474 376 851 hcklasterec@email.cz

Jako kočka s myší

Na druhé místo tabulky vystřelil juniory páteční zápas v Mostě. Hosté už po první třetině jednoznačně rozhodli o tom, kdo odejde z ledu jako vítěz. Během úvodních dvaceti minut nastříleli svému soupeři šest! branek. Dnes od 16:00 přivítají junioři na domácím ledě Teplice a určitě by se rádi bodově dotáhli na svůj sourozenecký tým, který pod hlavičkou HC Klášterec okupující první místo.
12. října 2007
4:8
1:6, 1:0, 2:2

branky a nahrávky: Branky: Hartman 2, Moro 2, Žemlička 2, Toman st., Limberg V. Nahrávky: Moro 2, Limberg A. 2, Kotek, Hartman, Kopáč, Toman st., Žemlička, Limberg V. Vyloučení: 13:12 . Využití: 3:4. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 49:41 . Průběh utkání: .

Piráti Chomutov: Hollý (Studnička) - Kopáč, Ficker, Ryvola, Tichý, Hartman, Moro, Krebs, Toman J.st., Kotek, Limberg A., Vošta, Chmel, Žilík, Cvrk, Zíka, Limberg V., Sanko, Žemlička, Mašek

V pátek 12.10.2007 se na Mosteckém stadionu odehrál souboj druhého celku tabulky se čtvrtým. Očekával se velký boj, ale naši junioři se zasloužili o to, že byla vidět podívaná, na kterou domácí Baníci asi dlouho nezapomenou. Hosté měli prostě den s velkým D a vycházelo jim úplně všechno na co sáhli. Naši kluci předváděli učebnicové kombinace, a protože Mostečtí naší hru nepochopili, šlo se do přestávky za stavu 1:6. !!!

Ve 2. třetině se snažili domácí probrat ze šoku, ale moc jim to nepomohlo. Výsledkem jejich snahy byla jediná branka na 2:6. Když už překonali hostující obranu, stál jim v cestě Juraj Hollý, který pochytal i jejich dorážky.

Třetí třetinu už jsme si ohlídali (2:2), a tak se stalo, že Mostečtí v pátek vyšli naprázdno. My jsme si ty velmi cenné bodíky připočítali a vyhoupli se na druhé místo tabulky. Za páteční výkon si to druhé místo zasloužíte – jen tak dál.

Ohlasy trenérů

Viktor Lukeš (trenér CHM): Kluci dnes hráli s velkou chutí a zaslouženě si odváží vítězství. Není třeba vyzdvihovat jednotlivce. Šlapali jsme především jako tým. O síle Mosteckých jsme věděli, proto je naše vítězství cennější. Je třeba soustředit se na další utkání.
17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Tygři mají zastoupení v reprezentačních výběrech!

15. dubna 2024

Klášterecká brankářka Lili Chmelařová se po jednodenním kempu výběru Future Olympians "U15" v Praze dostala do nominace na turnaj Europeans Girls Trophy a po skvělých výkonech jak ve zlatém...

Číst více >

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ – Tygři ovládli SeveroZápadní ligu

7. dubna 2024

Ačkoliv poslední zápas s celkem HC Verva Litvínov na domácím ledě Tygři jako jediný v turnaji těsně prohráli 4:5, stali se vítězi SeveroZápadní části Ligy Starších žáků. V tabulce získali 18...

Číst více >

Se smutkem v srdci oznamujeme.

29. března 2024

V pondělí 25. března nás navždy opustil hokejový trenér, dlouholetý funkcionář a skvělý člověk p. Václav Cajthaml. Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a blízkým...

Číst více >