Klášterec si neporadil překvapivě ani s Bílinou.

Klášterec si v dnešním zápase připsal další porážku, když nestačil překvapivě na svém kluzišti Bílině. Bílina domácím odskočila hned v první třetině o gól. Ve druhé části sice Klášterec srovnal stav utkání ale od té doby to bylo jen trápení. Za stavu 2:4 zkusil domácí celek hru bez brankáře která se povedla, když skóroval Petr Štrach, nicméně hosté se ještě jednou prosadili do prázdné branky a z Klášterce si tak odváží nečekaně všechny body.
26. října 2013 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
3:5
1:2, 1:1, 1:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 20. Loučka (Kabeláč, Bečvář), 25. Toušek (Kabeláč), 60. Štrach (Freiberg) – 9. Hrubant (Procházka, Novák), 16. Procházka (Novák), 31. Sager, 56. Hrubant (Kunrt), 60. Procházka (Novák), Rozhodčí: J.Knapík – P.Mašek, J.Votrubec, Vyloučení: 9:8, Využití: 0:1, Diváci: 241

Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý) – Štrach, Horváth, Loučka, Mašek, Koblitz, Freiberg, Mála, Matějka, Miklovič, Jáchym, Suk, Kabeláč, Bečvář, Diviš, Toušek, Váňa

HC Draci Bílina: Melichar (Horák) – Pozděna, Dostál, Kunrt, Polák, Sager, Brettschneider, Malec, Hrdlička, Bezpalec, Salač, Hrubant, Novák, Procházka, Böhm, Smolík, Adámek, Jirkovský

Utkání proti Bílině bylo od úvodního hvizdu velmi opatrné a obě mužstva se nejdřív tzv: otrkávala. V 8.minutě už se ale radoval hostující tým. V přesilové hře Martin Hrubant zůstal zcela osamocený před Damaškem a tuto výhodu zužitkoval v branku. Hned po inkasované brance mohl vyrovnat domácí Diviš, branku však přestřelil. Poté následovala hra plná nepřesností s obou stran a obě mužstva hrála spíše ve středním pásmu. V 16.minutě už to bylo 0:2, když se hned po buly trefil Jakub Procházka. Klášterci se po inkasované brance vůbec nic nedařilo. Když už se schylovalo k odchodu do kabin předvedli klášterečtí hráči akci ala Barcelona. Po rychlém protiútoku se po trase Bečvář, Kabeláč na jeden dotyk dostal puk až Jakubovi Loučkovi a ten z první nedal Melicharovi v brance hostí šanci. Do kabin se šlo za stavu 1:2

Do druhé třetiny nastoupil zcela jiný domácí celek, který hned od úvodní minuty předváděl výborný hokej. Ve 22.minutě měl na své hokejce gól Petr Miklovič, ale tuto šanci trestuhodně zahodil. Ve 25.minutě už se ale Klášterec dočkal vyrovnání. Střelu Kabeláče dorazil do branky junior Ondřej Toušek. Bílina po inkasované brance pochopila, že musí rychle změnit styl hry nebo jí domácí celek začne dělat ještě větší problémy a to se jí povedlo. Ve 27.minutě ještě domácí celek zachránil jeden z obránců, který vyhodil puk na poslední chvíli před brankovou čárou. Ve 31.minutě už ale Bílina trestala. Marek Jáchym nejdříve nepochopitelně netrefil zcela odkrytou branku a hned z protiútoku dali bílinští draci branku a to jmenovitě Jiří Sager, který se zrovna vracel z trestné lavice. Za stavu 2:3 se šlo do kabin.

Do poslední části hry nastoupil odhodlaný domácí tým, který chtěl utkání minimálně vyrovnat, to se mu však nepovedlo. Prvních deset minut ve třetí třetině předváděli oba celky nedisciplinovaný výkon a často se vylučovalo než aby se obě mužstva dostala do nějaké šance. V 55.minutě bylo s Kláštercem ještě hůř. Martin Hrubant se prosadil lehkou střelou k tyči a jak se později ukázalo, vstřelil i gól vítězný. Na konci utkání se Klášterec odhodlal ke hře bez brankáře, která se mu povedla jen z padesáti procent. V 59.minutě vyslal na Melichara nechytatelnou bombu Petr Štrach a dal domácímu mužstvu ještě naději na body. Klášterci se ale druhá fáze hry bez brankáře nepovedla a Jakub Procházka pečetil výhru svého týmu 5:3 do prázdné branky.