Klášterec opět boduje

Klášterec stále vede čelo tabulky už s 51 body. Dnešní zápas byl ke konci velice dramatický. V závěru se rozdalo obrovské množství osobních trestů, někteří hráči se šli hnedka svlékat do kabiny a byl mazi nimi a hostující brankář. Klášterec se v poslední třetině zápasu velice trápil. nedařilo se jim překonat Holeše, ale naopak České Lípě se dařilo a srovnali na 2:2. 11. vteřin před koncem Klášterec zachránil o náskok 2 gólů Jan Stehlík.
27. listopadu 2010 | 17:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
4:2
1:0, 1:0, 2:2.

branky a nahrávky: 15. Loučka (Pražák, Stehlík), 27. Pražák (Stehlík), 51. Kalinovič (Bečvář), ?. Stehlík - 44. Příhoda (Cafourek), 48. Nekvinda

Klášterec nad Ohří: Damašek|(Kaššák), Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Krupka, Hartman, Vošta, Koblitz, Polanský, Stehlík, Pražák, Kalinovič, Bečvář, Panocha, Řepík, Miklovič, Toman, Szakal, Novotný, Jáchym.

Česká Lípa: Holeš(Heneš), Cafourek, Jirkovský, Zenk, Formánek, Zeman, Dostál, Vyrut, Divíšek, Šulc, Setikovský, Příhoda, Jakeš, Nekvinda, Beneš, Adámek, Bauer, Lassig, Baburins.

V úvodu zápasu domácí nevyužili přesilovou hru 5:3. V 15.minutě střílel Roman Pražák na Holeše, ten jeho střelu vyrazil a Jakub Loučka byl pohotový a puk doklepl do Holešovi branky. V první třetině měl Klášterec více štěstí jak rozumu.

Ve 27.minutě přihrál Jan Stehlík z pozabranky Romanu Pražákovi a ten poslal puk za Holešova záda. Ve druhé třetině Klášterec vstřelil opět jednu branku. Nebylo k vidění žádné ohrožující akce, která by ohrozila Damaškovu branku.

Ve 44.minutě přihrál Cafourek před branku Martinu Příhodovi a ten prostřelil Damaška. Ve 48.minutě dala Česká Lípa zmatený gól, který hlavní sudí uznal až po přerušení a připsal se Janu Nekvindovi . V 51.minutě Jiří Bečvář poslal přihrávku mezi kruhy Martinu Kalinovičovi a ten se s jeho střelou nemílil. V 59.minutě odvolala Česká Lípa brankáře. Klášterec byl pod velkým tlakem, ale Pavel Damašek tlaku odolal. V 60.minutě trefil prázdnou branku Jan Stehlík. Konec utkání byl pochmurný a dramatický.