474 376 851 hcklasterec@email.cz

Děčín byl na síly omlazeného Klášterce

Jen s pěti hráči, kteří stabilně hrají za A mužstvo odjel klášterecký tým k přípravnému zápasu do Děčína, zbytek týmu tvořili junioři. První i druhou třetinu dokázal omlazený tým Klášterce držet se soupeřem krok i když prohrával 0:2. V poslední části už ale došla síla na zvrat v utkání a klášterečtí hokejisté inkasovali další čtyři branky. Jediný čestný úspěch Klášterce zaznamenal Lukáš Matějka. Další přípravný duel sehraje Klášterec již ve čtvrtek od 18:00 na domácím ledě proti loňskému finalistovi play-off Řisutům.
27. srpna 2013 | 18:00 | Děčín
6:1
1:0, 1:0, 4:1

branky a nahrávky: 17. Vacek (Kuchyňka), 26. Olivesrius (Zika, Drnec), 41. Drnec, 50. Molnár (Šetka), 53. Zika (Drnec, Olivierus), 60. Vacek (Kuchyňka, Šetka) – 44. Matějka (Mála, Koblitz)

Děčín: Formánek (Štícha) – Procházka, Hříbal, Kaltenbock, Bulva, Molnár, Opava, Koutný, Nikl, Drnec, Oliverius, Zika, Číhal, Chládek, Faigl, Šetka, Kuchyňka, Vacek, Pořický, Fusek, Rubeš, Došlý.

Klášterec nad Ohří: Tichý (Kutnar) – Pokorný, Koblitz, Zicho, Segeš, Beran, Procházka, Kosina, Mála, Bečvář, Matějka, Jager, Toušek, Neumann, Dittrich, Vlastník, Mládek, Hána, Váňa, Bečka.

převzato z hcdecin.cz

Hned od začátku zápasu Děčín sevřel soupeře, avšak Oliverius a Zika pálili mimo. Na začátku druhé minuty se provinili hosté Pokorný faulem a tak domácí měli možnost hrát hned přesilovou hru, ta se jim moc nevydařila a tak se hosté ubránili. V páté minutě zahrozili hosté ale brankář domácího celku Formánek byl pozorný a se střelou z mezikruží si hravě poradil. V osmé minutě na druhé straně Pořický svojí střelou z mezikruží nechal vyniknout brankáře Klášterce. Na začátku desáté minuty měli možnost vyzkoušet si přesilovou hru i hosté, když na trestnou lavici usedl domácí Procházka, hosté ji sehráli velmi špatně když vyslali jednu střelu na branku domácího celku. V patnácté minutě postupně stříleli Fusek a potom i Koutný ale brankář Klášterce byl pozorný. Vzápětí Oliverius z otočky chytrou střelou po zemi také nevyzrál na hostujícího gólmana. V šestnácté minutě netrefil hostující branku Číhal. V sedmnácté minutě v přesilové hře se Děčín ujímá vedení, když Kuchyňka našel volného Vacka, který se trefil do horního růžku. - 1:0. Minutu před koncem vyzkoušel pozornost střelou od modré Hřibal. A poté předvedl Zika svůj um, brankář stačil včas sklapnout betony. Za stavu 1:0 pro Děčín se šlo do kabin po první třetině.

Na začátku druhé třetiny domácí tým pokračoval ve střeleckých manévrech, nejprve vyzkoušel pozornost brankáře hostí Zika, poté Hříbalova střela postřádala přesnost a nakonec Vackova pumelenice skončila v lapačce brankáře. Na začátku 25 minuty nejdříve Zika netrefil zcela prázdnou branku aby vzápětí při obrovském tlaku domácího týmu zcela vyšachovali hostující obranu po ose Drnec , Zika a posledně jmenovaný Oliverius dával do prázdné branky – 2:0. Ve dvacáté sedmé minutě opět faulovali hosté a v následné přesilové hře si domácí vytvořili drtivý tlak, postupně Kuchyňka ,Vacek a Šetka zkoušeli štěstí, puk se jim však za záda hostujícího brankáře nepodařilo dopravit. Hosté do konce druhé třetiny hráli několik přesilovek ale ani v jedné neměli vážnější šanci na skórování. Do kabin na konci druhé třetiny tak šli sťastnější domácí 2:0.

Na začátku třetí třetiny ve čtyřicáté první minutě dostal krásný pas Drnec od Hříbala a Drnec v samostatném nájezdu nedal vůbec žádnou šanci hostujícímu gólmanovi – 3:0 . Minutu poté Šetkovu střelu vytěsnil s námahou brankář do rohu kluziště. Vzápětí hrál Děčín oslaben o dva hráče a Klášterec to dokázal potrestat - 3:1 . Pak se hrálo pět minut kdy bylo na obou stranách dost hráčů na trestné lavici. V padesáté minutě Děčín opět dokázal využít přesilovou hru, kdy Šetka nahrál z rohu kluziště na modrou Molnárovi který bombou od modré prostřelil vše co mu stálo v cestě – 4:1 .Padesátá třetí minuta a opět lajna Oliverius, Drnec, Zika super akce a vyšachování obrany Klášterce kdy ZIKA neměl problém dát do prázdné branky – 5:1. V šedesáté minutě napodobila formace Šetka, Kuchyňka a Vacek první lajnu Děčína a po krásném vyšachování hostující obrany Vacek do prázdné branky upravuje konečný výsledek na - 6:1.

17. února 2024 | 19:00
1:1, 2:3, 2:2

Tygři mají zastoupení v reprezentačních výběrech!

15. dubna 2024

Klášterecká brankářka Lili Chmelařová se po jednodenním kempu výběru Future Olympians "U15" v Praze dostala do nominace na turnaj Europeans Girls Trophy a po skvělých výkonech jak ve zlatém...

Číst více >

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ – Tygři ovládli SeveroZápadní ligu

7. dubna 2024

Ačkoliv poslední zápas s celkem HC Verva Litvínov na domácím ledě Tygři jako jediný v turnaji těsně prohráli 4:5, stali se vítězi SeveroZápadní části Ligy Starších žáků. V tabulce získali 18...

Číst více >

Se smutkem v srdci oznamujeme.

29. března 2024

V pondělí 25. března nás navždy opustil hokejový trenér, dlouholetý funkcionář a skvělý člověk p. Václav Cajthaml. Tímto bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a blízkým...

Číst více >