474 376 851 hcklasterec@email.cz

Klášterec nadělil České Lípě nevídaný výprask

Klášterec si poslední domácí utkání v základní části pořádně užil. Nadělil České Lípě výprask 11:5. 6:4, 4:2, 9:5 a 11:5 taková je bilance mezi Kláštercem a Českou Lípou. V posledním domácím utkání základní části si nejvíce užili Martin Kadlec, Libor Řepík a spousta jiných hráčů.
9. února 2011 | 18:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
11:5
3:1, 6:0, 2:4

branky a nahrávky: 9. Kadlec (Miklovič), 11. Řepík (Panocha), 16. Kadlec (Polanský, Žižka), 21. Kalinovič (Loučka), 25. Pražák (Kalinovič, Šíp), 30. Panocha (Koblitz, Řepík), 33. Řepík (Toman), 34. Polanský (Miklovič, Kocek), 38. Toman, 45. Toman (Kalinovič, Pražák), 47. Kadlec (Kocek) - 8. Šulc (Mikolášek, Příhoda), 44. Příhoda (Šulc), 53. Šulc (Příhoda, Jambor), 55. Zenk (Příhoda), 60. Kopas (Zenk)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Kaššák) - Loučka, Kocek, Koblitz, Řezníček, Žižka, Martínek, Krupka, Čížek, Kalinovič, Šíp, Pražák, Řepík, Toman, Panocha, Polanský, Kadlec, Miklovič, Hartman, Novotný, Jáchym.

Česká Lípa: Mahdal (Šrámek) - Macek, Bezděk, Zenk, Beneš, Dostál, Zet, Příhoda, Šulc, Mikolášek, Bauer, Patzenhauer, Jakeš, Adámek, Culek, Karel, Jambor, Pojezný, Kopas, Formánek.

V úvodu utkání prověřil Mahdala Miroslav Koblitz tvrdou střelou od modré čáry. V 8.minutě se prosadil bekhendovou střelou Jan Šulc po přihrávce od Příhody a Mikoláška. Klášterec dlouho neotálel a srovnal stav utkání po akci Petra Mikloviče a Martina Kadlece, když puk Mahdalovi propadl. Jiří Panocha se prokličkoval od červené čáry až před Mahdala, kde puk ztratil a převzal si jej Libor Řepík,který zavěsil nad Mahdalovo levé rameno. Podruhé v utkání se ve vlastním oslabení prosadil Martin Kadlec po přihrávce od Tomáše Polanského a Michala Žižky.

54.vteřin po zahájení druhé třetiny poslal Jakub Loučka do šance Martina Kalinoviče a ten se nemýlil přesnou střelou do pravého horního rohu Mahdalovi branky. Radek Šíp vybojoval puk v rohu útočného pásma, poslal přihrávku na modrou čáru Kalinovičovi a ten Romanu Pražákovi. Ten se s naprostým klidem trefil do prázdné Mahdalovi branky. Libor Řepík poslal přihrávku na modrou čáru Miroslavu Koblitzovi, ten pálil na Mahdala. Ale před ním byl šikovně postavený Jiří Panocha, který Koblitzovu střelu tečoval. Jan Toman poslal šikovnou přihrávku kolem Mahdalovy branky Liboru Řepíkovi a ten doklepl puk do zcela odkryté branky. Tomáš Polanský prostřelil Mahdala z mezikruží a vyhnal ho tak z branky a dal možnost Šrámkovi, asistence:Petr Miklovič a Martin Kocek. Jan Toman šikovně obehrál Lukáše Zeta a bez problémů zakončil.

Jan Šulc poslal přihrávku do středního pásma na volného Martina Příhodu, který snížil na 9:2. Desátou branku domácích vstřelil Jan Toman po přihrávce od Kalinoviče a Pražáka. Martin Kocem poslal do samostatného úniku Martina Kadlece a ten už si se Šrámkem poradil. Měl však namále, když nikdo nevěděl kde je puk. Hlavní rozhodčí byl však pozorný a viděl puk za brankovou čárou a branku uznal. Šikovně postavený Jan Šulc se trefil nad Damaškovo levé rameno po přihrávce od Příhody a Jambora. Martin Příhoda vypálil na Damaška, jenže před ním stál Michal Zenk, který jeho střelu tečoval a snížil na 11:4. Půl minuty před koncem utkání snížil na konečných 11:5 Dominik Kopas po přihrávce od Michala Zenka.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2