2. března 2015 | 18:00 | Klášterec nad Ohří
0:3
0:1, 0:2, 0:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 1. Rohan T. (Kuběna, Dobřemysl), 22. Vrána (Flek, Vaněk), 39. Tvrdek (Dobřemysl, Rohan M.). Vyloučení: 8:11.

Klášterec nad Ohří: Kaššák - Loučka, Kunrt, Strejček, Koblitz, Váňa, Žižka - Hrdlička, Jáchym, Mála, Diviš, Toman, Nguyen, Pala, Toušek, Vlastník.

Baník Sokolov: Hruška - Rohan M., Jeník, Přindiš, Šik, Schusser, Troška, Novák, Kuběna - Dobřemysl, Rohan T., Vaněk, Flek, Vrána, Tvrdek, Sýkora, Švec, Říha, Račanský, Pulpán, Škop.

V prvním utkání osmifinále play-off 2. hokejové ligy nedali klášterečtí hráči na sokolovském ledě svou kůži zadarmo a urputnost byla hlavním znakem domácího mužstva také ve druhém zápase. S patnácti hráči základní sestavy se klášterečtí hokejisté statečně postavili sokolovskému Baníku, ale neuběhla ani minuta hrací doby, když inkasovali. Po pětatřiceti vteřinách hry poslal Pavel Kuběna puk před branku a volný Tomáš Rohan zavěsil nad Kaššákovo rameno. V polovině 4. minuty už se hosté radovali z další branky, ale čarující Kaššák včas ukryl puk pod svým tělem. Ačkoli měli hosté navrch, občas se před sokolovskou branku dostali i domácí. Jenže žádný z pokusů neskončil za zády brankáře Hrušky. A když v 16. minutě nepustil Kaššák do sítě ani pokus Jakuba Fleka z těsné blízkosti, odcházelo se do šaten za stavu 0:1.

Podobně jako v první třetině, dali hosté gól chvíli po zahájení další části hry. Střelu Jakuba Fleku od modré čáry tečoval před Kaššákem Lukáš Vrána a Sokolov vedl už o dvě branky. Klášterecký gólman byl i v dalších minutách hlavní postavou duelu. Ve 28. minutě se před kláštereckou brankou zjevil Tomáš Rohan a jen Kaššákova pohotovost zabránila dalšímu gólu v síti. Ve 33. minutě si na sokolovské modré počíhal Jiří Vlastník a úplně sám se řítil na branku hostů. Jeho střela bohužel trefila jen Hruškovu vyrážečku. Na druhé straně zase vyzkoušel Kaššákovu pozornost ve 27. minutě Kamil Tvrdek, naštěstí pro domácí neuspěl. O minutu později se v podobné šanci ocitl Ondřej Toušek a sám před sokolovským brankářem byl faulován. Nařízené trestné střílení ovšem klášterecký hráč neproměnil a tak byli na tahu hosté. Při dvojnásobné přesilovce rozebrali domácí obranu a Kamil Tvrdek zakončoval do úplně odkryté branky.

Poslední třetina už na stavu 0:3 v neprospěch domácích nic nezměnila. Při další dvojnásobné přesilovce Kaššák opět čaroval a jen díky němu se duel se Sokolovem nezměnil v debakl. Za pozornost také stojí situace v závěru utkání, kdy rozhodčí odpustili hostům vyloučení. To když David Troška odpálil puk nad mantinel a nikdo kotouč netečoval. Pár vteřin před koncem zápasu ještě Kaššák po haškovsku vychytal tutovku Rohana s Dobřemyslem, což oba sportovně ocenili pochvalou domácímu gólmanovi.

1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...