474 376 851 hcklasterec@email.cz

Druhý přípravný zápas – Klášterec hostil Sokolov

Klášterec po jednodenní pauze nastoupil k dalšímu přípravnému utkání s odvěkým rivalem ze Sokolova. Sokolov si ještě nezahrál ani jedno přípravné utkání, Klášterec tak měl zdánlivou výhodu výhodu. V úterý se Klášterec utkal s Kadaní. Zápas skončil výhrou hostů na samostatné nájezdy.
6. srpna 2009 | 18:00
2:4
1:2, 0:2, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 11 Suk (Jor), 42. Bečvář (Novák, Buchal) - 18. Setikovský (Kořínek), 20. Dobřemysl (Sopr), 30. Račanský, 38. Soukup (Kořínek). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klášterec nad Ohří: Damašek (Zavadil) - Hartman, Mašek, Klaus, Kopáč, Palubjak - Řepík, Hauer D., Jáchym - Derfler, Kajer, Novák - Buchal,, Bečvář, Suk - Kotrouš, Jor, Krpenský - Moro, Dudek.

Baník Sokolov: Závorka (Jakubal) - Kořínek, Hauer L., Formánek, Mudra, Říha, Diblík - Strýček, Soukup, Setikovský - Kukla, Sopr, Dobřemysl - Sláma, Nový, Van Waardenburg - Račanský, Záhora, Majer.

Zápas skončil výhrou hostů na samostatné nájezdy.V dnešním zápase otevřel skóre zápasu David Suk, když v 11. minutě dorážel puk od Martina Jora. Poté se Klášterec držel až do 18. minuty, kdy vyrovnal stav na 1:1 Jan Setikovský při situaci dva na dva po přihrávce od Jakuba Kořínka. Od té doby se domácí propadali a ve 20. minutě zvýšil skóre na 1:2 Václav Dobřemysl, když Zdeněk Sopr vystřelil mimo bránu, puk se odrazil k Václavu Dobřemyslovi a ten už neměl žádný problém dopravit jej do branky.

Ve 30. minutě zvyšoval skóre na 1:3 Petr Račanský po samostatné akci. V 31. minutě mohlo být opět zvýšeno skóre po chybě Pavla Damaška, když si nepohlídal hráče v rohu, který přihrával přes brankovište a klášterecký gólman si málem puk srazil do vlastní brány. Ve 37. minutě rozhodčí neuznal gól Sokolova z důvodu faulu na domácího hráče. Ale vzápětí na to, ve 38. minutě Baník neztrácel čas a opět zvýšil skóre na 1:4 po střele Jakuba Kořínka, kterou před Damaškovou brankou tečoval Jan Soukup.

Baník se stále tlačil do útočného pásma, jenže klášterecká obrana odolávala a z protiútoku snížili skóre na 2:4 ve 42. minutě po nádherné akci tří na jednoho, ktrerou zakončil gólem Jiří Bečvář po nahrávce Ondřeje Nováka a Jaroslava Buchala. Ve 48.minutě mohl ještě snížit skóre Marek Jáchym, ale netrefil prázdnu bránu. V 55. minutě mohl dát další gól Dudek, když ujel sokolovské obraně, ale trefil pouze Závorkovy betony.

18. února 2023 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
0:1, 2:2, 1:0

Junioři se zúčastní Memoriálu Zdeňka Vaculíka

24. března 2023

Juniorům sice už velmi úspěšná sezóna skončila, ale na tým čeká ještě jeden turnaj. Klášterec se totiž zúčastní 25.3.2023 Memoriálu Zdeňka Vaculíka, který se bude konat v Bílině. Zdeněk Vaculík byl...

Číst více >

Úspěšná sezóna juniorů

7. března 2023

Číst více >

Tygři podali skvělý výkon - Sezóna však končí

19. února 2023

Klášterec přivítal ve druhém utkání semifinále play-off draky z Bíliny a po úvodní porážce 2:9 musel v domácím prostředí uspět. To se bohužel však i přes veškeré úsilí nepodařilo a Tygrům tak po...

Číst více >