Ani jedovatá Kobra Klášterec nezastavila

Klášterečtí hokejisté si připsali zatím nejtěsnější výhru v novém roce. Pražskou Kobru porazili o jediný gól a vlastně si můžou gratulovat. Na hřišti urputně bojujícího soupeře se totiž body nezískávají zrovna lehce. Severočeši ale byli vždy o gólový krůček napřed a díky dvěma brankám Marka Jáchyma zvítězili 3-2.
19. ledna 2011 | 18:00
2:3
1:2, 1:1, 0:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 18. Žáček (Paris, Lang), 29. Žáček (Bárta, Švácha) - 9. Jáchym (Miklovič, Martínek), 19. Stehlík (Freiberg), 32. Jáchym (Krupka). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Kobra Praha: Malík (Vincenc) - Lang, Loužek, Koranda, Švácha, Pazourek, Vacek, Fára, Červený, Bárta, Paris, Žáček, Slanina, Růžek, Dušek, Šeba, Georgiev, Kocman, Regner, Holý, Novák

Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička) - Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Krupka, Martínek, Koblitz, Žižka, Panocha, Stehlík, Pražák, Freiberg, Šíp, Bursík, Kalinovič, Miklovič, Jáchym, Řepík, Novotný, Hartman

Vše podstatné se stalo prakticky v první polovině zápasu. Klášterecké, stejně jako při minulém duelu, trochu zlobila defenziva a domácí nabídnutých šancí dokázali využít k nebezpečným hrozbám. Třeba jako Bárta už ve druhé minutě. Ale Severočeši si přijeli pro body a svůj záměr dali jasně najevo v 9. minutě. Přesilovou hru využil Marek Jáchym. Jenže kombinace při výhodě dvou hráčů navíc už hostům tolik nesedla a ubráněné dvojnásobné oslabení domácí nabudilo. Trochu té hokejové krásy tentokrát předvedla trojice Paris, Lang a zakončující Jaroslav Žáček.

Jan Stehlík odehrál poslední duel na Kobře s obrovským nasazením a i tentokrát se "připletl" ke gólu. Šikovně nastavil hokejku nahození Petra Freiberga a kotouč si už našel cestu do branky.

Ani ve druhé třetině se hrstka přítomných diváků nenudila. Kobra i nadále kousala a hosté byli snad ještě nebezpečnější. A tak se znovu měnilo skóre. Jaroslav Žáček byl prvním hráčem, který v utkání vstřelil dva góly. A znovu vykřesal pro domácí naději na bodový zisk. Jenže Marek Jáchym znovu ukázal, že přesně ví, kam se postavit. A i on si připsal druhý gól. Tentokrát navíc vítězný.

Třetí třetina pak byla především plejádou neproměněných šancí. Stehlíkův únik Malík vychytal, u Damaška zvonila po Parisově střele tyč! Domácí ještě více otevřeli hru a k Malíkovi tak hladce pronikli ještě Krupka, a následně Pražák. Ani jim ale nepřálo štěstí v zakončení. Především díky skvělým brankářským výkonům tak zůstalo skóre beze změny a Klášterec i ze třetího venkovního utkání veze výhru.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...