem a hned v prvním utkání dokázal skórovat. Mistrovská sezóna začíná 19.9.2020 a Klášterec odehraje své utkání v Roudnici nad Labem.
9. září 2020 | 18:30
5:2
1:0, 3:0, 1:2

branky a nahrávky: 4. Vlastník (Bárta), 27.Kulich (Bečka, Koreš), 30. Vlastník, 39. Bečka (Kozelnický, Bárta), 41. Hartman - 46. Funk (Hoang, Hromádka), 51. Jakubal (Hromádka)

Klášterec nad Ohří: Tichý (od 40.min Hrdina)- Blažek, Kosina, Koblitz O., Koblitz M., Kozelnický, Koreš, Suk, Hartman, Strunz, Bečka, Vlastník, Bárta, Danyo, Videv, Kulich

Nejdek: Havlík - Krýsl, Funk, Cankov, Gombár, Král, Hoang, Hromádka, Jakubal, Gerát, Florian, Kopfstein, Orlich, Horák

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...