Jakub Loučka | čtvrtek 28.8.2014

Děčín oplatil Klášterci porážku 5:4

Další přípravný zápas odehráli hokejisté Klášterce na ledě soupeře, a to v Děčíně, kde se utkali s místními Medvědy. Utkání skončilo stejným výsledkem jako poslední vzájemný duel, tedy vítězstvím domácího mužstva v poměru 5:4. Vítěznou branku Děčína zaznamenal Tomáš Faigl 3 vteřiny před koncem základní hrací doby.

Reportáž ze zápasu: Děčín - Klášterec nad Ohří 5:4

přát, čtvrtek 28.8.2014, 18:00
(0:1, 2:1, 3:2)

25. Šetka (Chamrád, Faigl), 37. Filipovský (Kment), 52. Volráb, 56. Hašek (Oliverius, Volráb), 60. Faigl (Molnár) – 20. Kadlec (Žižka), 27. Nguyen (Řepík), 42. Kadlec (Hrdlička), 58. Koblitz (Kadlec)