Další derby se šťastným koncem pro Klášterec

Neuvěřitelný "souboj hvězd" byl k vidění na sokolovském ledě. Hattrick si připsali domácí Petr Kukla a hostující Jiří Panocha. Ke třetí brance měl blízko také Jan Stehlík, ale nakonec se musel spokojit s osobní statistikou "jen" 2+1. Klášterečtí přejeli svého soupeře 6:3, především díky čtyřgólové nadílce v poslední dvacetiminutovce.
6. listopadu 2010 | 17:00
3:6
0:0, 3:2, 0:4

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 26. Kukla, 28. Kukla (Toms), 40. Kukla (Dobřemysl, Sopr) - 27. Panocha (Kalinovič), 34. Panocha (Martínek), 44. Pražák (Stehlík, Šíp), 52. Panocha (Bečvář), 57. Stehlík (Pražák, Kalinovič), 59. Stehlík. Rozhodčí: Dundr - Chochola, Andrejsek. Vyloučení: 8:10. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0.

Baník Sokolov: Štelmach (P.Nový II) - Kořínek, Hauer, Formánek, Toms, Říha, Mudra, Diblík (A), Strýček - Soukup, Kukla (C), Topinka, Sopr, Dobřemysl (A), Račanský, P.Nový I, Hobl, Fejtl, Mareček, T.Jakubal.

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Kocek, Loučka, Mašek, Řezníček (C), Krupka, Martínek - Šíp (A),Stehlík, Pražák, Kalinovič, Bečvář, Panocha, Miklovič, Jáchym, Suk (A), Szakal, Novotný, Hartmann.

Hosté sice měli v první třetině ke gólu blíž, jenže Bečváře napoprvé vychytal v obrovské šanci Štelmach, a těsně před sirénou pak proti stejnému střelci zaskakoval za svého brankáře Zdeněk Sopr.

Když už to vypadalo, že derby tentokrát žádnou velkou podívanou nepřinese, pustili se do boje o krále střelců Kukla s Panochou. A utkání se zvrhlo v divokou přestřelku. Nejprve Petr Kukla ve vlastním oslabení otevřel skóre. Ale Jiří Panocha okamžitě kontroval. V tu chvíli se hrálo 4 na 4. Jenže aby toho nebylo málo, po návratu vyloučeného Soukupa to byl znovu Petr Kukla, kdo v přesilové hře opět strhl vedení na domácí stranu. Všechny tři branky přitom padly během 132 sekund!

V polovině zápasu si Klášterečtí vyzkoušeli přesilovou hru 5 proti 3, ale štěstí se na ně usmálo až o pár minut později. Při výhodě jednoho muže v poli srovnal skóre zápasu i střelecké statistiky Jiří Panocha. Souboj dvou ostrostřelců ale ještě nekončil. Na řadě byl znovu Petr Kukla. 49 sekund před koncem druhé třetiny překonal Kaššáka potřetí. A jako první hráč v tomto duelu završil hattrick.

Zatímco Kukla zůstal ve svém snažení osamocen, Panocha strhl ke skórování i spoluhráče. Střelecky se probrala první lajna a Roman Pražák srovnával v přesilové hře na 3:3. Pak už hosté spustili svou kanonádu naplno. Jiří Panocha také oslavil hattrick, dvěma góly během dvou a půl minuty v závěru pojistil výhru Klášterce Jan Stehlík. Druhou branku ale vstřelil v čase 58:31 a neměl tak už příliš času, aby jako třetí hráč v pořadí dokonal hattrick.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Číst více >

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

Číst více >

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...