Další derby se šťastným koncem pro Klášterec

Neuvěřitelný "souboj hvězd" byl k vidění na sokolovském ledě. Hattrick si připsali domácí Petr Kukla a hostující Jiří Panocha. Ke třetí brance měl blízko také Jan Stehlík, ale nakonec se musel spokojit s osobní statistikou "jen" 2+1. Klášterečtí přejeli svého soupeře 6:3, především díky čtyřgólové nadílce v poslední dvacetiminutovce.
6. listopadu 2010 | 17:00
3:6
0:0, 3:2, 0:4

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 26. Kukla, 28. Kukla (Toms), 40. Kukla (Dobřemysl, Sopr) - 27. Panocha (Kalinovič), 34. Panocha (Martínek), 44. Pražák (Stehlík, Šíp), 52. Panocha (Bečvář), 57. Stehlík (Pražák, Kalinovič), 59. Stehlík. Rozhodčí: Dundr - Chochola, Andrejsek. Vyloučení: 8:10. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0.

Baník Sokolov: Štelmach (P.Nový II) - Kořínek, Hauer, Formánek, Toms, Říha, Mudra, Diblík (A), Strýček - Soukup, Kukla (C), Topinka, Sopr, Dobřemysl (A), Račanský, P.Nový I, Hobl, Fejtl, Mareček, T.Jakubal.

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Kocek, Loučka, Mašek, Řezníček (C), Krupka, Martínek - Šíp (A),Stehlík, Pražák, Kalinovič, Bečvář, Panocha, Miklovič, Jáchym, Suk (A), Szakal, Novotný, Hartmann.

Hosté sice měli v první třetině ke gólu blíž, jenže Bečváře napoprvé vychytal v obrovské šanci Štelmach, a těsně před sirénou pak proti stejnému střelci zaskakoval za svého brankáře Zdeněk Sopr.

Když už to vypadalo, že derby tentokrát žádnou velkou podívanou nepřinese, pustili se do boje o krále střelců Kukla s Panochou. A utkání se zvrhlo v divokou přestřelku. Nejprve Petr Kukla ve vlastním oslabení otevřel skóre. Ale Jiří Panocha okamžitě kontroval. V tu chvíli se hrálo 4 na 4. Jenže aby toho nebylo málo, po návratu vyloučeného Soukupa to byl znovu Petr Kukla, kdo v přesilové hře opět strhl vedení na domácí stranu. Všechny tři branky přitom padly během 132 sekund!

V polovině zápasu si Klášterečtí vyzkoušeli přesilovou hru 5 proti 3, ale štěstí se na ně usmálo až o pár minut později. Při výhodě jednoho muže v poli srovnal skóre zápasu i střelecké statistiky Jiří Panocha. Souboj dvou ostrostřelců ale ještě nekončil. Na řadě byl znovu Petr Kukla. 49 sekund před koncem druhé třetiny překonal Kaššáka potřetí. A jako první hráč v tomto duelu završil hattrick.

Zatímco Kukla zůstal ve svém snažení osamocen, Panocha strhl ke skórování i spoluhráče. Střelecky se probrala první lajna a Roman Pražák srovnával v přesilové hře na 3:3. Pak už hosté spustili svou kanonádu naplno. Jiří Panocha také oslavil hattrick, dvěma góly během dvou a půl minuty v závěru pojistil výhru Klášterce Jan Stehlík. Druhou branku ale vstřelil v čase 58:31 a neměl tak už příliš času, aby jako třetí hráč v pořadí dokonal hattrick.