Derby vyznělo lépe pro Klášterec

Klášterečtí hokejisté se vezou na vítězné vlně a zvítězili počtvrté v řadě. V nedělním utkání přivítal Klášterec nedalekou Kadaň "B" a ii p špatném závěru třetí třetiny uhájil tříbodový zisk. Domácím se povedl start do utkání a už po jedenácti minutách vedli 3:0. Hostům se sice povedlo v 15.minutě snížit zásluhou Josefa Tomana, ale domácím vrátil do konce třetiny vedení o tři branky Martin Hartman. Druhá třetina nabídla dvě branky - obě klášterecké. Do třetí třetiny se tak šlo za stavu 6:1 a zřejmě nikdo neočekával stejné drama jako v prvním utkání v Kadani, kde Klášterec vedl 6:3, ale nakonec prohrál 6:7. Opak byl ale pravdou. Klášterec se dostal už do vedení 7:2 a pak to přišlo. Během necelých tří minut inkasovali domácí tři branky a rázem měla Kadaň o co hrát. Klid do domácích řad přinesl až Marek Oplt, který poslal puk do prázdné branky. V utkání se nešťastně zranil JAN TOMAN, který se po nárazu do mantinelu skácel a z kluziště byl za pomoci dalších hráčů odvezen na nosítkách. Přejeme hráči brzké uzdravení.
11. listopadu 2018
8:5
4:1, 2:0, 2:4

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 9. Oplt (Zendl), 9. Procházka (Vlastník), 11. Vlastníkk, 18. Hartman (Koblitz), 28. Hartman, 40. Bárta (Kosina), 41. Vlastník (Oplt), 60. Oplt – 15. Toman (Dejmek), 42. Krpenský, 54. Dejmek (Krstev), 55. Krpenský (Polanský), 57. Polanský (Holan)

Klášterec nad Ohří: Tichý (Staněk) – Váňa, Koblitz M., Blažek, Videv, Zendl, Drazdík, Procházka, Hartman, Bečka, Vlastník, Týr, Oplt, Beran, Koblitz O., Kosina, Boháč

Kadaň: Damašek – Dejmek, Toman Jan, Krása, Polanský, Tenkač, Koreš, Holan, Toman Josef, Krstev, Strunz, Hubínek, Kulich

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...