Junioři vyučovali z produktivity

5. října 2007
2:7
0:2, 1:2, 1:3

branky a nahrávky: Branky: Žemlička 3, Toman st. 2, Moro 2. Asistence: Toman st. 3, Hartman 2, Ficker, Zacharenko, Moro. Vyloučení: 6:10. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: Střely na branku: 47:28.

Piráti Chomutov: Hollý (Studnička) - Kotek, Hartman, Kopáč, Ficker, Zacharenko, Ryvola, Vošta, Tichý - Moro, Toman st., Žemlička, Chmel, Limberg A., Toman ml., Zíka, Krebs, Žilík, Cvrk, Sanko

Domácí Děčín byl lepším týmem kromě prvních 10 minut. V 8.minutě se poprvé mění skóre zápasu. Moro je důrazný po buly – asistuje Toman st. - 0:1. Čas 19:59 Toman st. trefuje zkušeně víko domácí branky a do šatny jdeme z vesela – 0:2.

Ve 2. třetině Děčín zrychluje hru, ale branky střílí opět naši hoši. 29.minuta Žemlička (Ficker) – 0:3. 36.minuta domácí hrají přesilovku 5:3 a snižují na 1:3. Ve 40.minutě se Toman st. po přihrávce Mora rozhodl, že dá domácím za vyučenou a druhým gólem do šatny stanovil na 1:4.

45.minuta – 1:5 Žemlička. V téže minutě Děčín snižuje na 2:5 z přesilovky 5:4. 55.minuta Moro zvyšuje na 2:6 – asistuje Toman st. V 58.minutě Toman st. přihrává Žemličkovi, který zvyšuje na konečných 2:7 a dovršuje svůj hattrick.

Ohlasy trenérů

Viktor Lukeš (CHM) - Náš tým byl dnes velice produktivní. Využili jsme všechny šance i když jsme jich měli dvakrát méně než domácí. Podržel nás brankář Juraj Hollý a velkou měrou se podílel na našem vítězství. Nedovolil domácím skórovat, obě obdržené branky byly vlastní
1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...