25. listopadu 2007
6:6
0:3, 1:2, 5:1

branky a nahrávky: Branky: Toman st. 2, Žemlička 2, Kopáč, Hartman . Nahrávky: Moro 3, Toman st., Žemlička . Vyloučení: 6:12. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 46:23.

Piráti Chomutov: Studnička (Novák) - Zacharenko, Ficker, Hartman, Kanči, Ryvola, Kopáč, Kotek, Vošta - Žemlička, Toman st., Moro, Toman ml., Limberg A., Chmel, Cvrk, Bureš, Žilík, Mašek, Limberg V.

Když po čtyřech minutách zápasu svítilo na ukazateli skóre 0:3 pro Chomutov, mnozí si pokládali otázku, kolik branek to asi bude na konci. Po druhé třetině hosté vedli dost výrazně 1:5. Pak přišla poslední dvacetiminutovka, která přinesla rozčarování pro hosty. Tepličtí povzbuzeni brankou na 2:5 ze 42.minuty do toho začali šlapat naplno a také se jim to vyplatilo. Naši hoši zápas jednoduše vypustili a byl z toho nejhorší zápas, který jsme v této sezóně odehráli. V 50.minutě byl ještě stav 2:5 pro hosty. V 54.minutě už Teplice vedou 6:5. Čtyři branky za čtyři minuty v naší síti je výsledkem toho, jak jsme přistoupili k poslední třetině. V 56.minutě hosté alespoň srovnávají na 6:6. Je konec zápasu a naši junioři můžou v klidu přemýšlet o tom, kde se stala chyba.

Ohlasy trenérů

Milan Novotný (as. trenéra Chomutova): Dnes jsem zklamaný z toho, co jsme v Teplicích předvedli ve třetí třetině. Chlapci si musí uvědomit (nejlépe každý sám), že hokej se hraje 60 minut a né 50 minut, jak se někteří asi mylně domnívali.
1:1, 2:3, 2:2

Suchá příprava Tygrů je v plném proudu.

5. června 2024

Klášterečtí hokejisté se od začátku května pilně připravují na další hokejovou sezonu. Většina týmů několikrát týdně trénuje ve sportovním areálu, kde využívají plochu na ZS, tělocvičnu na ZS,...

Členská schůze Spolku Hokejový klub Klášterec nad Ohří

23. května 2024

SŽ přivezli z velkého mezinárodního turnaje v Dánsku bronzové medaile.

19. dubna 2024

Starší žáci výborně reprezentovali naše Město ve dnech 11. - 15.4.2024 na hokejovém turnaji v dánském Rungstedu. Tohoto velkého mezinárodního turnaje se společně s Tygry zúčastnilo 16 týmů z Dánska,...