474 376 851 hcklasterec@email.cz

Ani jedovatá Kobra Klášterec nezastavila

Klášterečtí hokejisté si připsali zatím nejtěsnější výhru v novém roce. Pražskou Kobru porazili o jediný gól a vlastně si můžou gratulovat. Na hřišti urputně bojujícího soupeře se totiž body nezískávají zrovna lehce. Severočeši ale byli vždy o gólový krůček napřed a díky dvěma brankám Marka Jáchyma zvítězili 3-2.
19. ledna 2011 | 18:00
2:3
1:2, 1:1, 0:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 18. Žáček (Paris, Lang), 29. Žáček (Bárta, Švácha) - 9. Jáchym (Miklovič, Martínek), 19. Stehlík (Freiberg), 32. Jáchym (Krupka). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Kobra Praha: Malík (Vincenc) - Lang, Loužek, Koranda, Švácha, Pazourek, Vacek, Fára, Červený, Bárta, Paris, Žáček, Slanina, Růžek, Dušek, Šeba, Georgiev, Kocman, Regner, Holý, Novák

Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička) - Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Krupka, Martínek, Koblitz, Žižka, Panocha, Stehlík, Pražák, Freiberg, Šíp, Bursík, Kalinovič, Miklovič, Jáchym, Řepík, Novotný, Hartman

Vše podstatné se stalo prakticky v první polovině zápasu. Klášterecké, stejně jako při minulém duelu, trochu zlobila defenziva a domácí nabídnutých šancí dokázali využít k nebezpečným hrozbám. Třeba jako Bárta už ve druhé minutě. Ale Severočeši si přijeli pro body a svůj záměr dali jasně najevo v 9. minutě. Přesilovou hru využil Marek Jáchym. Jenže kombinace při výhodě dvou hráčů navíc už hostům tolik nesedla a ubráněné dvojnásobné oslabení domácí nabudilo. Trochu té hokejové krásy tentokrát předvedla trojice Paris, Lang a zakončující Jaroslav Žáček.

Jan Stehlík odehrál poslední duel na Kobře s obrovským nasazením a i tentokrát se "připletl" ke gólu. Šikovně nastavil hokejku nahození Petra Freiberga a kotouč si už našel cestu do branky.

Ani ve druhé třetině se hrstka přítomných diváků nenudila. Kobra i nadále kousala a hosté byli snad ještě nebezpečnější. A tak se znovu měnilo skóre. Jaroslav Žáček byl prvním hráčem, který v utkání vstřelil dva góly. A znovu vykřesal pro domácí naději na bodový zisk. Jenže Marek Jáchym znovu ukázal, že přesně ví, kam se postavit. A i on si připsal druhý gól. Tentokrát navíc vítězný.

Třetí třetina pak byla především plejádou neproměněných šancí. Stehlíkův únik Malík vychytal, u Damaška zvonila po Parisově střele tyč! Domácí ještě více otevřeli hru a k Malíkovi tak hladce pronikli ještě Krupka, a následně Pražák. Ani jim ale nepřálo štěstí v zakončení. Především díky skvělým brankářským výkonům tak zůstalo skóre beze změny a Klášterec i ze třetího venkovního utkání veze výhru.

8. března 2020 | 17:00 | Louny
1:1, 2:5, 2:0

Prohlášení VV HC Tygři Klášterec

20. května 2020

Číst více >

Klášterec je vítězem Krajské ligy!

8. března 2020

Klášterečtí hokejisté to dokázali! V rozhodujícím třetím finálovém utkání urvali v Lounech vyhru 6:5 a můžou se tak těšit na kvalifikaci o druhou ligu. Do utkání přitom Klášterec nevstoupil vůbec...

Číst více >

Finálové drama rozhodne až třetí duel

5. března 2020

Klášterečtí hokejisté přivítali ve druhém utkání finálové série na svém kluzišti Louny a v případě výhry se mohli radovat z celkového vítězství v Krajské lize. Domácí hokejisté vstoupili do utkání...

Číst více >