474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec deklasoval Sokolov

Do dnešního utkání vstoupil velice aktivně domácí celek, který byl posílen o několik hráčů prvoligové Kadaně. První třetinu ještě hosté dokázali s domácím týmem držet krok, ale v té druhé už přišla klášterecká střelecká převaha. Klášterec druhou třetinu vyhrál v poměru 4:1, když se trefili domácí Dobrovolný, Freiberg, Chlouba a Miklovič a za hosty se trefil Vojtěch Šik. V poslední třetině už si domácí tým pohlídal své vedení a přidal další dvě branky. Jmenovitě se prosadili František Mála a Martin Trochta. Za hosty už se trefil pouze Daniel Petrov a tak Klášterec oplatil soupeři porážku z úterního zápasu (1:4).
23. srpna 2013 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
6:2
0:0, 4:1, 2:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 22. Dobrovolný (Miklovič), 26. Freiberg, 32. Chlouba (Trochta), 40. Miklovič (Koblitz), 49. Mála (Jáchym), 55. Trochta (Seman) - 40. Šik (Švec), 44. Petrov (Šik)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý) - Žižka, Loučka, Mašek, Koblitz, Dobrovolný, Pokorný, Řepík, Jáchym, Mála, Matějka, Freiberg, Miklovič, Seman, Chlouba, Trochta, Hána

Hlavní trenér: Michal Jäger

Baník Sokolov: Francisko (Švagr) - Kuncl, Šik, Novák, Vilhelm, Ruprecht, Tomeček, Bodnár, Švec, Dobřemysl, Boušek, Klíma, Bečka, Kašpar, Gombár, Sýkora, Vaněk, Hudák, Petrov, Sturma

Hlavní trenér: Radim Rulík

Do první třetiny nastoupil velmi aktivně domácí tým. Klášterečtí hokejisté byli snad všude, kde se zrovna ocitl puk a oproti utkání se Salzburgem šla na nich vidět už větší sehranost. Přesto však první třetina skončila 0:0.

Druhé dějství už bylo pro klášterecké obecenstvo o hodně atraktivnější. Hned ve 22.minutě se trefil David Dobrovolný, který poslal tak domácí tým do vedení. Sokolov se po inkasované brance trochu probral, ale ani to mu nepomohlo ke skórování. 26.minuta znamenala další branku pro domácí. Petr Freiberg se odtrhl od hostujícího obránce a vyslal střelu, která skončila až v brance. Od této chvíle udával tempo hry jasně Klášterec a Sokolov se nedostal ani k pořádné střele na domácí branku. Dalším šťastným střelcem Klášterce se stal ve 32.minutě Roman Chlouba. Po třetí brance už domácí pohodlně kontrolovali výsledek, přesto však padly ještě dvě branky. První úspěch Sokolova přišel ve 40.minutě, kdy se trefil Vojtěch Šik. Radost však vydržela hráčům Sokolova pouhých pár desítek vteřin. Přesně vteřinu před druhou sirénou se trefil Petr Miklovič a do kabin se tedy šlo za stavu 4:1 pro Klášterec.

Poslední třetina nabídla kláštereckým divákům a hrstce příznivcům Sokolova další tři branky. Jako první se trefil sokolovský Daniel Petrov. Poté se už však činili opět domácí hráči. Ve 49.minutě se za záda sokolovského brankáře trefil František Mála. Za stavu 5:1 už se oba týmy nikam nehnaly a dohrávalo se v poklidu. V 55.minutě dal ještě kosmetickou úpravu výsledku domácí Martin Trochta. Klášterec tedy zvítězil zaslouženě 6:2.

19. února 2022 | 18:30 | Klášterec nad Ohří
2:3, 4:2, 1:4

Lucie Gruntová byla kapitánkou ženské reprezentace na mistrovství světa

21. června 2022

Číst více >

Lucie Gruntová míří na Mistrovství Světa!

1. června 2022

Na Mistrovství světa žen "U18", které se koná netradičně v první polovině června v americkém Madisonu a na jeho předměstí v Middletonu bude mít své zastoupení i klášterecký hokej. V nominaci totiž...

Číst více >

Hokejoví Tygři bojovali na turnaji

30. května 2022

Číst více >