474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec opět zvítězil na domácí půdě

Klášterec po dnešním zápase nasbíral už neuvěřitelných 56 bodů. Podruhé za sebou dokázal vstřelil Jan Stehlík hattrick, podaří se mu i v dalších utkáních? Skvělou formu předvedl i Martin Kalinovič, který se podílel téměř na každé brance Klášterce. Dokáže někdo tento skvěle rozjetý tým zastavit??
8. prosince 2010 | 18:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
6:5
1:2, 4:0, 1:3.

branky a nahrávky: 13. Řepík (Panocha), 22. Stehlík (Pražák, Kalinovič), 30. Pražák (Kalinovič), 34. Stehlík (Pražák, Kalinovič), 40. Martínek, 45. Stehlík (Kalinovič) - 9. Holý (Dušek), 20. Bárta (Horák), 51. Hybner (Dušek), 56. Bárta (Paris), 58. Švácha (Bárta). Rozhodčí: M.Orlický R.Hynčica P.Mašek.

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Žižka, Martínek, Koblitz, Hartman, Kalinovič, Stehlík, Pražák, Řepík, Miklovič, Panocha, Szakal, Novotný, Jáchym, Flieger, Toman, Zeman.

Kobra Praha: Malík (Kalčík) - Horák, Lang, Švácha, Koranda, Vejvoda, Vacek, Červený, Bárta, Žáček, Paris, Slanina, Růžek, Holý, Dušek, Novák, Hybner, Fára, Kudláček.

V 9.minutě střílel Martin Holý na Kaššákovu branku, puk se odrazil a Jakub Dušek neměl žádný problém trefit poloodkrytou branku. Ve 13.minutě srovnal stav utkání Libor Řepík po přihrávce přes střední pásmo od Jiřího Panochy, a pokračoval sám na Malíka a nemýlil se. V závěru první třetiny zvýšíl stav David Bárta po přihrávce na modrou čáru od Roberta Horáka.

Ve 22.minutě dopracoval puk za Malíkova záda Jan stehlík po střele od Romana Pražáka a Martina Kalinoviče. Ve 30.minutě trefil Roman Pražák mezeru mezi Malíkovy betony po přihrávce os Martina Kalinoviče. Ve 34.minutě přihrál Martin Kalinovič v útočném pásmu na Ramana Pražáka a ten dále prodloužil přihrávku na Jana Stehlíka, který ho překonal. Ve 40.minutě trefil Petr Martínek vnitřní tyčku Malíkovy branky, hlavní rozhodčí branku nechtěl uznat, až poté co stojící divák za brankou ukázal, že byl puk v brance, tak branku uznal.

Ve 45.minutě završil svůj hattrick Jan Stehlík po přihrávce zpoza branky od Martina Kalinoviče. V 51.minutě pálil z otočky Aleš Hybner po přihrávce od Jakuba Duška. V 56.minutě přihrál Martin Paris na mezikruží Davide Bártovi a ten propálil Kaššáka. V 58.minutě dostal Jan Švácha přihrávku ve středním pásmu od Davida Bárty a prokličkoval se až ke Kaššákovi a překonal jej. V závěru utkání jeden z Pražských hráčů zkolaboval a odvážela ho rychlá záchranná služba.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2