Jako kočka s myší

Na druhé místo tabulky vystřelil juniory páteční zápas v Mostě. Hosté už po první třetině jednoznačně rozhodli o tom, kdo odejde z ledu jako vítěz. Během úvodních dvaceti minut nastříleli svému soupeři šest! branek. Dnes od 16:00 přivítají junioři na domácím ledě Teplice a určitě by se rádi bodově dotáhli na svůj sourozenecký tým, který pod hlavičkou HC Klášterec okupující první místo.
12. října 2007
4:8
1:6, 1:0, 2:2

branky a nahrávky: Branky: Hartman 2, Moro 2, Žemlička 2, Toman st., Limberg V. Nahrávky: Moro 2, Limberg A. 2, Kotek, Hartman, Kopáč, Toman st., Žemlička, Limberg V. Vyloučení: 13:12 . Využití: 3:4. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 49:41 . Průběh utkání: .

Piráti Chomutov: Hollý (Studnička) - Kopáč, Ficker, Ryvola, Tichý, Hartman, Moro, Krebs, Toman J.st., Kotek, Limberg A., Vošta, Chmel, Žilík, Cvrk, Zíka, Limberg V., Sanko, Žemlička, Mašek

V pátek 12.10.2007 se na Mosteckém stadionu odehrál souboj druhého celku tabulky se čtvrtým. Očekával se velký boj, ale naši junioři se zasloužili o to, že byla vidět podívaná, na kterou domácí Baníci asi dlouho nezapomenou. Hosté měli prostě den s velkým D a vycházelo jim úplně všechno na co sáhli. Naši kluci předváděli učebnicové kombinace, a protože Mostečtí naší hru nepochopili, šlo se do přestávky za stavu 1:6. !!!

Ve 2. třetině se snažili domácí probrat ze šoku, ale moc jim to nepomohlo. Výsledkem jejich snahy byla jediná branka na 2:6. Když už překonali hostující obranu, stál jim v cestě Juraj Hollý, který pochytal i jejich dorážky.

Třetí třetinu už jsme si ohlídali (2:2), a tak se stalo, že Mostečtí v pátek vyšli naprázdno. My jsme si ty velmi cenné bodíky připočítali a vyhoupli se na druhé místo tabulky. Za páteční výkon si to druhé místo zasloužíte – jen tak dál.

Ohlasy trenérů

Viktor Lukeš (trenér CHM): Kluci dnes hráli s velkou chutí a zaslouženě si odváží vítězství. Není třeba vyzdvihovat jednotlivce. Šlapali jsme především jako tým. O síle Mosteckých jsme věděli, proto je naše vítězství cennější. Je třeba soustředit se na další utkání.
1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...