3. prosince 2006 | Zimní stadión města Kadaň
9:0
3:0, 2:0, 4:0

branky a nahrávky: Branky : 6.Krpenský (Jáchym, Chmel), 9.Kotek (Stehlík), 20.Kalinovič, 32.Stehlík (Hartman), 37.Toman (Zacharenko, Pira), 41. Jáchym (Tichý), 46.Jáchym (Krpenský, Koblitz), 59.Paul (Toman st.), 60.Krpenský.
Rozhodčí : Froněk – Armstark, Wágner.
Vyloučení: 11:15 navíc Střeštík a Kolc L. (KLP) na 5 + OK a Pira (KNO) 10 minut.
Využití: 4:0. V oslabení: 1:0.
Diváci: 150.
Průběh utkání: 0:0, 9:0.

Klášterec nad Ohří: Tichý (Studnička) – Hartman, Chmel, Vošta, Toman, Kotek, Koblitz, Kalinovič, Jáchym, Zacharenko, Žemlička, Schönauer, Nguyen, Chotaš, Krpenský, Paul, Ryvola, Kanči, Svoboda, Pira, Stehlík.
Trenér : Wágner, Krpenský

Kralupy nad Vltavou: Vrchota (37.Kolc) – Tóth, Brindzej, Střeštích, Říha, Novák, Jeschke, Vosyka, Hošek, Eliáš, Kolc L., Bílek, Škripko, Kozela, Vondráček, Justa, Kraček, Trojan.
Trenér : Novák Milan

Jednoznačná první třetina

Úvod zápasu byl vyrovnaný, Středočeši měli k překvapení všech první dvě šance utkání. Ve 3.minutě byl vyloučen kralupský Vosyka a největší šanci přesilovky promarnil Toman st., když trefil připraveného gólmana Vrchotu. Jakmile skočil hostující hříšník na led z trestné lavice, k puku se dostal Chmel a po ose Jáchym Krpenský se kotouč dostal až do sítě - 1:0. V rozmezí 5. až 8.minuty bylo na obou stranách několik vyloučení a z toho vyplynula krátká přesilovka pěti proti třem. Tuto výhodu domácí ještě nevyužili, ale následnou klasickou výhodu již ano, střelou od modré prostřelil brankáře hostí Kotek - 2:0. Klášterečtí začínali mít více ze hry, hosté byli bezradní. Ve 12.minutě černožlutí promarnili další přesilovou hru. Šance si vytvářeli, ale koncovka byla žalostná. V 16.minutě měli možnost přesilovky i hosté. V oslabení se do šance dostal Hartman, ale v dobré pozici přestřelil. Oslabeni domácí bez problémů přežili. V 18.minutě se hosté dostali do přečíslení dva na jednoho, ale kralupský útočník netrefil puk. Ve 20.minutě se v oslabení do brejku Kalinovič a rozvlnil síť po třetí - 3:0. Domácí tak do kabin odcházeli velmi dobře naladěni.

V klidu hrající Klášterec zvýšil vedení

Prostřední dějství začali obě mužstva ve čtyřech, ačkoli byli domácí usazeni v útočném pásmu gólu se diváci nedočkali. V 23.minutě se dostal do brejku Stehlík, ale jeho klička do bekhendu nevyšla. Ve 24.minutě měli k dispozici klášterečtí další přesilovku, ale opět jí nevyužili. Ve 27.minutě nabídl hlavní sudí najednou dvoj násobnou přesilovku kralupským. Kotek a Chotaš si šli odpočinout na dvě minuty. Při oslabení měl brankář domácích Rudolf Tichý nejvíce práce doposud, ale ani jedna střela neprošla za jeho záda. Ve 31.minutě byl vyloučen kralupský Novák a naskytla se další možnost ke zvýšení náskoku. Když se přesilovka přehoupla do druhé poloviny, zpoza branky přhrával Hartman, k puku se dostal Stehlík a střelou zápěstím využil další přesilovku - 4:0. Klášterečtí jednoznačně utkání dominovali, hosté si pomáhali fauly, jeden takový potrestal rozhodčí ve 35.minutě, o chvilku později kralupský obránce vyhodil kotouč mimo hrací plochu a obdržel za to dvouminutový trest. Klášterečtí tak hráli minutu pět proti třem. Tuto výhodu využil Toman, když domácí dokonale rozebrali obranu Kralup - 5:0. Po této brance hosté vystřídali brankáře, Vrchotu nahradil Kolc. Domácí dále tlačili, Středočeši se ke střelám dostávali sporadicky, spíše jen z velké vzdálenosti. Devět vteřin před sirénou byl vyloučen kralupský Kozela a domácí tak budou mít výhodu přesilové hry v úvodu poslední části.

Zasloužené dva body pro domácí

Přesilovku využili domácí i tentokrát. Brankář Tichý vyslal do brejku Jáchyma a ten nedal Kolcovi žádnou šanci - 6:0. Hosté evidentně nestíhali a dopouštěli se zbytečných faulů. Dostali další početní výhodu. Po minutě se strhla šarvátka před brankovištěm hostí a rozhodčí vyloučil pouze na straně domácích, pykat šel Stehlík. V krátké přesilovce hostí se do šance dostal klášterecký Kalinovič, pohrál si s brankářem Kolcem, ale puk skončil na horní síťce jeho branky. Rozhodčí často raději pouštěl některé zákroky hostujících hráčů, již tak byli pod velkým tlakem. Ve 47.minutě se ale rozhodčí již rozhodl vylučovat a v avizované výhodě domácí rozebrali obranu tak, že Jáchym zakončoval do prázdné branky - 7:0. Ve 49.minutě byl vyloučen další hostující hráč, ale po patnácti vteřinách šel na trestnou i klášterecký Kanči a hrálo se ve čtyřech. V 51.minutě byl nešetrně krosčekem do obličeje sražen Paul. Po chvilce váhání se sudí rozhodl vylučovat. Za faul s krví v obličeji obdržel Střeštík pět minut plus do konce utkání a zárověň hráčská lavice dvouminutový trest. Klášterečtí tak hráli pět proti třem. V obrovské šanci se ocitl Stehlík a po něm Hartman, ale puk se do branky dostat nepodařilo. Již v klasické přesilovce měli domácí hodně šanci, ale brankář Kolc měl více štěstí než jeho umění. Kralupští neunášeli porážku a Lukáš Kolc fauloval do oblasti hlavy a krku Voštu a obdržel také pěti minutový trest a následně do konce utkání. Přesilovku již odehráli v klidu. Vytvořili si spousty šancí, mnoho z nich jich překombinovali. V 58.minutě rozhodčí vyloučil ještě dva hráče domácím. V 59.minutě při hře čtyři na čtyři dojížděl Toman puk, gólman Kolc školácky chyboval, k puku se dostal Paul a upravil tak na 8:0 do prázdné branky. Ihned po dalším vhazování se dostal Jáchym do brejku a za faul na něj nařídil rozhodčí trestné střílení, který jel sám postižený, ale nedal. V čase 59:00 krásně prošel Krpenský lidově pojď sem, kam jdeš, proč tam jdeš zvýšil na 9:0. V poslední minutě ještě klášterečtí mohli vstřelit diváky požadovanou desítku, ale štěstí při koncovce již neměli.