Body si opět připsal Klášterec

Klášterečtí diváci plni očekávání mohli dnes po dělší době opět vidět hokej na domácím ledě, a že to byl hokej pěkný. Na obou stranách se hrála výborná a víceméně čistá hra. Utkání však lépe vyšlo Kláštereckým, kteří hned v prní třetině získali náskok tří branek, který se hosté marně snažili dohnat. Po druhé třetině již zaostávali o čtyři góly a až v konečné třetí části snížili opět na náskok tří branek. To už však bylo hostům z Velkého Meziříčí k ničemu, protože siréna oznámila konec třetiny a Klášterec tak získal zasloužené vítězství 6:3.
12. ledna 2008 | 17:00
6:3
3:0, 2:1, 1:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 1. Libor Řepík (Jiří Panocha), 14. Jindřich Růžek (Radek Krpenský, Roman Ambrož), 18. Václav Pokorný (Milan babka, Václav Kotrouš), 26. Karel Novotný (Jiří Panocha, Libor Řepík), 33. Lukáš Palubjak (Ladislav Řezníček), Karel Novotný (Libor Řepík) - 23. Lukáš Sobotka (Tomáš Hudcovský), 43. Tomáš Hudcovský (Jan Bula), 46. Jan Konečný (Václav Adamec). Rozhodčí: Petr Štěpán - Hynčica Roman, Kebrle Luboš. Vyloučení: 4:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 30:25.

Klášterec nad Ohří: Damašek - Řezníček, Pokorný, Znojemský, Palubjak, Ambrož, Saska, Diviš, Kotrouš, Babka, Řepík, Novorný, panocha, Suk, Růžek, Krpesnký, Moro, Toman, Žemlička

Velké Meziříčí: Malý - Smejkal, Stráňovský, Červa, Heřmanský, Úlehla, Raus, Kunstmüller, Bukáček, Konečný, Bula, Nekvasil, Prachař, Hudcovský, Sobotka, Krča, Adamec

Již na konci první minuty se ze vstřelené branky radovali domácí. Autorem se stal Libor Řepík a Jiří Panocha. O několik minut později objel soupeřovu branku David Suk, však jeho přihrávka na najíždějícího hráče byla moc rychlá. Puk tedy skončil jinde, než na holi spoluhráče. Do akce se domácí dostali ještě několikrát, ale brankář hostí byl vždy na svém místě. Ve 14. minutě zvýšil náskok domácích Jindřich Růžek a o chvíli později na 3:0 také Václav Pokorný po přihrávce od Milana Babky před branku. Po první třetině odcházeli Klášterečtí spokojeni se svým výkonem.

Góly padaly i v druhé třetině. První však skončil v naší brance po střele Lukáše Sobotky a asistenci Tomáše Hudcovského. Hosté z Velkého Meziříčí měli nespočet akcí, ale Damašek v Bráně pro ně dnes byl noční můrou a tak si opět s pukem pohráli domácí. Ve 26. minutě zavěsil Karel Novotný. O pět minut později zvýšil na čtyřbodový náskok ještě Lukáš Palubjak. Po druhé třetině tedy 5:1

Hosté se nechtěli vzdát bez boje a tak ihned v počátku poslední části, ve 42. minutě, snížil náskok Tomáš Hudcovský, kterému byl nápomocen Jan Bula. Další zvýšení skóre se ale konalo o dvě minuty později opět na straně Kláštereckého týmu. Na 6:2 zvyšoval Karel Novotný společně s Liborem Řepíkem. Tým, kterému se však naposled zatřepetala síť, byl ale nakonec Klášterec a to ve 46. minutě zásluhou Jana Konečného a Václava Adamce.

Klášterec zvítězil nad Velkým Meziříčím 6:3 a připsal si další tři body v nadstavbové části.