Klášterec dokázal zdolat Nejdek a v přípravě byl stoprocentní!

V posledním přípravném utkání před ostrým startem do nové sezóny přivítali klášterečtí hokejisté na svém kluzišti tým HC Rebel Nejdek. Utkání bylo více než vyrovnané a i když na začátku posledního dějství svítilo na tabuli průběžné skóre 5:0, Nejdek určitě nebyl horším týmem. Do poslední třetiny nastoupil do domácí branky Petr Hrdina, který si tak připsal první minuty v přípravě. Klášterec za jasného vedení trochu polevil a hostům se nakonec povedlo vstřelit dvě branky a dát tím tak konečnou podobu skóre zápasu. Tygři si tak připsali výhru 5:2 a v přípravě dokázali porazit všechny tři své soupeře (Kadaň "B", Chemnitz a Nejdek). Klášterec i v tomto utkání představil novou posilu a opět hráče z Kadaně "B". Jaroslav Kulich se pro letošní sezónu stal kláštereckým hráčem a hned v prvním utkání dokázal skórovat. Mistrovská sezóna začíná 19.9.2020 a Klášterec odehraje své utkání v Roudnici nad Labem.
9. září 2020 | 18:30

branky a nahrávky: 4. Vlastník (Bárta), 27.Kulich (Bečka, Koreš), 30. Vlastník, 39. Bečka (Kozelnický, Bárta), 41. Hartman - 46. Funk (Hoang, Hromádka), 51. Jakubal (Hromádka)

Klášterec nad Ohří: Tichý (od 40.min Hrdina)- Blažek, Kosina, Koblitz O., Koblitz M., Kozelnický, Koreš, Suk, Hartman, Strunz, Bečka, Vlastník, Bárta, Danyo, Videv, Kulich

Nejdek: Havlík - Krýsl, Funk, Cankov, Gombár, Král, Hoang, Hromádka, Jakubal, Gerát, Florian, Kopfstein, Orlich, Horák

19. září 2020 | 17:00

Utkání s Louny je odloženo.

25. září 2020

Upozornění pro návštevníky zimního stadionu.

24. září 2020

Klášterci se vstup do nové sezóny nevydařil

19. září 2020

Klášterečtí hokejisté zajížděli ke svému úvodnímu zápasu nové sezóny do Roudnice nad Labem a na cestu zpět domů si chtěli "přibalit" získané tři body - to se nakonec bohužel nepovedlo. Klášterec se v...