Klášterci unikla výhra v poslední třetině.

Krajská hokejová liga se nám přehoupla do své druhé čtvrtiny a na programu dne tak bylo derby mezi Kláštercem a Kadaní. Mírným favoritem tohoto utkání byli domácí Tygři, kteří dokázali v prvním letošním utkání vyhrát na kluzišti soupeře 6:4. I do druhého vzájemného utkání vstoupil lépe domácí tým, který se během úvodních šesti minut dostal do vedení 3:0. Vedení o tři branky trochu Klášterec uspokojilo, hráči Kadaně se dostali zpět do zápasu a do konce třetiny dokázali srovnat stav utkání. Ve druhé třetině už byl Klášterec lepším týmem a postupem času se dostal do vedení už 8:4 a nikdo nepředpokládal že by z toho zápasu mohl domácí tým odejít bez bodů - opak byl však pravdou. Poslední dvacetiminutovka byla pro domácí opravdu hororovou. Kadaň se postupem času zvedla herně natolik, že dokázala nejen skóre vyrovnat, ale také ještě otočit ve svůj prospěch. Klášterec inkasoval v poslední třetině pět branek a soupeř z Kadaně si tak po parádním obrátu odvezl všechny body zpět domů.
23. října 2021 | 17:00 | Klášterec nad Ohří

branky a nahrávky: 3. Vlastník (Videv), 4. Bárta (Danyo, Haluška), 6. Kulich (Prokeš), 22. Šindar (Danyo), 23. Bečka, 27. Bárta (Danyo), 34. Vlastník, 35. Kulich (Prokeš, Tenkač) – 12. Hrdlička (Chotaš), 14. Hrdlička, 18. Nguyen (Chotaš), 32. Stoklásek (Holan), 37. Nguyen (Benda, Stoklásek), 46. Hrdlička (Krpenský), 50. Macháček (Bartók), 57. Macháček (Bartók, Stoklásek), 58. Hrdlička (Holan, Krpenský), 59. Bartók

19. února 2022 | 18:30 | Klášterec nad Ohří

Lucie Gruntová byla kapitánkou ženské reprezentace na mistrovství světa

21. června 2022

Lucie Gruntová míří na Mistrovství Světa!

1. června 2022

Na Mistrovství světa žen "U18", které se koná netradičně v první polovině června v americkém Madisonu a na jeho předměstí v Middletonu bude mít své zastoupení i klášterecký hokej. V nominaci totiž...

Hokejoví Tygři bojovali na turnaji

30. května 2022