Děčín byl na síly omlazeného Klášterce

Jen s pěti hráči, kteří stabilně hrají za A mužstvo odjel klášterecký tým k přípravnému zápasu do Děčína, zbytek týmu tvořili junioři. První i druhou třetinu dokázal omlazený tým Klášterce držet se soupeřem krok i když prohrával 0:2. V poslední části už ale došla síla na zvrat v utkání a klášterečtí hokejisté inkasovali další čtyři branky. Jediný čestný úspěch Klášterce zaznamenal Lukáš Matějka. Další přípravný duel sehraje Klášterec již ve čtvrtek od 18:00 na domácím ledě proti loňskému finalistovi play-off Řisutům.
27. srpna 2013 | 18:00 | Děčín
6:1
1:0, 1:0, 4:1

branky a nahrávky: 17. Vacek (Kuchyňka), 26. Olivesrius (Zika, Drnec), 41. Drnec, 50. Molnár (Šetka), 53. Zika (Drnec, Olivierus), 60. Vacek (Kuchyňka, Šetka) – 44. Matějka (Mála, Koblitz)

Děčín: Formánek (Štícha) – Procházka, Hříbal, Kaltenbock, Bulva, Molnár, Opava, Koutný, Nikl, Drnec, Oliverius, Zika, Číhal, Chládek, Faigl, Šetka, Kuchyňka, Vacek, Pořický, Fusek, Rubeš, Došlý.

Klášterec nad Ohří: Tichý (Kutnar) – Pokorný, Koblitz, Zicho, Segeš, Beran, Procházka, Kosina, Mála, Bečvář, Matějka, Jager, Toušek, Neumann, Dittrich, Vlastník, Mládek, Hána, Váňa, Bečka.

převzato z hcdecin.cz

Hned od začátku zápasu Děčín sevřel soupeře, avšak Oliverius a Zika pálili mimo. Na začátku druhé minuty se provinili hosté Pokorný faulem a tak domácí měli možnost hrát hned přesilovou hru, ta se jim moc nevydařila a tak se hosté ubránili. V páté minutě zahrozili hosté ale brankář domácího celku Formánek byl pozorný a se střelou z mezikruží si hravě poradil. V osmé minutě na druhé straně Pořický svojí střelou z mezikruží nechal vyniknout brankáře Klášterce. Na začátku desáté minuty měli možnost vyzkoušet si přesilovou hru i hosté, když na trestnou lavici usedl domácí Procházka, hosté ji sehráli velmi špatně když vyslali jednu střelu na branku domácího celku. V patnácté minutě postupně stříleli Fusek a potom i Koutný ale brankář Klášterce byl pozorný. Vzápětí Oliverius z otočky chytrou střelou po zemi také nevyzrál na hostujícího gólmana. V šestnácté minutě netrefil hostující branku Číhal. V sedmnácté minutě v přesilové hře se Děčín ujímá vedení, když Kuchyňka našel volného Vacka, který se trefil do horního růžku. - 1:0. Minutu před koncem vyzkoušel pozornost střelou od modré Hřibal. A poté předvedl Zika svůj um, brankář stačil včas sklapnout betony. Za stavu 1:0 pro Děčín se šlo do kabin po první třetině.

Na začátku druhé třetiny domácí tým pokračoval ve střeleckých manévrech, nejprve vyzkoušel pozornost brankáře hostí Zika, poté Hříbalova střela postřádala přesnost a nakonec Vackova pumelenice skončila v lapačce brankáře. Na začátku 25 minuty nejdříve Zika netrefil zcela prázdnou branku aby vzápětí při obrovském tlaku domácího týmu zcela vyšachovali hostující obranu po ose Drnec , Zika a posledně jmenovaný Oliverius dával do prázdné branky – 2:0. Ve dvacáté sedmé minutě opět faulovali hosté a v následné přesilové hře si domácí vytvořili drtivý tlak, postupně Kuchyňka ,Vacek a Šetka zkoušeli štěstí, puk se jim však za záda hostujícího brankáře nepodařilo dopravit. Hosté do konce druhé třetiny hráli několik přesilovek ale ani v jedné neměli vážnější šanci na skórování. Do kabin na konci druhé třetiny tak šli sťastnější domácí 2:0.

Na začátku třetí třetiny ve čtyřicáté první minutě dostal krásný pas Drnec od Hříbala a Drnec v samostatném nájezdu nedal vůbec žádnou šanci hostujícímu gólmanovi – 3:0 . Minutu poté Šetkovu střelu vytěsnil s námahou brankář do rohu kluziště. Vzápětí hrál Děčín oslaben o dva hráče a Klášterec to dokázal potrestat - 3:1 . Pak se hrálo pět minut kdy bylo na obou stranách dost hráčů na trestné lavici. V padesáté minutě Děčín opět dokázal využít přesilovou hru, kdy Šetka nahrál z rohu kluziště na modrou Molnárovi který bombou od modré prostřelil vše co mu stálo v cestě – 4:1 .Padesátá třetí minuta a opět lajna Oliverius, Drnec, Zika super akce a vyšachování obrany Klášterce kdy ZIKA neměl problém dát do prázdné branky – 5:1. V šedesáté minutě napodobila formace Šetka, Kuchyňka a Vacek první lajnu Děčína a po krásném vyšachování hostující obrany Vacek do prázdné branky upravuje konečný výsledek na - 6:1.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...